Jump to content

Murathassoy Katılımsız Arşivi V10

murathassoy
 Share

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rihanna' date='20 September 2011 - 15:21 ' timestamp='1316532074' post='1082887']
Nihayet beklediğim özellik bu çalışmanda var: "Diyordum şu programları ne zaman alfabetik sıraya koyacak acaba :) "
[/quote]
[b]:)Bu seferde öyle olsun dedimya ne edelim 7-zip işi bozdu ama onuda çok görmessin umarım :D[/b]

[b][size="5"][font="Impact"][acronym='murat hassoy']ustam abim agabeyım üstadım eyw cıdden senın bu programların sayesınde cogu ısımı cok rahat ve sorunsuz yukluyorum goruyorum ne yalan söyleyeyim guncellemelerını 4 gozle beklıyorum senden baskasının hıcbır aıo nu senınkı kadar duzgun stabıl ve sorunsız calısmıor ellerıne yuregıne beynıne saglık [/acronym][/font][/size][/b]

[quote name='fatihunaldi' date='24 September 2011 - 12:08 ' timestamp='1316866139' post='1084796']
öncelikle çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik etmek isterim. fakat bi maruzatım olacak v10 versiyonunda ufak tefek aksaklıklar var gorduğum kadarıyla winrar msn gibi bazı prolar kurulmuyor bi göz atıp düzeltirseniz seviniriz...
[/quote]

[b]Evet dostum sonradan farkına vardım ama Projeyi sildiğim için yapcak bişi yok onuda maruz görün aceleye geldi Kusuruma ßakmayın...

Sadece 3 Program da yer değişikliği olmuş...

WinSnap
Msn
Winrar[/b]

Edited by murathassoy

[quote name='murathassoy' date='25 September 2011 - 12:51 ' timestamp='1316947871' post='1085449']
[b]Aksine çalışıyor dostum win7 de deniyorsan uygulamanı son seviyeye getirip denemelisin...[/b]
[/quote]
Uygulamanı son seviyeye getir derken neyi kast ettin abi Yönetici olarak çalıştırmayı felan mı?

İki tane bilgisayarım var. Biri desktop diğeri laptop.. Bu, program olarak nedense sadece laptop olanında açılıyor ve nedense desktopta hiç bir hareket olmuyor, MHKv10 exe başlamıyor. UAC ve onunla birlikte antivirüsü kapatmakta fayda etmiyor. Halbuki Laptopta (Dell Inspiron 1525) UAC ve antivirüs açık olduğu halde problemsiz açılmakta. Nedendirki?

[quote name='temmuz' date='28 September 2011 - 19:51 ' timestamp='1317239507' post='1086947']
İki tane bilgisayarım var. Biri desktop diğeri laptop.. Bu, program olarak nedense sadece laptop olanında açılıyor ve nedense desktopta hiç bir hareket olmuyor, MHKv10 exe başlamıyor. UAC ve onunla birlikte antivirüsü kapatmakta fayda etmiyor. Halbuki Laptopta (Dell Inspiron 1525) UAC ve antivirüs açık olduğu halde problemsiz açılmakta. Nedendirki?
[/quote]
[b]Orasini bilemem dostum kendinde yazmıssın UAC acık diye onu kapatmalisin en son seviye lütfen artık alıskanlık yapın katılımsız programlar kabullenmiyor...[/b]

[quote name='murathassoy' date='29 September 2011 - 01:04 ' timestamp='1317247480' post='1087000']
[b]Orasini bilemem dostum kendinde yazmıssın UAC acık diye onu kapatmalisin en son seviye lütfen artık alıskanlık yapın katılımsız programlar kabullenmiyor...[/b]
[/quote]
Laptopumda UAC açık olduğu halde program açılıyor ama desktopta hem UAC'ı hemde antivirüsü kapatıyorum ancak program hiç başlamıyor. Ben katılımsız programların kurulumundan bahsetmiyorum. Yani henüz o aşamaya bile başlamadan program arayüzünün başlatılmasından söz ediyorum. Yoksa dediğini gayet iyi anladım ve eğer programları kurmaya geçtiğimde kurulmazlar ise UAC'ı zaten kapatacağım (eğer açık halde ise..).
Benim sorduğumun bilinen bir cevabı varmı acaba? Bu arada bende çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok emek isteyen bir uğraş. Ayrıca harcanan zamanda cabası.