Jump to content

Ttnet'in Mayıs Ayı Oha Dedirden Faturası

buferhn
 Share

Recommended Posts

[b]Merhabalar arkadaşlar bugün online işlemlerden mayıs ayı borçumu öğrenmek için girdim ne göreyim 96 lira fatura borcum görünüyor gözlerime inanamadım kullandığım paket 8 mbit'e kadar netlimitsiz paketi yani ayda [color="#FF0000"]59.90 TL[/color] ödemem lazımken mayıs ayı 96 lira para ödetmeye çalışıyorlar ttneti hemen aradım fakat karşımdaki aptal temsilci faturayı görüntüleyemediğini söyleyip tam 15 dakika beklettikden sonra bu işte bir yalnışlık var şikayetinizi oluşturucam demesiyle son buldu bu durumda haklı olan tabiki benim sizce geri dönüş yapıldığında haklı olduğum halde haksız durumuna düşürülürsem ne yapmalıyım ?[/b] Edited by buferhn

bende normal 59 tl gelmişti ödedim :D
Edit: bu hafta itibari ile uydunete geçmek için işlemleri başlatıcaktım, taaki kablosuz modemin 200 tl gibi uçuk bir fiyat olduğunu öğrenene kadar.
Süperonlineye geçmek için pazartesi işlemleri başlatacağım.

Edited by LeOn.

[b]Ne yapın söyleyim, telefonla uğraşmayın bizzat gidin ttnet binasına. Oradan danışmaya anlatın. Onlar bir yerlere gönderirler mutlaka. Ama bildiğiniz gibi ttnetle bişeyler olmasını istiyorsanız hafif sert olmalısınız. Telefonla çok uğraşmayın direk gidin derim ben çünkü telefonla hiç bir şey olmuyor. Pakete üye oluyorsunuz, adamlar yok sayıyor. Bir arıza kaydı çıkarıyorlar gelen bile olmuyor en az 20 tane arıza kaydım vardır ama henüz hiç kimse gelmedi. O yüzden telefon işi yaş[/b]

Edited by 6489426

kardeş eger netten çok şey indirirsen ticarete giriyo ve indirgin sey kadar para ödüyorsun bizim arkadaş 2 kişi kullanıyodu 17 yaşında bitane veled ortak durmadan +18 flimler bilirsiniz işte indirmiş adama geçen ay 400 tl keldi adam itiraz etti açtılar gösterdiler tamı tamına 2000 tane +18 flim indmirş şerefsiz adam ödemek zorunda kaldı

[quote name='ottoman-byismailcan-' date='19 May 2012 - 21:38 ' timestamp='1337463538' post='1202880']
kardeş eger netten çok şey indirirsen ticarete giriyo ve indirgin sey kadar para ödüyorsun bizim arkadaş 2 kişi kullanıyodu 17 yaşında bitane veled ortak durmadan +18 flimler bilirsiniz işte indirmiş adama geçen ay 400 tl keldi adam itiraz etti açtılar gösterdiler tamı tamına 2000 tane +18 flim indmirş şerefsiz adam ödemek zorunda kaldı
[/quote]

Açıkçası bunun öyle olcağına pek inanmiyorum .

[quote name='buferhn' date='20 May 2012 - 00:44 ' timestamp='1337463896' post='1202881']
[/quote]

ay sonunda bizede kelcek fatura bakcak artık

[quote name='buferhn' date='20 May 2012 - 00:44 ' timestamp='1337463896' post='1202881']
[/quote]

ay sonunda bizede kelcek fatura bakcak artık

[quote name='600' date='19 May 2012 - 22:16 ' timestamp='1337465769' post='1202889']
ticaret ? 300 gb download yapanlar var ayda. Ne ticareti. Interneti almışsam istediğim gibi kullanmak hakkım değil midir !?
[/quote]

Aynen onu geçtim ben 3 aydır 15 20 25 gb download anca yapmışım düşün artık

[quote name='ottoman-byismailcan-' date='20 May 2012 - 00:38 ' timestamp='1337463538' post='1202880']
[/quote]

Çok saçma. Ben 900 gb yapanları gördüm. Download olarak. Ama adam yine sabit parasını ödedi. Dediğiniz şeyin alakası yok ve saçma

Bende az önce baktım hızımı düşürmüşler.Telefonla arayım dedim.Bide ne görem kotayı aştığınız için hızınız 1mbite düşürülmüştür.Çağrıyı sonlandırmak için bilmem kaça basın diyor.Artık mh de bağlanılamıyor.Bu nasıl iştir arkadaş.

Edited by cevizkentli

arkadaşım onda kesin yanlışlık vardır benimde download 200 aşağı düşmüyor 59tl ödüyorum birde önceden hızımı düşürünce arayıp düzelttiriyordum artık direk operatör 50gb geçmişsindiyo ben biraz israredince adamlar internetimi kapat dediler bende ttnet e giddim adamlar bana 1 kişi kapatıyor 10 kişi açıyor dediler no problem kapatabilirsin diyorlar denize düştük neye sarılırsan sarıl
ortak kullanan kşilerin ip bilgileri bir havuzda toplanıyormuş hep mahkemeye verilecek dediler

[quote name='6489426' date='20 May 2012 - 06:21 ' timestamp='1337494884' post='1202918']
Çok saçma. Ben 900 gb yapanları gördüm. Download olarak. Ama adam yine sabit parasını ödedi. Dediğiniz şeyin alakası yok ve saçma
[/quote]
evet mesala ben 2 tb indirme yaptım 1 ayda 39 tl geldi kampanyalı olarak 8)