Jump to content

Jevcizone Tv/radio Keyfi

jevci
 Share

Recommended Posts

[quote name='namkol01' date='15 May 2012 - 09:07 ' timestamp='1337072848' post='1201201']
evet gayet güzel çalışıyor tarayıcıda
[/quote]

programı web üzerinden çalıştırmak için internet exploleri kullanmanızı tavsiye ediyorum

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

[quote name='aa23' date='26 May 2012 - 09:55 ' timestamp='1338026127' post='1205238']
ulaşmaya çalıştığınız site engellenmiştir. çalışmıyor bir kontrol edermisiniz
[/quote]
daha açıkayıcı olsaydın daha iyi yardımcı olurdum
ama sorunu tahmin edebiliyorum, sanırım filmleri ve dizileri açtığında mahkeme kararı ile kapatılmıştır uyarısı görüyorsundur.
içeiklerin yüklü olduğu yer eskiden youtube nin engellendiği gibi engellenmiştir. bunun için dns ni değiştirmen yeterli. tavsiye dns google dns
8.8.8.8
8.8.4.4

[quote name='safranos' date='26 May 2012 - 11:38 ' timestamp='1338032331' post='1205302']
hd tv ler açılmıyor kaç gündür normal tv olanların görüntüsüde çok kötü [img]http://g1205.hizliresim.com/x/u/6tdwh.jpg[/img]
[/quote]
evet fark ettim hd yayın yapan server mahkeme tarafından kapatıldığı için yayınları kesmiş serveri başka biyere taşıma işlemleri biraz zaman alabilir. ben yine de alternatifleri arıyacam. düzenlemeleri yaptığımda burdan gerekli bildirimde bulunurum.
Ayrıca şuan da ATV çalışıyor

[quote name='safranos' date='26 May 2012 - 11:38 ' timestamp='1338032331' post='1205302']
hd tv ler açılmıyor kaç gündür normal tv olanların görüntüsüde çok kötü [img]http://g1205.hizliresim.com/x/u/6tdwh.jpg[/img]
[/quote]

HD Tv Listesi güncellendi sorunlar giderildi.

Yüksek kalitede Tv izlemek için HD Tv Bölümünü uğrayın

İyi Seyirler...

[quote name='temmuz' date='30 May 2012 - 11:06 ' timestamp='1338375992' post='1206614']
Jevcizone'a güvenerek Tivibu Web'i dün gece iptal ettirdim. Dilerim Jevcizone bizi yarıyolda bırakmaz. Yani sürekli olmasını dilemekteyim.
[/quote]
elimden geldiğince kimseyi yarı yolda bırakmam

yine de her ihtimale karşı programın iletişim bölümüne email adresinizi bırakınız
ilerleyen zamanlarda bi sorun olursa direk bilgilendirme almanız açısında.

[quote name='jevci' date='30 May 2012 - 12:09 ' timestamp='1338379768' post='1206629']
bu arada arkadaşlar program için fikri olanlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim
ilerleyen günlerde değişiklik yapmayı planlıyorum
[/quote]
arkadaşım fikir istiyorsan : proğramda tv arama, film arama, kateorilere göre tv ve film seçenekleri sunman mümkün olursa daha iyi olur. Ayrıca proğramın nasıl ve hangi programlarla çalışacağını, proğramları bulabilecek linkler koyarsan daha güzel olur. filmleri küçük resim ekleyerek konusunu yılını belirtirsen dahada güzel olur. yabancı film yerli film diyede ayırt etmeni tavsiye ederim

Edited by namkol01

[quote name='namkol01' date='30 May 2012 - 13:48 ' timestamp='1338385735' post='1206645']
arkadaşım fikir istiyorsan : proğramda tv arama, film arama, kateorilere göre tv ve film seçenekleri sunman mümkün olursa daha iyi olur. Ayrıca proğramın nasıl ve hangi programlarla çalışacağını, proğramları bulabilecek linkler koyarsan daha güzel olur. filmleri küçük resim ekleyerek konusunu yılını belirtirsen dahada güzel olur. yabancı film yerli film diyede ayırt etmeni tavsiye ederim
[/quote]
Önerilerin için teşekürler

Windows 8'de IE ve Chrome'da Jevcizone web uygulamasının aşağı-yukarı kaydırma çubuğu çıkmıyor. Bu nedenlede listelerin alt kısımlarına ulaşılamıyor ve dolayısı ile sayfa değiştirilemiyor.
Bu duruma bir çözüm getirilebilirmi acaba?

Windows 8'de IE ve Chrome'da Jevcizone web uygulamasının aşağı-yukarı kaydırma çubuğu çıkmıyor. Bu nedenlede listelerin alt kısımlarına ulaşılamıyor ve dolayısı ile sayfa değiştirilemiyor.

Forum mesajlarında kopya ikinci paragraf IE 10 azizliği ama yanlış hatırlamıyorsam buda bir yöntem ile düzeltilebiliyordu. Bir hatırlayabilsem.. :unsure:

Edited by temmuz

[quote name='temmuz' date='01 June 2012 - 14:40 ' timestamp='1338561612' post='1207450']

Forum mesajlarında kopya ikinci paragraf IE 10 azizliği ama yanlış hatırlamıyorsam buda bir yöntem ile düzeltilebiliyordu. Bir hatırlayabilsem.. :unsure:
[/quote]

evet böyle bi sorun var ama ben webden giriş için yapmadığım için o kısma hiç bakmadım
program üzerinden girişlerde bi sorun yok web sayfasından giriş sadece demo olduğu için orayı öyle bırakmıştım. düzeltmek içinde hiç yeltenmedim çünkü girişler program üzerinden ayarlandı

• 3 hafta sonra ...