Jump to content

Ttnet Adil Kullanım Artık Herkes Için Geçerli...

Sirius
 Share

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar eski yorumuma hemen üstten bakabilirsiniz benimde hızım ne adar düşmüştü ama bugün birden eski haline döndü acaba kotammı sıfırlandı bunu nasıl öğreneceğiz?

[img]http://www.speedtest.net/result/1857603317.png[/img]

Şuanki kota sorgulamam bu

[img]http://g1203.hizliresim.com/v/v/3v8sd.png[/img]

Edited by taraftar13

Adamlar insan değil bi kere. 3 kere müşteri hizmetleriyle konuştum amacı ne bunun parayla mı adalet dağıtıyosunuz dedim benim yetkimi aşıyor bu tür sorular diyor. Daha yetkili birini bağla diyorum siz zaten kabul ettiniz hızınızın düşmesini o pakete geçmekle diyor.

[quote name='6489426' date='28 March 2012 - 17:38 ' timestamp='1332956299' post='1176798']
adil diye bişey yok. sadece 106 tl olan sabit hızlı pakete teşfik
[/quote]
akk çoğu gelişmiş dünya ülkesinde var hiç çağdışı diye soylenmeyin biazdeki farkı fahiş fiyatı kıçı kırık bulgaristandan bile 3-4 kat pahalı alıyoz hizmeti...!soymaya doymadılar..

ttnet e kızıyorsunuzda bende dahil ben kızdığım için zaten kullanmıyorum vodafon kullanıyorum
gelelim sizlere sizde kullamayın bakıyorum kimisi 175gb kimisi 250gb vs vs bu kadar indirdiklerinizi ne yapıyorsunuz
kaç tera bayt hdd niz var anlamadım ttnet sizi sömürmeye devam eder kapatmadıkça ancak öyle indirim yapar
ben adil kullanım kotasına birşey demiyorum hatta iyibile diyorum indirip indirip sonra silerseniz adil kullanım olur
tabikide sözleşmesi olmayanlar kapatım birkaç ay mobile yönelin kapatma sebebinizide pahalı diye belirtin bak nasıl indiriyorlar
fiyatları

Dün gece saat 12 de yani 31 Mart günü başlar başlamaz hızım yükseldi yeniden. Dün geceden bu yana 12 gb torrent indirmişim. Bakalım 50 gb ı geçince yine düşecek mi hızımız? Siz de kontrol edin hızlarınızı. Benim anlamadığım bu hızları verme gücün var ttnet, o zaman ucuza sınırsız bu hızları ver de abone sayın artsın ulan.

[img]http://www.speedtest.net/result/1866560104.png[/img]

Arkadaşlar bu sıkıntılı internet döneminde sorunların nedenlerinden biri olarak TTNET'in verdiği modemlerin 1,5 yıl sonra ömürlerini tamamladığına şahit oldum.Detaylar uzun ama net yarın sınav var kısa kesiyorum.

• 2 hafta sonra ...

bende avrupa birliğine girmek lazım arkadaşlar bari vergiler düşer ve internet fiyatlarımız düşer ve hızımız yüksek olur bakın avrupaya yada amerikaya rusyaya cine japonya biz ne zaman avrupa birliğe girersek o zaman hersey güzel olur hem bu başımızdaki yöneticiler kafalarına göre iş yaparmazlar nokta