Jump to content

Point Blank Çok Kota Yermi ?

Share

Recommended Posts

[b][size="4"][font="Comic Sans MS"]Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle hatrınızı soruyum. İyisinizdir inşallah. neyse konumuza dönelim. Arkadaşlar ben POİNT BLANK hastasıyım . Arkadaş da oynadım çok hoşuma gitti. Yalnız benim evdeki internet kotalı olduğu için engel var. İndirmeden önce sizlere bi sorayım dedim. Point Blank oynayan arkadaşlar beni bilgilendirebilirler mi?
[/font][/size][/b]
[size="4"][font="Comic Sans MS"]Cevaplarınızı heyecanla bekliyorum
Saygılarımla...
[/font][/size]

[i][b]KOTA PAKETİ: 6 gb ve 8mpb hızı var.[/b][/i]

[b][color="#FF0000"]Bende oynuyorum bu oyunu, şuanki boyutu bu(güncellemeler dahil) ;[/color][/b]

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1339338330__adsz.png[/img]

[b][color="#FF0000"]1.6 GB'ın 600mb'ı sıkıştırılmış içerik olsa yani en azından oyun sonrası güncellemelerle beraber bi 1 GB kotanı yer.[/color][/b]

bende oynuyorum ama benim internet sınırsız birader bu oyun tamamen internetle calıstıgı için fazla koto yer dusuncem hani fazla kota yemese bile senin pingin oyununkinden yavas olcak ve oyun sürekli luck olcak bu yuzden acılınden sınırsız ınternete gec derim :) eger oyunu rahat oynamak istersen :) benim net uydunet kablo tv 2 mbit modemi kendileri verdiler ve tv yayınıda içinde sabit aylık 36 lira :)

kardeş bende kotalı kullanıodum bir ara .. bende kotalıda silkroad online oynuordum günlük 4-5 saat oynuodum ve aslada kotayı geçmedi ve boyutu 2.23 GB oyun boyutu yani point blank fazla yeemez 50-60 MB civarı kotan da 4GB olsa Tırnagı kadar bile gitmez :)

onli oyunsa muhakkak yer yani oyun acik oldugu sure boyunca oyun sunucusuila devamli veri alisverisi icerisinde olursunuz buda oyunu nekadar acik tutarsaniz okadar kota katbina neden olur ha bide oyun ici guncellemeler yeni cikan materyallerin downloadi dx guncellemeleri
eger online oyun oynamak istiyorsan cs yi sec derim (cs1.5) grafik guncellemesi fln da yok bir kac tanede map at olsun bitsin yok ben point oynayacam diyorsan sen bilirsin tabi

[quote name='Kadirzmkarinagrisi' date='12 June 2012 - 10:48 ' timestamp='1339487300' post='1211248']
Başka yerde indir tüm güncellemeleri yap at flaşa
ve son olarak oyuna girdiğinde adsl hizmet programında bak kota ne kadar gidiyor diye
kaç gb kota kullanıyorsun kaç kişi pcyi kullanıyor birde yazarsan bi tahminde bulunabiliriz.
[/quote]

valla hiç güncellemeile olmuyor kardesim oyunun veri tabanı günlük güncelleniyor ve 2-3 güne bir yaklasık 50-60 mb dosya indiriyor.inmezse oyuna giremiyorsun şimdi bunu 1 ay la çarp haftada 3 kere yapsa 50x3=150 mb 4 hafta var 150x4=600 mb yani oyun filanda var eger kotan 1 gb ise direkt deis derim ama 4 veya 6 ise durabilir.Ama bence direk deisiver :)

bende oynuyorum 1 satte yaklaşık 20-25 mb harcıyor. yani 1 saat face ye takılsan veya gazete bile okusan daha fazla kota harcarsın. ayrıca oyun olan birinden program files ten oyunu kopyala hiç kota harcamadan oyunu oyna. ilk kurulumda oyunu indirme dahil 1.5 gb civarı harcarsın.

bende oynuyorum 1 satte yaklaşık 20-25 mb harcıyor. yani 1 saat face ye takılsan veya gazete bile okusan daha fazla kota harcarsın. ayrıca oyun olan birinden program files ten oyunu kopyala hiç kota harcamadan oyunu oyna. ilk kurulumda oyunu indirme dahil 1.5 gb civarı harcarsın.

• 1 yıl yıl...