Jump to content

5800 Telefonuma Versıyon Atamıyorum

asizemheri
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb benim 5800 nokia telefonum var telefonun yenı guncellemesı cıkmıs v60,000 diye benimki v52 de halen ve normal telefonun kendı ınternetıyle denedım işleniyor diyor ve kapanıyor defalarca formatladım bılgısayardan denedım versıyon bulunmuyordu NSS programıyla yeni production code attım ve suan bılgısayardan guncellemenın oldugunu goruyor ama usb ile baglı oldugu için yukle deyın aradan 3 5 dakıka sonra tam kurmaya calısırken baglantısını koparıyor telefon kapanıp acılıyor ınternette arasdırdım benım gıbi bıssuru yapamayan var çözen varsa bu usb baglantı kopma işini yardımına ihtiyacım var bıturlu versıyonu yukseltemedım maalum %35 daha hızlı calısıcak yenı yenilikler var kullanmak istiyorum bu özellikleri

nokia ovi suite ile denedin mi ? Ben navifirm ile kendi telefonum için indirdim ama kurulumda hata aldım. En son ovi suite ile yükledim 100 küsür mb indirip yükledi. Istersen önce bi hard format at ondan sonra tekrar dene olmazsa ovi suite ile dene.

Edited by 600

yok kardeş ovi suite denedım nokia software denedım olmuyo saten şebekeden de denedım malesef olmuyo bu arada benımkı kırmızı modelı dıkakt edıyorum kırmızılarda var bu sorun genelde hıc daha dıer renklerınde gormedm

sağol kardeşim olcagını sanmıyorum artık bu proyuda denemeye degmez saten 2 farklı programdada baglantısını kendı kendıne koparıyor yukleme aanında yarın nokıa servıse verıcem güncelleme yapmıyor yenı versıyon atılsın dıye garantısıde var belkı garantı kapsamınada gırebılır herkes sağolsun yardımından dolayı fazla ugrasmayım cılkını çıkarmıyalım
bu arada sıstemımde xp 32 bit sp3 dü

Edited by asizemheri

• 2 hafta sonra ...

arkadaslar cihazımı dün aldım v52 den v60a cıkardılar versıyonunu cıhaz suan dedıklerı gıbı daha hızlı %30 ve bazı yenı özellikler gelmiş ekrana tus kıtlıyken kaydır ac tus kilitlendınmı buyuk saat fılan gelmiş haberınız olsun atamayan varsa versiyon garantılıyse cıhaz garantıden yapıyorlar yapdırdım versıyon yukleyemıyorum guncel yazılım ıstıyorum demenız yeterlı bilginize.

Edited by asizemheri

Arkadaşım boşuna bellemişsin hiç açılmayan tele bile format attım JAf ile.

Bunu yukle arkadaşlar cok ii port ediyorlar firmware i tavsiyemdir.

[code]http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/dunyanin-en-buyuk-cfw-projesi-tck-v1-final-sp1-sp2-yakinda-tum-rmler-15-04-2012-a-541173.html[/code]