Jump to content

Lisanslı Antivirüs Yazılımları Tavsiye...

olcaytu2005
 Share

Antivirüs Programları  

34 members have voted

1. 1. Hangi program en güvenlidir? Bilgisayarı kasması sorun değil.

• Norton 360 sürüm 6.2
    • Bitdefender 2013
    • Kaspersky 2012
    • Eset Nod32 smart security
    • Panda
    • Avast
    • Comodo
      0
    • AVG
    • Avira

Recommended Posts

Merhabalar. Lisanslı olarak antivirüs programı almayı düşünüyorum. Malum fiyatları pahalı olduğu için size danışmadan almak istemedim. Benim için güvenlik çok önemli bilgisayarı kasması hiç önemli değil. Bana tavsiye edebileceğiniz en güvenilir yazılımı satın alacağım. Laptop sistemim : i7 ivy 3610 qm 8 gb ddr3 ram gt 650m nvidia 2 gb ddr3 ekran kartı. Şimdiden herkese teşekkürler.

[quote name='olcaytu2005' date='13 July 2012 - 01:57 ' timestamp='1342133822' post='1221001']
Merhabalar. Lisanslı olarak antivirüs programı almayı düşünüyorum. Malum fiyatları pahalı olduğu için size danışmadan almak istemedim. Benim için güvenlik çok önemli bilgisayarı kasması hiç önemli değil. Bana tavsiye edebileceğiniz en güvenilir yazılımı satın alacağım. Laptop sistemim : i7 ivy 3610 qm 8 gb ddr3 ram gt 650m nvidia 2 gb ddr3 ekran kartı. Şimdiden herkese teşekkürler.
[/quote]
[font="Arial Black"]kaspersky 2010 internet security link [/font][spoiler] http://www.mediafire.com/?jbribf13bq3hf5g[/spoiler][font="Arial Black"]key sitesi her daym güncel keyler [/font][spoiler] http://kavkiskey.org/new.html[/spoiler]

[quote name='safranos' date='13 July 2012 - 00:23 ' timestamp='1342139014' post='1221018']
kesinlikle işinin uzmanı olan abuk subuk iş yapmayan 2 yazılım öneririm kaspersky veya norton ikisinden birini alda hangisini alırsan al....
[/quote]

Harfiyyen katılıyorum. Kişisel tercihim norton.

Kaspersky pure şu an Hepsiburada.com'da inanılmaz ucuz.

http://www.hepsiburada.com/liste/kaspersky-pure-1-kullanici-1-yil-0070503010013/productDetails.aspx?productId=by40206&categoryId=60000207

Edited by halill07

Sanırım Kaspersky Pure ve Norton 360 v6 önde gidiyor. Şu an laptop ta norton 360 ın deneme sürümünü kullanıyorum ve hizmetlerinden gerçekten memnunum.Usb takıldığında otomatik hızlı tarama özelliği, bir dosyayı indirmeden önceden otomatik tarama özellikleri çok güzel ve ayrıca sicile dayalı taraması da var. Bu özellikler kaspersky da var ise onuda alabilirim. Çünkü fiyat olarak arkadaşın dediği gibi hepsi burada com da yada bimekste 20 ila 40 tl arası. Norton 360 en ucuz 70 tl ye bulabildim. Bu iki virüs programının genel özelliklerini bilen birisi varsa ayrıntılı olarak yazabilir mi?Birde Bİtdefender hakkında bilgisi olan varmı? Yabancı sitelerde bu programın şu an 1 numara olduğunu okudum.Gerçeklik payı varmı? Birçok sitede bitdefender 2013 norton 360 ve kasper2012 den kat be kat üstün olarak değerlendirilmiş...

[quote name='neskali' date='13 July 2012 - 00:04 ' timestamp='1342137880' post='1221017']
Kis 2012 internet security DVD kutulu bimeks de çok 15.89 TL uygun geçen ay almıştım bende ::

[code]http://www.bimeks.com.tr/urun/120314/kaspersky-internet-security-dvd-kutulu-.aspx[/code]
[/quote]

Siteye baktımda 2011 versiyonunu o fiyattan satıyorlar.

[quote name='Sirius' date='13 July 2012 - 23:10 ' timestamp='1342221042' post='1221310']
Norton 360 kullanıyorum lisanslı olarak tavsiye ederim.
[/quote]

maaşı alana kadar vaktim var. Bende şu an norton 360 tan yanayım ama maaşı alana kadar bakalım biri beni fikrimden vazgeçirebilecekmi :) Nortonu nedense seviyorum acaba sarı renkten dolayımı :)

[quote name='olcaytu2005' date='14 July 2012 - 01:43 ' timestamp='1342219406' post='1221306']
Sanırım Kaspersky Pure ve Norton 360 v6 önde gidiyor. Şu an laptop ta norton 360 ın deneme sürümünü kullanıyorum ve hizmetlerinden gerçekten memnunum.Usb takıldığında otomatik hızlı tarama özelliği, bir dosyayı indirmeden önceden otomatik tarama özellikleri çok güzel ve ayrıca sicile dayalı taraması da var. Bu özellikler kaspersky da var ise onuda alabilirim. Çünkü fiyat olarak arkadaşın dediği gibi hepsi burada com da yada bimekste 20 ila 40 tl arası. Norton 360 en ucuz 70 tl ye bulabildim. Bu iki virüs programının genel özelliklerini bilen birisi varsa ayrıntılı olarak yazabilir mi?Birde Bİtdefender hakkında bilgisi olan varmı? Yabancı sitelerde bu programın şu an 1 numara olduğunu okudum.Gerçeklik payı varmı? Birçok sitede bitdefender 2013 norton 360 ve kasper2012 den kat be kat üstün olarak değerlendirilmiş...

[/quote]
size tavsiyem bitdefenderi seçmeyin hem dovnload hemde net hızını düşürmekte gelen şikayetler üzerine özellikle türkçe sürümünde iyileştirmeye gitselerde bu seferde ağ bağlantılarında garip işler yapıp ağı kapatabiliyo akk yüzünden 1 mb te düştüğünde hızınız çekilmez hal alır bitdefender 20 yıldır bilgisayarla haşır neşir olan biri olarak yukardada belirtmiştim kaspersky internet security yada norton internet security tercih edin siz gerçi Norton 360 düşünüyosunuz hiç farketmez nıs in biraz daha gelişmiş ve kapsamlısı son olarak norton pahalıdır ama hakkınıda verir bana göre tercihiniz norton olsun....

[quote name='olcaytu2005' date='14 July 2012 - 00:43 ' timestamp='1342219406' post='1221306']

[/quote]

2012 yede geçiyor o key hocam kullanıyorum 1 aydan fazladır sorunsuz verdikleri dvd yi kullanmadım bile girdim kaspi nin siteye kis int security 2012 yi indirdim helyum danda kayıt oldum

kullanıyorum 2012 dede kullanabiliyosun anlıyıcağın kendim kullanıyorum...

Sanırım norton 360 satın alacağım. Kis te kullanmıştım 2 sene önce oda güzel bir programdı. Gördüğüm kadarıyla norton kendini çok yenilemiş baya bi geliştirmiş eskiden olsa yüzüne bakmazdım ama şimdi çok çekici geliyor. Bi sitede norton un kaynak kodlarının bazı hackerlar tarafından çalındığını duymuştum ama sanırım bu uydurmadır pazardan payını azaltmak için.Böyle birşey olsa şirket batar heralde.

Ah bide laptopla beleş verilen dandik antivirüs programları değilde para verip aldığınız bir virüs programını söyleseniz ne güzel olur
Kaspersky Pure ve Norton 360 v6 hikaye.Sana tavsiyem ve tek geçilebilecek virüs proğramı AVİRA dır.Seneler önce bende baya iddalı konuşur Kaspersky över dururdum yaşadığım bir sorun baha bildiklerimi unutturdu.Pişman olmazsın AVİRA dan eğerki online oyun oynuyorsanda sana ilaç gibi gelir AVİRA
http://www.avira.com/tr/for-home

Cevap yazan arkadaşlar kullandığı virüs programının özelliklerini yazarlarsa okuyan ve almak isteyen kişilerede yardımcı olmuş olurlar. Neden tavsiye ettiğinizi açıklayın lütfen iyice kafam karıştı galiba hepsi ya aynı ya dA aralarında çok az fark var.

[quote name='olcaytu2005' date='15 July 2012 - 06:20 ' timestamp='1342326010' post='1221592']
Cevap yazan arkadaşlar kullandığı virüs programının özelliklerini yazarlarsa okuyan ve almak isteyen kişilerede yardımcı olmuş olurlar. Neden tavsiye ettiğinizi açıklayın lütfen iyice kafam karıştı galiba hepsi ya aynı ya dA aralarında çok az fark var.
[/quote]

Kis 2012 özellikleri

[code]http://www.kaspersky.com.tr/kaspersky_internet_security[/code]

Edited by neskali

3 gündür antivirüs programlarını denemekten iflahım kesildi. :D
1)Bitdefender İnt Sec 2012: Aktivasyon sorunu yok.Güzel bir activator yapmışlar ama programı yapamamışlar.Yukarıda arkadaşların dediği gibi internet hızında sevimsiz..
2)Kaspersky İnt. Sec 2012 : Aktivasyon(key) sorunu yok. Hızı BİS den sonra uçak gibi geldi. Fakat tüm aramalarıma ragmen firewall ayarını interaktiv yapmaya çalışsam da beni deli etti. Tüm ugraşlarıma rağmen internete çıkmaya çalışan programlar için koyduğum ayarları bir türlü hatırlatamadım.(Amacım nete çıkmak isteyen programa allow/deny seçeneği ile kural koymaktı.)
3)Norton İnt Sec 2012: Trial reset olayı ile 90 günlük kullanımlar. Eski hantallık yok. Tavsiye..
4)Avast İnt Sec v7 : Key bulunuyor. 3 gün öncesinde kullandığım ne hızda ne güvenlikte bir sıkıntı yaşamadığım yazılım. Tekrar buna döndüm....

[quote name='neskali' date='15 July 2012 - 19:01 ' timestamp='1342378901' post='1221758']
Kis 2012 özellikleri

[code]http://www.kaspersky.com.tr/kaspersky_internet_security[/code]
[/quote]

Sanırım senin sayende kis2012 ye geçiş yapacağım :)Kaspersky Pure 2.0 da daha üstün özellikler var ama benim için Kis te yeterli olur sanırım.Oylamadada kis 2012 açık ara önde gidiyor.Sonuçta bu ürünleri keyleri ile birlikte internetten bulabilirim ama kimsenin hakkına girmek istemiyorum. Adamlar emek harcamış parası neyse verip alıcam.Almışkende alabileceğimin en iyisini alıp kullanmak istiyorum.Bedava virüs programlarıda var ama onlarında tam koruma sağladığını sanmıyorum. Sonuçta hiçbir sistem mükemmel değil herbirinin eksikleri vardır.Bu konuda bunları paylaşıp kendimize en uygun olanı seçmeye çalışıyoruz. Yorum yapan arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.Norton 360 ın 2 haftalık deneme süresi kaldı süre bitiminde sanırım kis 2012 yi satın alacağım. Herkese tekrar teşekkür.

Neskali kardeş bimekse girdim fakat kıbrısa gönderim yapmıyorlarmış. Bende mail attım bana sadece internet üzerinden keyini satabilirmisiniz diye bakalım satacaklarmı.

Neskali kardeş bimekse girdim fakat kıbrısa gönderim yapmıyorlarmış. Bende mail attım bana sadece internet üzerinden keyini satabilirmisiniz diye bakalım satacaklarmı.

[quote name='olcaytu2005' date='16 July 2012 - 02:24 ' timestamp='1342398291' post='1221817']

[/quote]

Valla Kıbrıs konusunu bilmiyorum kardeş umarım keyiyle satarlar da sana kod vericekler satarlarsa gir onla helyum diye yaz google da hemen gir kayıt yaptır mail ine bi serial göndericekler onla etkinleştirebilirsin Kis 2012 yi

neden aldığın zaman hemen yap dediğime gelince belli olmaz insan oğlu sana sattığı ürünü kutu sende değil diye gider kendi kayıt yapar yada başkasına satar ufak da bi ihtimal olsa işini şansa bırakmamış olursun..

• 3 hafta sonra ...

eset smart security 5 on numara Chip online testlerinde Norton İS 12 de nsonra 2.sırada çok az fark var sistem açılışını uygulamalarını en az yavaşlatan 1. program güvenliktede 2.sırada HIZ önemli değil demişsin kasma sorunu ozaman NORTON İS 12 1.SIRADA CHIP DERGİSİNİN TEMMMUZ AYINDA ;)
kasmayan ve maksimum güvenlik NORTON İS 12 ama ben eset smart security5 kullanıyorum daha hızlı güvenliktede kafa kafaya norton ile

Edited by conveys16