Jump to content

2012 Nisan 1 Şakamız - Hoşgörünüze Teşekkürler.

ene_es
 Share

131 members have voted

1. 1. Sitemizdeki Adult Paylaşımlar Kaldırılsın mı?

• Evet Kaldırılsın, çoluğumuz çocuğumuz burada...
    • Hayır site için gerekli bence kalsın, başka sitelere gideceğimize buradan güvenli izleyelim.

Recommended Posts

• Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yönetici arkadaşlar desinlerki masraflar var şu paraya ihtiyaç var sitemizi sevip gönül verenler gün bu gündür yardım zamanıdır diyorsanız biz varız gerek yok böyle içeriklere ben evli çoluk çocuk sahibi birisiyim tnctr her ortamda açılabilecek bir site iken şimdilerde mümkün değil çizgisi değiştirenlere hayata tutanamazlar.
Ben yardıma gönüllüyüm ama şu paypal denen saçmalığı bırakın şu ana kadar çoktan tncsever olabilirdim paypal yüzünden olmuyor.

[quote name='korasoglu' date='01 April 2012 - 15:13 ' timestamp='1333282403' post='1179106']
Yönetici arkadaşlar desinlerki masraflar var şu paraya ihtiyaç var sitemizi sevip gönül verenler gün bu gündür yardım zamanıdır diyorsanız biz varız gerek yok böyle içeriklere ben evli çoluk çocuk sahibi birisiyim tnctr her ortamda açılabilecek bir site iken şimdilerde mümkün değil çizgisi değiştirenlere hayata tutanamazlar.
Ben yardıma gönüllüyüm ama şu paypal denen saçmalığı bırakın şu ana kadar çoktan tncsever olabilirdim paypal yüzünden olmuyor.
[/quote]

Sakin ol şampiyon :) Bölüme gir sakinleş...

[quote name='korasoglu' date='01 April 2012 - 15:13 ' timestamp='1333282403' post='1179106']
[/quote]

banka hesabı denen bi olay var.tnc severlik paypala bağlı değil.ayrıca hani o gönül verenler sorması ayıp? ayardır aynı adamlar sever olup duruyor açtırmayın ağzımı benim.lafta değil icraatta üye istiyoruz.

[quote name='Akozdem!R' date='31 March 2012 - 21:30 ' timestamp='1333229455' post='1178600']
sk8er_boi nickli şahsı bu şekilde bir bölüm açmaması konusunda kendisini uyarmama rağmen, "ben sitenin sahibiyim, istediğimi açar istediğimi kaparım, işine gelmiyorsa defol git" şeklinde geri dönüş yapmıştır. An itibari ile de bölümü aktifleştirmesi bardağı taşıran son damla oldu! Yurdum insanımızın ahlaki değerlerini hiçe sayarak bu şekilde bir bölüm açması ben ve benim gibi düşünen onbinlerce kullanıcının tepkisni çekecektir.
Benim gibi düşünen saygı değer arkadaşlar, bu uğursuz günü yeni bir oluşumun temellerinin atıldığı özel bir gün olarak belirleyelim. Yeni oluşturacağım oluşuma katılmak isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsin.
Not: adını veya nicki tekrar anmak istemediğim şahıs, 10 kişi bile seninle gelmez. Burdaki insanlar bunlardan hoşlanıyor, seninle gelecek olan varsa bile şimdiden kendisine ve sana güle güle diyerek bir de şahsımla dalga geçmektedir. Lütfen desteğinizi esirgemeyin.
[/quote]
Sonuna kadar seninleyim.

Değerli TNC sakinleri hepinizden özellikle de bana destek veren arkadaşlardan günün anlam ve önemini bir düşünmelerini rica ediyorum.
Bununda bir şeylere vesile olması diliyorum.
Tncsever arkadaşlarımıza karşı lütfen farklı bir düşünce içerisine girmeyin. Onlar şaka olduğunu ilk andan bildikleri için onlarda yönetim kademesine yardımcı olmuş, şakanın inandırıcılık seviyesinin artmasını sağlamışlardır.

Bana destek olan arkadaşlar, sizler hiçbir zaman yanılmadınız. Bu tamamen kurgulanmış bir şakaydı ve yazılanlar ile taraflar tamamen gerçek dışıdır. Sizler gerçek TNC'nin, fikri yapısına desteğinizi esirgemediniz, geçici de olsa banlanmak istediniz. Sizler TNC düşüncesinin beden bulmuş halisiniz. O yüzden mesajlarınızı asla düzenlememenizi talep ediyorum. Sizler onurun ve şerefin bekçilerisiniz. Ve merak etmeyin sizler olduğu müddetçe bu siteyi kimse değiştiremez!

Tnc bildiğiniz tnc, forumda ne maddii ne de manevi değişen herhangi bir şey yoktur.
Ama söylemeden de edemeyeceğim sizlerin maddi ve manevi desteğine ihtiyacı var.

Hepinize duyarlılığınızdan ve hoşgörünüzden dolayı teşekkür ediyorum. Kırdıklarımız üzdüklerimiz varsa affola...

Her sene klasik şakalar yapılıyordu. Bu sene sitemizde asla olmayacak bir şey yapılsa ne olur dedik, tabi kimse inanamadı ama şimdiye kadar çok ciddi olarak gördüğü yönetimdeki adamların böyle bir şey yapmasını ve sağlam temellere dayandırmasını sorgulayamadılar. Tabi hiç inanmayanlar da oldu. onları mesajlarını gizledik haliyle şaka ortaya çıkmasın diye.

Evet maddi olarak zor bir durumdayız. Fakat bunun için de asla bu tarz bir yaklaşımda olmayız.

Maddi manevi destekleriniz için ve tekrar ediyorum, hoşgörünüz için teşekkürler...

yahu çoluk çocukda giriyor çoluk çocukda tnc sever oluyor bumu karşılıgı böyle ilgi çekip siteye olan giriş sayısını artırmak yada geliri artırmak istiyorsanız hiç olmasın olmaması gereken bir bölüm

Edited by asizemheri

Etkisinden kurtulamamışlar mazur görün. [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/drinks.gif[/img][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/trollfeys.png[/img][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/dribble.gif[/img]

[quote name='Akozdem!R' date='01 April 2012 - 15:48 ' timestamp='1333284533' post='1179135']
Değerli TNC sakinleri hepinizden özellikle de bana destek veren arkadaşlardan günün anlam ve önemini bir düşünmelerini rica ediyorum.
Tncsever arkadaşlarımıza karşı lütfen farklı bir düşünce içerisine girmeyin. Onlar şaka olduğunu ilk andan bildikleri için onlarda yönetim kademesine yardımcı olmuş, şakanın inandırıcılık seviyesinin artmasını sağlamışlardır.

Bana destek olan arkadaşlar, sizler hiçbir zaman yanılmadınız. Bu tamamen kurgulanmış bir şakaydı ve yazılanlar ile taraflar tamamen gerçek dışıdır. Sizler gerçek TNC'nin, fikri yapısına desteğinizi esirgemediniz, geçici de olsa banlanmak istediniz. Sizler TNC düşüncesinin beden bulmuş halisiniz. O yüzden mesajlarınızı asla düzenlememenizi talep ediyorum. Sizler onurun ve şerefin bekçilerisiniz. Ve merak etmeyin sizler olduğu müddetçe bu siteyi kimse değiştiremez!

Tnc bildiğiniz tnc, forumda ne maddii ne de manevi değişen herhangi bir şey yoktur.
[/quote]

[quote name='Akozdem!R' date='01 April 2012 - 12:48 ' timestamp='1333284533' post='1179135']

[/quote]
yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu duygulandım çok güzel hazıranmış bir şaka çok sevindim bunun bir şaka olduğuna ayrıca....

1 Nisan şakalarından hoşlanmadığım gibi bu şaka şeklinden de hoşlanmadım.Evde okuma yazma oranı yüksek fertler var ana sayfada aşağı inemedim bir süre hala da dönemedim de bu sayfayı sonuna kadar okudum gerçek yaşanmış bir hikaye kadar etkileyiciydi.

[quote name='gozyası' date='01 April 2012 - 14:16 ' timestamp='1333289798' post='1179194']
Yagmuradam okadar iyi yazmıştıki inandım...Kintaro abidende utanmıştım :D Ama iyi oynadınız :clapping:
[/quote]

harbiden iyi yazmışlar
oscarlık birde oyun ortaya çıkardılar , forum resmen çalkalandı (:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...