Jump to content

Xclusive7 Sp1 | Hayallerinizdeki Gibi

XCLUSiVE
 Share

Recommended Posts

[quote name='a_fearless' date='01 June 2012 - 23:04 ' timestamp='1338581057' post='1207584']
rapidshre dcl indirdim onun içindekiler ölmüþ zaten diðer upload sitelerin dcl indirme linkleri bile ölmüþ kýsaca indiremedim tekrar upload ederseniz sevinirim
[/quote]

RapidShare linklerinde sorun yok. BitShare de ise rar, r02, r04, r06, r09 ölü durumda. Þu anda onlarý yenilemem mümkün deðil.

Geç oldu ama;

[size="7"]HotFile DLC eklendi![/size]

• 1 ay sonra...

Çok kötü berbat indirdiğime pişman oldum
1.tivibu çalışmıyor
2.güvenlik merkezi yok
3.antivirüs programı devre dışı
4.windows defender devre dışı aktif olmuyor antivirüs te aynı şekil olmuyor.
bilmiyorum bunda bankacılık işlemlerimi nasıl yapıcam .
TNCTR ye yakışmamış.

• 1 ay sonra...

[quote name='hsynbrgz' date='09 July 2012 - 12:58 ' timestamp='1341827910' post='1219920']
Çok kötü berbat indirdiðime piþman oldum
1.tivibu çalýþmýyor
2.güvenlik merkezi yok
3.antivirüs programý devre dýþý
4.windows defender devre dýþý aktif olmuyor antivirüs te ayný þekil olmuyor.
bilmiyorum bunda bankacýlýk iþlemlerimi nasýl yapýcam .
TNCTR ye yakýþmamýþ.
[/quote]

1. Tivibu hakkýndaki açýklamamý okumamýþsýnýz.
2. Güvenlik merkezi hakkýndaki açýklamamý okumamýþsýnýz.
3. Windows 7 temel olarak bir anti-virüs yazýlýmý içermez.
4. Güvenlik merkezi hakkýndaki açýklamamý okumamýþsýnýz.

Özet: Sunumu ve mesajlarý hiç okumamýþsýnýz.

• 3 hafta sonra ...

[quote name='coceycocey' timestamp='1346696874' post='1237315']
Ýndirdim kurdum gayet hýzlý ve stabil görünüyor.Nokia pc internet access programým çalýþmadý.Sistem aktifleþmedi kullanmak istiyorum ama nasýl olacak.Makinem HP Compaq nx7400 ???..Elinize saðlýk..
[/quote]

Nokia Suite kurdunuz mu?
Ektinleþtirme için baþka bir crack kullanýn.

[quote name='geyikzade' timestamp='1346699156' post='1237326']
SAYIN YAYINCIM BEN LÝNKLERÝ GÖREMEDÝM YOKSA KACIRDIGIM BÝR SEY MÝ VAR
[/quote]
[quote name='geyikzade' timestamp='1346700141' post='1237332']
MERHABA YAYINCIM BEN LÝNKLERÝ GÖREMEDÝM ACABA KACIRDIMMI ACÝLL YARDIMM FORMAT ATACAGIMDA [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/sad.png[/img]
[/quote]

Spoiler'ýn yanýndaki "show" tuþuna basýnýz.

xclusive kardeþ. sitemi kurdum çok beðendim fakat silmek format atmak zorunda kaldým. Dizüstüm 64 bit. Sürücülerimin bir kýsmý olmadý. sistem hýzlý sayýlýr. 64 bitlik makinem olmadýðý için test imkaným yok demiþsin. Bir arkadaþýn makinesinden falan test etsen 64 bitlik sürümü çýkarsan mükemmel olur. Böyle bir imkanýn yok mu? Wireless sürücüm çalýþmadýðý için Media Center da digitürk e bakamadým. Gerçekten digitürke baðlanýyor mu? Hangi kanallara baðlanýyor? Bir de kullanýlabilir ram miktarý neden daha düþük gösteriyor?

Edited by nabersene

[quote name='nabersene' timestamp='1347119550' post='1238874']
xclusive kardeþ. sitemi kurdum çok beðendim fakat silmek format atmak zorunda kaldým. Dizüstüm 64 bit. Sürücülerimin bir kýsmý olmadý. sistem hýzlý sayýlýr. 64 bitlik makinem olmadýðý için test imkaným yok demiþsin. Bir arkadaþýn makinesinden falan test etsen 64 bitlik sürümü çýkarsan mükemmel olur. Böyle bir imkanýn yok mu? Wireless sürücüm çalýþmadýðý için Media Center da digitürk e bakamadým. Gerçekten digitürke baðlanýyor mu? Hangi kanallara baðlanýyor? Bir de kullanýlabilir ram miktarý neden daha düþük gösteriyor?
[/quote]

Media Center'daki Digiturk WebTv'ye baðlýdýr. Uydudan deðil internet üzerinden çalýþýr. Ýçerik ücretlidir. Geri kalan Media Center eklentileri ücretsizdir.

Daha yeni bir bilgisayar aldým (5 gün olmadý). Bundan sonra 64-bit için de modifiye çalýþmalarým olacaktýr.

[quote name='cesmi' timestamp='1347388365' post='1239722']
casper core 2 duo notebook a kurdum.
açýlýþta mavi ekran hatasý veriyor.ne yapayým
[/quote]

Hangi adýmdan sonra mavi ekran alýyorsunuz?
[quote name='cesmi' timestamp='1347389291' post='1239726']
bilgisayarým sað týkla 30 gün sonra etkinleþtirilecek diyor
aktive edilmemmiþ mi*
[/quote]

Hayýr. Ne yazýk ki baþka bir crack kullanmanýz gerek.

bitshare linkleri eklendi diye yazmýþsýn 3. sayfada ama sanýrým silindi diye kaldýrýldý , yanýlýyormuyum ? tekrar ekleme þansýnýz varmýdýr keza rapid free rezalet premium için de baþka herþey alýrým rapid almam yeminliyim :)

[quote name='cihan21' timestamp='1347458380' post='1239939']
windows 7 nin boot ekranýný winload exe yi naýl editledin ve bunu nsýl dvd nin içine entegre ettin merak ettim vereceðin cevab benim bu sorunuma çözüm olacaktýr tþk
[/quote]

Boot ekraný entegre edilmedi. Kurulum son aþamasýnda katýlýmsýz olarak kuruluyor.

[quote name='RoDaS' timestamp='1347476847' post='1240031']
bitshare linkleri eklendi diye yazmýþsýn 3. sayfada ama sanýrým silindi diye kaldýrýldý , yanýlýyormuyum ? tekrar ekleme þansýnýz varmýdýr keza rapid free rezalet premium için de baþka herþey alýrým rapid almam yeminliyim [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
[/quote]

BitShare linkleri silindi. Diðerleriyle de uðraþmak istemiyorsanýz, Türk Torrent sitelerinden indirebilirsiniz.

Arkadaþ walla çok çekici görünüyor ama mediafire olmadýðý için indiremiyoruz yaa.. Yok mu bi allahýn kulu buna bi el atsýn ya. Ben bu iþletim sistemini kurup denemeden bu dünyadan ayrýlýrsam gözüm açýk gider :(( Birileri bi el atsýn yaa. torretler sürekli davetiye istiyor diðer linklerdende indirsek günler alýyor oda sorun deðil ama bir sorun çýkýyor tekrar hepsini indirmek zorunda kalýyoz.

Birileri buna bir el atsýn PLS [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/give_rose.gif[/img]