Jump to content

Para Sayma Makinası Tavsiye

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar, şirkete para sayma makinası alacağız. Daha önceden bu cihazdan hiç almadım ve hangisi iyidir, hangisi işimizi görür bilmiyorum. Sahte para tanıyan, toplam tutarı gösterebilen, para tutarlarını tanıyabilen bir cihaz lazım. Max 500-700 TL civarı olacak. Kullandığı üründen memnun veya bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum.

[quote name='sere' date='13 July 2012 - 15:25 ' timestamp='1342182325' post='1221149']
hepsiburada.com'da bulunmaz mı öyle şeyler ?
[/quote]

var ama mesajımda da belirttim. hangisi işimi görür hangisi iyidir bilmiyorum, o yüzden yazdım buraya.

[quote name='YAGMURADAM' date='13 July 2012 - 15:52 ' timestamp='1342183960' post='1221156']
Kintaro'm beni al.Çok iyi para sayarım. :dribble: 99 sana 1 bana.Bangnot,bozuk para ayrı ayrı ve karışık sayarım.Sigorta istemem sıfır maliyete gelirim sana.İstersen referanslarımı özel mesajla göndereyim.Saygılarımla
[/quote]

aga öyle bir iş varsa bende geleyim ya :)

[quote name='emutlu' date='13 July 2012 - 15:59 ' timestamp='1342184343' post='1221158']
O fiyata para sayma makinesi bulursun da sahte ayırt eden iyi bir cihaz zor arkadaşım.
[/quote]

var kardeşim o fiyata, çok hemde ama ben hangisi iyi onu bilmiyorum.

[quote name='tr_nofear_tr' date='13 July 2012 - 16:41 ' timestamp='1342186918' post='1221170']
en iyisi al bir çırak sabahtan akşama kadar para saydır hemde maliyeti daha ucuza gelir...
[/quote]

beyin bedava.

değerli yorumlarınız için teşekkürler fakat halen tek bir cihaz önerisi bile alamamanın mutluluğu içerisindeyim.

Selam Arkadaşlar;
Yıllarca tteknik servisliğini yaptım. Makinalar 1.000 - 1.700 arasında işini görebilir. Am sahte ayırsın , Adetleri ve toplamı versin diyorsan özelliğine göre 1600-2900 arasında makina var.

[quote name='KintaRo' date='13 July 2012 - 19:46 ' timestamp='1342205209' post='1221253']
yok yok sizden bana hayır yok :)
[/quote]
Bu işten en iyi sarraflar ve dövüz büroları anlar hem makinenin iyisini bilirle
hemde sahte para konusunda uyanıktırlar gibi geldi bana..

[b]Konu açtığına pişman olan çalışan moderatör :D
ALLAH daha çok versin abi. Benimde önerim dövizcilerden yanaydı. Arkadaş da söylemiş.500-700 arası dediğin şeyleri uzun süreli yapacak bir makinede bulmak zor.[/b]

Edited by CizreliÖzgür