Jump to content

Elite Xp Diamond Edition.. 27000 Indirildi. Güncel

furkan6601
 Share

Recommended Posts

kardeşim driver_irql_not_less_or_equal m avi ekran hatasını senin elite de bir defa aldım sadece daha sonra hiç almadım bu sorun galiba ati ekran kartı driver ının versiyon 9.2 den sonrasındaki versiyonlar xp ile çakışıyor sanırım o yüzden oluyor galiba ama artık olmadı bir daha galiba ati sorunu dülzetti

neyise kardeşim ben 1-2 hafta içinde çıakr sanıyordum gold ama ılbaşını bekleyeceğiz sanırım emin ol senin sitemden başkasını kullanmam artık eğer sistemde acele edeceğin için bir sorun çıkacaksa acele etme yok bi sorun olamz ise yılbaşı çok uuzn bir süre :)
bu arada sağ tık olayınına ekeldiğin için tşk ler aslında klik olayı o kadar önemli değil ama nasıl yapıldığını çok merak etmiştim ben istediğin kadar sağ tık ekliyorum ama klik olmuyor valla helal olsun sana hemen yapmışsın o olayı nasıl yapıldığını bana ö.m den paylaşırsan çok sevinirim barış bey tınlamıyor bizi A&R eklentileri ile galiba yapılıyor sanırım

birde anlayamadığım birşey var. indirip kurmadım kurmayacağımda zaten ama diyelimki indirdim kurdum ve hiç beğenmedim. anketteki neden bütün seçenekler pozitif yani neden hiç beğenmedim/olmamış gibi bir seçenek yok ? tabi o kadar zekisin ki seçenekleri ona göre hep pozitif yazmışsın yani hangisini seçersek seçelim gene anket sonucu olumlu olacak.

[quote name='Vito Andolini' date='26 September 2011 - 16:52 ' timestamp='1317048762' post='1085963']
birde anlayamadığım birşey var. indirip kurmadım kurmayacağımda zaten ama diyelimki indirdim kurdum ve hiç beğenmedim. anketteki neden bütün seçenekler pozitif yani neden hiç beğenmedim/olmamış gibi bir seçenek yok ? tabi o kadar zekisin ki seçenekleri ona göre hep pozitif yazmışsın yani hangisini seçersek seçelim gene anket sonucu olumlu olacak.
[/quote]
Arkadasim hangi anketten bahsediyorsun anket zaten Diamond Edition ile ilgili degil. Anket sorusunu okudun mu acaba ilk anketimiz tam dedigin gibiydi sonradan Gold Edition ile ilgili sorular sorduk niye bu kadar sinirlisin ki...

[quote name='sonfacia' date='27 September 2011 - 22:16 ' timestamp='1317154576' post='1086576']
Arkadasım başlat Kapat diyorum Windows Kapatılıyorda kalıyor Mause Donuyo Kitleniyor Power Tusuna Basılı tutmak zorunda kalıyorum
[/quote]
Bir kere bnde de oldu (Elite Xp de degil) tekrar format attim duzeldi sen en iyisi dosyayi tekrar indir ve format at...

[b]Güncellenen Sistem: Windows XP PRO SP3[/b]
[b]Boyut: 654MB Tek Link 5 Alternatif-2 Part 4 Alternatif ,( 690MB ISO Boyutu CD ye yazılabilir )[/b]
[b]Güncelleme Entegre Yöntemi: HFSlip[/b]
[b]Kurulum Çözünürlüğü: 1024 x 768 PX (Standart)[/b]
[b]Sıkıştırma: Rar / Şifresiz[/b]
[b]Tarama: KasperSky 2011 / Temiz[/b]
[b]Sunucu: Multiupload,Megaupload,Depositfiles,FileServe,FileSonic / Durum: Upload Bitti[/b]
[b]Görsel Paket Entegresi: [color="#0000FF"]Dosyalar Editlenerek Yapıldı[/color][/b]
[b]Bileşen Silinme İşlemi: Yapıldı[/b]
[b]Program Entegresi: HFSlip ve Format Sonrası için WPI Mevcuttur.[/b]
[b]Sürücü Entegresi: Sata/Raid[/b]
[b]Katılımsızlık Durumu: Katılımsızdır. Tüm Bilgiler Otomatik Girilir.

Yukarıdaki mavi yazıya dikkatinizi çekmek isterim.
Furkan6601 arkadaşım. Topu topuna kaç tane görsel dosya editledin merak ettim.
Yukarıdaki mavi yaznının yerine [color="#FF0000"]DarkPack_Se7en_Edition[/color] kullanıldı yazsaydın daha güzel olurdu. Sen oraya [color="#0000FF"]dosyalar editlenerek yapıldı [color="#000000"]diye yazarsan benim zoruma gider.
Sanki bütün görsellik senin elinden çıkmış gibi algılanıyor. Lütfen alttaki imzama bakın bu görüntü paketi kime ait. Ben bu pakete tam 2 ayımı verdim. Lütfen emeğe saygı.
Siz söyleyin değerli tnctr üyeleri haksızmıyım.

[/color][/color][/b]

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='&ULTİMATE&' date='01 October 2011 - 11:58 ' timestamp='1317463101' post='1087979']
[b]Güncellenen Sistem: Windows XP PRO SP3[/b]
[b]Boyut: 654MB Tek Link 5 Alternatif-2 Part 4 Alternatif ,( 690MB ISO Boyutu CD ye yazılabilir )[/b]
[b]Güncelleme Entegre Yöntemi: HFSlip[/b]
[b]Kurulum Çözünürlüğü: 1024 x 768 PX (Standart)[/b]
[b]Sıkıştırma: Rar / Şifresiz[/b]
[b]Tarama: KasperSky 2011 / Temiz[/b]
[b]Sunucu: Multiupload,Megaupload,Depositfiles,FileServe,FileSonic / Durum: Upload Bitti[/b]
[b]Görsel Paket Entegresi: [color="#0000FF"]Dosyalar Editlenerek Yapıldı[/color][/b]
[b]Bileşen Silinme İşlemi: Yapıldı[/b]
[b]Program Entegresi: HFSlip ve Format Sonrası için WPI Mevcuttur.[/b]
[b]Sürücü Entegresi: Sata/Raid[/b]
[b]Katılımsızlık Durumu: Katılımsızdır. Tüm Bilgiler Otomatik Girilir.

Yukarıdaki mavi yazıya dikkatinizi çekmek isterim.
Furkan6601 arkadaşım. Topu topuna kaç tane görsel dosya editledin merak ettim.
Yukarıdaki mavi yaznının yerine [color="#FF0000"]DarkPack_Se7en_Edition[/color] kullanıldı yazsaydın daha güzel olurdu. Sen oraya [color="#0000FF"]dosyalar editlenerek yapıldı [color="#000000"]diye yazarsan benim zoruma gider.
Sanki bütün görsellik senin elinden çıkmış gibi algılanıyor. Lütfen alttaki imzama bakın bu görüntü paketi kime ait. Ben bu pakete tam 2 ayımı verdim. Lütfen emeğe saygı.
Siz söyleyin değerli tnctr üyeleri haksızmıyım.

[/color][/color][/b]
[/quote]
Arkadasim senin benle sorunun ne sen bana ozeldem mesaj gondersen ben hemen degistiririm orayi. Konuya yazmanin amaci ne soyler misin?? Gold Editionda senin paketini kullanip kullanmasam mi diye dusunuyordum ama artik kullanmayacagim tamamen kendim editleyecegim tamda senin istedigin gibi. Simdi degistiriyorum bidaha beni bu konuda rahatsiz etme lutfen...

Slm arkadasım. Öncelikle emeğin için tesekkurler. Ben indirdim kurulumda sorun yok. Kurulum bitince ise devamlı reset atıyor. Bir türlü açılmadı. Fakat 19.000 kişi indirmiş diyorsunuz. Acaba ben ne hatası yapmıs olabilirim. Nero 6 ile kurdum. En düşük yazdırma seceneğinde yazdırdım. Tekrar indirmeyi düşünüyorum acaba inerken problem olmus olabilirmi.

[quote name='kalbazar' date='06 October 2011 - 08:15 ' timestamp='1317881710' post='1090309']
Slm arkadasım. Öncelikle emeğin için tesekkurler. Ben indirdim kurulumda sorun yok. Kurulum bitince ise devamlı reset atıyor. Bir türlü açılmadı. Fakat 19.000 kişi indirmiş diyorsunuz. Acaba ben ne hatası yapmıs olabilirim. Nero 6 ile kurdum. En düşük yazdırma seceneğinde yazdırdım. Tekrar indirmeyi düşünüyorum acaba inerken problem olmus olabilirmi.
[/quote]
İlk defa sende görüyorum bu olayı .. Tekrar format atmayı deneyebilrisin eger gene olmazsa tekrar indir ve CD ye çek kardeşim en düşük hızda.. Bide format atarken sistemin kurulu oldugu diski sileceksin genelde hep C olur silip yap yoksa sistemler birbirine karışır.. iyi aksamlar dilerim..

[quote name='kamuran731' date='06 October 2011 - 20:11 ' timestamp='1317924673' post='1090579']
görsellik güzel eline sağlık.
içinde cafe plus3 e ait dosyalar gördüm speed script v.s bu xp cafe plus3 mü ?
yoksa sıfır xp msdn editlenmiş xp mi anlamdadım.
[/quote]

Regstry ayarlarını diger Modifiye XP lerden ve kendi kattıklarımla derledim cafeplus ında scriptlerini aldım çünkü hızlandırılması daha verimli olması için .. Sadece Script ve bir kac Registry ayarları Cafeplus tan alınmıstır orjinal MSDN üzerine kurulmustur Asla ve Asla çalıntı degildir bunu belirtmek isterim.. Diger tüm ayarlar bana aittir..

Edited by furkan6601

Ellerine sağlık çok güzel olmuş görsellik ve hız iyi. Orjinal MSDN olması çok güzel.

Aşağıdaki belirttiğim Bazı ufak düzeltmeler yapılsa daha iyi olurdu
kısayol üzerinde kısayol oku olması daha iyi olur.
Dosya üzerine gelince bilgi balonu vermedi daha iyi olur. (Biliyorum daha hızlı olsun diye bu özeliği kapatmışsın)
Administrator hesabı ile değile Users kullanıcı hesabı ile açılsaydı daha iyi olurdu
Klasör seçenekleri ortak görevleri göstermesi daha iyi olurdu
Bunları belirtmemin nedeni eğer tekrar etitleme yapmayı düşünürsen belki bunları göz önünde bulundurursun.
Bilgisayarım sağ tıka yönet ve program ekle kaldır eklenseydi daha iyi olurdu.
[b]Kimse yanlış anlamasın bu belirttiklerim çok ufak ayrıntılardır
genel olarak çok güzel ve eksiksiz bir çalışmadır. Paylaşım için teşekkürler.[/b]

[quote name='furkan6601' date='07 October 2011 - 16:15 ' timestamp='1318004122' post='1091263']
İlk defa sende görüyorum bu olayı .. Tekrar format atmayı deneyebilrisin eger gene olmazsa tekrar indir ve CD ye çek kardeşim en düşük hızda.. Bide format atarken sistemin kurulu oldugu diski sileceksin genelde hep C olur silip yap yoksa sistemler birbirine karışır.. iyi aksamlar dilerim..

Slm arkadasım bendede ilk defa oluyor bir sürü sistem var elimde kuruyorum problem olmuyor. Elite XP'yi tekrar indirdim. Bu defa baska bir programla yazdırdım tabii ki en dusuk hızda. C ye format atıp yazdırıyorum. Kurulumda hiç bir hata gözükmüyor.Normal olarak kurulum bitiyor. Bitiminden sonra sistem acılacakken reset atıyor. Şimdi baska pc de deneyeceğim ama o pc sistemi biraz yasli. Kısmet artık olmazsa bende Gold u beklerim.

[quote name='kamuran731' date='08 October 2011 - 22:42 ' timestamp='1318106533' post='1092023']
Ellerine sağlık çok güzel olmuş görsellik ve hız iyi. Orjinal MSDN olması çok güzel.

Aşağıdaki belirttiğim Bazı ufak düzeltmeler yapılsa daha iyi olurdu
kısayol üzerinde kısayol oku olması daha iyi olur.
Dosya üzerine gelince bilgi balonu vermedi daha iyi olur. (Biliyorum daha hızlı olsun diye bu özeliği kapatmışsın)
Administrator hesabı ile değile Users kullanıcı hesabı ile açılsaydı daha iyi olurdu
Klasör seçenekleri ortak görevleri göstermesi daha iyi olurdu
Bunları belirtmemin nedeni eğer tekrar etitleme yapmayı düşünürsen belki bunları göz önünde bulundurursun.
Bilgisayarım sağ tıka yönet ve program ekle kaldır eklenseydi daha iyi olurdu.
[b]Kimse yanlış anlamasın bu belirttiklerim çok ufak ayrıntılardır
genel olarak çok güzel ve eksiksiz bir çalışmadır. Paylaşım için teşekkürler.[/b]
[/quote]
Sistem hakkindaki gorusun icin tesekkur ederim. Oncedende soyledigim gibi bu benim ilk calismam ve bu tur ayrintilarin eksik olmasi bence normal bu benim ciraklik donemim :) insallah Gold Edition ile kalfa donemime gircem :) Sonraki calismalarimla ise Ustalik :) Bu yorumlar benim icin cok onemli cunku Gold Edition'a bu yorumlara gorede ozellikler ekliycem lutfen yorumlariniza devam edin..

evet haklısın Gold Edition u yaparken bu ufak tefek sorunlarıda gidersen daha güzel olur.
belki yanlız bende oluyor bilmiyorum, formattan sonra PC administator hesabı ile açılıyor
yeni kullanıcı oluşturmama rağmen her açılışta administator hesabı ile açılıyor.
gerçi bu sorunu denetim masasından user accounts programı ile halediyorum.
gold etition u yaparken bunuda çözersen iyi olur.

RESİMLERDE OFFİCE 2007 KURULUMDA GÖZÜKÜYOR FAKAT VPI YA KOYMADIK DEMİŞSİNİZ NİTEKİM VPI DA YOK 2007 OFİS SİSTEM İÇİNEMİ GÖMÜLÜ SİSTEM KURULUMUNDA 2007 OFİS KURULMUŞ OLACAKMI EXRA VERDİGİNİZ OFFİCE 2007 DOSYASINI KURMADANN