Jump to content

2012 Nisan 1 Şakamız - Hoşgörünüze Teşekkürler.

ene_es
 Share

131 members have voted

1. 1. Sitemizdeki Adult Paylaşımlar Kaldırılsın mı?

• Evet Kaldırılsın, çoluğumuz çocuğumuz burada...
    • Hayır site için gerekli bence kalsın, başka sitelere gideceğimize buradan güvenli izleyelim.

Recommended Posts

• Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yazılanları üzüntülü, ağlamaklı ama inançlı gözlerle okurken yüreğim burkuldu. Benki 2006'dan beri hiçbir maddi menfaat beklemeden sadece tnc için çalıştım. Onun için ter akıttım. Ama nickini anmak istemediğim şahıs, bunu yapmayacaktın.
Bunca yıllık bir hakkım varsa s.mod olarak gözüken ama normal üyeden hiç bir farkı kalmamış olan etiketi kaldırmanı rica ediyorum.
@Sirius, hele site üzerinde en değer verdiğim insan, senden bunu hiç beklemezdim. Seni tanıdığım günü bir kenera not ediyorum. Umarım sende doğru yolu bulursun.
Beni destekleyen arkadaşlara da teşekkür ederim. Ama malum şahsın dediği gibi 10 kişi bile yokmuşuz. Hepinize elveda, tnc senden utanıyorum.

[quote name='Sirius' date='01 April 2012 - 01:20 ' timestamp='1333232446' post='1178699']
Yalnız siz burada tartışırken hala indiren TNCseverler var... :D

[img]http://i2.lulzimg.com/202e5b4ade.jpg[/img]
[/quote]
Abi sınır işi olmasın ya böyle iyiydi.Gece indirmeye bırakıyordum :)

[quote name='Akozdem!R' date='01 April 2012 - 01:23 ' timestamp='1333232620' post='1178703']
Yazılanları üzüntülü, ağlamaklı ama inançlı gözlerle okurken yüreğim burkuldu. Benki 2006'dan beri hiçbir maddi menfaat beklemeden sadece tnc için çalıştım. Onun için ter akıttım. Ama nickini anmak istemediğim şahıs, bunu yapmayacaktın.
Bunca yıllık bir hakkım varsa s.mod olarak gözüken ama normal üyeden hiç bir farkı kalmamış olan etiketi kaldırmanı rica ediyorum.
@Sirius, hele site üzerinde en değer verdiğim insan, senden bunu hiç beklemezdim. Seni tanıdığım günü bir kenera not ediyorum. Umarım sende doğru yolu bulursun.
Beni destekleyen arkadaşlara da teşekkür ederim. Ama malum şahsın dediği gibi 10 kişi bile yokmuşuz. Hepinize elveda, tnc senden utanıyorum.
[/quote]

Abi yapma bunu yapanlar utansın sen emeğini verdin bu siteye 1 günde bitmesin lütfen :(

Bende istemiyorum böyle şeyleri en azından en aşağı taşısanız ne olurdu? Forumun en üstüne koymuşsunuz reklam gibi :S

[quote name='nightmare3519' date='01 April 2012 - 01:26 ' timestamp='1333232790' post='1178705']
Abi yapma bunu yapanlar utansın sen emeğini verdin bu siteye 1 günde bitmesin lütfen :(

Bende istemiyorum böyle şeyleri en azından en aşağı taşısanız ne olurdu? Forumun en üstüne koymuşsunuz reklam gibi :S
[/quote]

Tüm sorun bu ise taşırız aşağıya ne var... Bakmazsınız olur biter...

Beyler buarada sistem işe yaramaya başladı. 12 Tncsever başvurusu oldu.

Bu bölüme mod alımı yapmamız gerekebilir... İlgilenenler yönetimden herhangi birine PM atsın...

Bölüme mod olmak isteyenler, gerçekten bölüme katkı yapabilecek arkadaşlar bana pm atsınlar, hem deneme moderatör statüsü vereceğim, hem de o bölümleri ücretsiz görebilecek, düzenleyebileceksiniz.

[quote name='tenekecezve' date='01 April 2012 - 01:29 ' timestamp='1333232956' post='1178708']
Tüm sorun bu ise taşırız aşağıya ne var... Bakmazsınız olur biter...

Beyler buarada sistem işe yaramaya başladı. 12 Tncsever başvurusu oldu.

Bu bölüme mod alımı yapmamız gerekebilir... İlgilenenler yönetimden herhangi birine PM atsın...
[/quote]
Abi pmne bak :) İlk ben başvurdum karışmam ;)

[quote name='Sirius' date='01 April 2012 - 01:32 ' timestamp='1333233143' post='1178711']
Bölüme mod olmak isteyenler, gerçekten bölüme katkı yapabilecek arkadaşlar bana pm atsınlar, hem deneme moderatör statüsü vereceğim, hem de o bölümleri ücretsiz görebilecek, düzenleyebileceksiniz.
[/quote]
Abi sana da yolladım

[quote name='tenekecezve' date='01 April 2012 - 01:34 ' timestamp='1333233253' post='1178714']
Yağmur Bey, Yağmur Bey akıllı olun... Ben sitenin kurtulması için herşeyimi ortaya koydum. Kıskanmayın...
[/quote]
Abi mod modu banlayabilse Yağmuradamı, Akozdemiri konuşturmayacağım ama Admin online değil sanırım. Az daha yazadursunlar.

Gençler öyle diyosunuz da, buyrun işte 2 aylık host masrafımızı bir gece de çıkardık. anlaşılan uzun zamandır sitede ihtiyaç duyulan bi bölümmüş bu eksikliği farketmemizin bu kadar uzun sürmesi bile bir kayıp! Yeni TnCSever arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyoruz, bu bölüm bize çok iyi gelecek çoookk...

[quote name='Akozdem!R' date='31 March 2012 - 21:30 ' timestamp='1333229455' post='1178600']
sk8er_boi nickli şahsı bu şekilde bir bölüm açmaması konusunda kendisini uyarmama rağmen, "ben sitenin sahibiyim, istediğimi açar istediğimi kaparım, işine gelmiyorsa defol git" şeklinde geri dönüş yapmıştır. An itibari ile de bölümü aktifleştirmesi bardağı taşıran son damla oldu! Yurdum insanımızın ahlaki değerlerini hiçe sayarak bu şekilde bir bölüm açması ben ve benim gibi düşünen onbinlerce kullanıcının tepkisni çekecektir.
Benim gibi düşünen saygı değer arkadaşlar, bu uğursuz günü yeni bir oluşumun temellerinin atıldığı özel bir gün olarak belirleyelim. Yeni oluşturacağım oluşuma katılmak isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsin.
Not: adını veya nicki tekrar anmak istemediğim şahıs, 10 kişi bile seninle gelmez. Burdaki insanlar bunlardan hoşlanıyor, seninle gelecek olan varsa bile şimdiden kendisine ve sana güle güle diyerek bir de şahsımla dalga geçmektedir. Lütfen desteğinizi esirgemeyin.
[/quote]

bende varım kardeşim dvm

[quote name='YAGMURADAM' date='01 April 2012 - 01:38 ' timestamp='1333233509' post='1178722']
Banlayın gitsin.Forumu da kendinize benzetip cenabet ettinz zaten.Sizin olsun.
[/quote]
www.abdestlitnc.com domaini boş, tavsiye ederim...

[quote name='YAGMURADAM' date='01 April 2012 - 01:38 ' timestamp='1333233509' post='1178722']
Banlayın gitsin.Forumu da kendinize benzetip cenabet ettinz zaten.Sizin olsun.
[/quote]

Yetkim olsa bir dakika tutmam seni sitemde! Az kaldı ama s8er_boi yetki verir vermez alırım anahtarını...

Bedava klavye delikanlılığı yapma!!!

[quote name='Anlatılmayanlar' date='01 April 2012 - 01:40 ' timestamp='1333233639' post='1178726']
arkadaşlar bişey dikkatinizi çektimi bağışlar yüzde yüzyirmi tamamlanmış.sanırım site adult paylaşım ile amacına ulaştımı ne :drinks:
[/quote]
Hocam aylardır söylüyorum iyi arşivimiz var diye ama cummanı falan ikna etmek uzun sürdü. Şimdi teşekkür edecekler bize.

[quote]Alınan bağış: 180.00
Gereken miktar: 150.00
İhtiyacımız olan: 0.00

Bu ay için gereken bağışı topladık. Tüm bağış yapanlara teşekkürler. Tnc Sever olabilmek için hala bağış yapabilirsiniz.
[/quote]

Beyler bir an önce yerinizi ayırtın, sınırlı sayıda severlik yapmak durumunda kalabiliriz...

[quote name='Sirius' date='01 April 2012 - 00:41 ' timestamp='1333233705' post='1178728']
Hocam aylardır söylüyorum iyi arşivimiz var diye ama cummanı falan ikna etmek uzun sürdü. Şimdi teşekkür edecekler bize.
[/quote]

vala bizde işimizle (led aydınlatma)ilgili site yapmaya hazırlanıyorduk acaba sitede adult içerik yayınlasakdaha fazla ürün satarmıyızki :whistle:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...