Jump to content

Counter Strike Oyun Hataları

0sk1

Recommended Posts

• 5 hafta sonra ...
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

arkadaşlar internette çok aradım.birkaç şey buldum ama yine öğrenemedim.surf da nasıl kayılıyo.soldayken d ye sağdayken a ya demeyin :D .biri yerden diğer yere atlarken hangi tuslara basıyoz. hangi tuslara surekli basılıyo nerelerde basmıyoz tuşa vs vs.

nereler hızlanma yeri.

surfta kaymayı anlatabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar. :p

warcry

surf_ski_2 de beyaz yere atladın ya ondan sonra neler yapıyorsun.hangi tuslara basıyorsun.mausu nasıl hareket ettiriyorsun.onları söyleyebilirmisin.ilk kuleyi geçtikten sonra çıkan beyaz yerde benim hızım çok yavaşlıyor.sürekli a yada d ye basılı tutarak oynuyorum ben(nasıl olacak) :)

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

arkadas bilgisayarın yapılmadık güncellemesi kalmasın ve oyunu yeniden kur. DX9 uda yeniden kurmayı sakın unutma ha. işlemcin ve ekran kartın çok eski. buffer hatası vediğine göre yazılımsal hata olma olasılığı çok yüksek ve orada DX8 yazıyor oyun DX7 yi bile destekler ancak sen yinede modifiyesiz xp üzerine dx 9 u kur gitsin

ise yararsa tesekkur lütfen

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

arkadaslar bizim evde 2 pc war ben bunların ikisine Counter-Strike 1.6 kurdum oynuyorum ama lan hattından iki pc oynayamıyoruz iki pc oyunda bir birini görmüyor bunu nasıl yaparız nette araştırdım (hamachi) die bi program war kurdum anlattıkları gibi yaptım ama olmadı nasıl yapıcam bunu tarif edermisiniz??

olmuyor derken yine oyunları mı görmüyor ?

öyleyse hamachi iplerinize bakın başlarının aynı seride olması gerek örnek: 5.123.12.1 ise 5.124.13.4 ile oynayamazsın 5.123.50.1 ile oynayabilirsin.İkinizin ipsini de aynı yapmak için iplerinizi resetlemeniz gerek.Yada aliases creator diye bi program vardı onunla aliases.txt diye bi dosya oluşturup hamachinin dizinine atmanız gerek...

windows tuşu+pause(break) tuşuna bas bilgisayar adı değiştir de ve oynamaya devam et...

kardes tam olarak hangi tuş bu anlamadım açarmısın bıraz

olmuyor derken yine oyunları mı görmüyor ?

öyleyse hamachi iplerinize bakın başlarının aynı seride olması gerek örnek: 5.123.12.1 ise 5.124.13.4 ile oynayamazsın 5.123.50.1 ile oynayabilirsin.İkinizin ipsini de aynı yapmak için iplerinizi resetlemeniz gerek.Yada aliases creator diye bi program vardı onunla aliases.txt diye bi dosya oluşturup hamachinin dizinine atmanız gerek...

kardes bi o dosyayı oluşturmusun bana bide nereye atacagımı söylersen yaparım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...