Jump to content

Letitbit En Ucuz Premium Sitesi?

taraftar13
 Share

Recommended Posts

[quote name='KintaRo' date='18 May 2012 - 16:34 ' timestamp='1337351675' post='1202279']
fast-debrid.com'dan alın. 40 günlüğü 8,76 TL. Aynı zamanda diğer sunuculardan da premium sahibi olmuş olursunuz.
[/quote]

Letitbit için sınır falan varmı peki

[quote name='KintaRo' date='18 May 2012 - 14:34 ' timestamp='1337351675' post='1202279']
fast-debrid.com'dan alın. 40 günlüğü 8,76 TL. Aynı zamanda diğer sunuculardan da premium sahibi olmuş olursunuz.
[/quote]

fast-debrid biraz sorunlu debrid alacaksan eger alldebrid veya real-debrid ten almanı tavsiye ederim. 90 günlüğü 23 tl civarı. Uzun süredir hemen hemen hepsini denedim desem yeridir belkide, o nedenle belirtilen debrid lerden alırsan daha iyi olur kanısındayım. fast-debrid danda alabilirsin tabiki bu benim nacizane görüşüm. Saygılar..

Edited by beyantt

[quote name='beyantt' date='18 May 2012 - 17:45 ' timestamp='1337352341' post='1202286']
fast-debrid biraz sorunlu debrid alacaksan eger alldebrid veya real-debrid ten almanı tavsiye ederim. 90 günlüğü 23 tl civarı. Uzun süredir hemen hemen hepsini denedim desem yeridir belkide, o nedenle belirtilen debrid lerden alırsan daha iyi olur kanısındayım. fast-debrid danda alabilirsin tabiki bu benim nacizane görüşüm. Saygılar..
[/quote]

ben 13 aydir aralıksız alldebrid kullanıyorum. genel olarak güzel ama bazen linkleri çevirmediği oluyor. nadiren. birde fastdebridi deneyeyim diyordum bu ay, alldebrid daha mı iyi diyorsun yani?

[quote name='beyantt' date='18 May 2012 - 16:45 ' timestamp='1337352341' post='1202286']
[/quote]
[quote name='bordo.klavyeliler.06' date='18 May 2012 - 16:50 ' timestamp='1337352656' post='1202287']
dostum alldebrid.org dan al tam 114 tane siteyi premiuma çeviriyor..!

20 Gün 3€
30 Gün 4€
90 Gün 9€
180 Gün 16€
[/quote]

Fast-Debrid'de her zaman letitbit linkini indiremiyoruz. Alldebrid sitesindede Letitbit sınırı var Real debrid en mantıklısı gibi gözüküyor.
Bana bunun için önerebilceğiniz site varmı havale yada bankadan atm ile ödemek istiyorum.

[quote name='KintaRo' date='18 May 2012 - 14:53 ' timestamp='1337352803' post='1202289']
ben 13 aydir aralıksız alldebrid kullanıyorum. genel olarak güzel ama bazen linkleri çevirmediği oluyor. nadiren. birde fastdebridi deneyeyim diyordum bu ay, alldebrid daha mı iyi diyorsun yani?
[/quote]

Fast almanızı tavsiye etmiyorum açıkçası, fakat alldebrid veya real-debrid almanızı tavsiye ederim. alldebrid kullandıysanız eğer bu ayda real-debrid almanızı ve denemenizi öneririm. Ben suan real-debrid kullanmaktayım ve all debrid e göre birazdaha ucuz olmasına ramen bir sorunla karşılaşmadım bu zamana kadar. real-debrid alarak bunu deneyin birde.

[quote name='beyantt' date='18 May 2012 - 17:15 ' timestamp='1337354103' post='1202301']
Fast almanızı tavsiye etmiyorum açıkçası, fakat alldebrid veya real-debrid almanızı tavsiye ederim. alldebrid kullandıysanız eğer bu ayda real-debrid almanızı ve denemenizi öneririm. Ben suan real-debrid kullanmaktayım ve all debrid e göre birazdaha ucuz olmasına ramen bir sorunla karşılaşmadım bu zamana kadar. real-debrid alarak bunu deneyin birde.
[/quote]

Hocam real debrid'i nerden satın alıyorsun kendi sitesinden mi yoksa başka sitedenmi.

[quote name='taraftar13' date='18 May 2012 - 15:28 ' timestamp='1337354930' post='1202307']
Hocam real debrid'i nerden satın alıyorsun kendi sitesinden mi yoksa başka sitedenmi.
[/quote]

Ö.M kontrol edermisin gönderdim linki, güvenilir bir arkadaştır 3 senedir alırım kendisinden ve ayrıca bir sorun oldugunda elinden geldigince yardımcı olmaktadır. (MSN gibi platformlardan)..

Daha önce alldebrid debridns debridmax ve son olarak realdebrid denedim. Bunların arasında en sorunsuzu realdebrid. Ayrıca ip koruması da yok, yani olaki modeminizi resetlemeniz icap etti indirme listesindeki linkler kaldığı yerden devam ediyor. Böylece arkadaşlarınızın istediği linkleri de çevirip verebiliyorsunuz. Oldukça pratik. Chrome eklentisi de diğer debrid sitelerine göre daha iyi.

[quote name='taraftar13' date='18 May 2012 - 16:35 ' timestamp='1337358903' post='1202327']
Real Debrid'den satın aldım. İlginiz için teşekkürler.
[/quote]
arkadaşım sitesindenmi aldın başka yerdenmi