Jump to content

Windows 7 Sp1 9In1 Ocak 2013

köylü
 Share

Recommended Posts

• Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bendeki problem halen devam ediyor. Winrar'ın versiyon güncellemesi de işe yaramadı. Bu arada diğer linkler ölü olduğu için sadece dev host linkleri ile çalışmak zorunda kalıyorum. Ancak ne yaparsam yapayım crc hatası veriyor. Boşuna Cumartesi gecemi bu dosyaları indirmeye ayırıp saat 3'e kadar bilgisayar başında oturdum galiba. Bu linkten indiren arkadaşlar aynı sorunu yaşadılar mı acaba? Bu arada İDM ile indirmem mi soruna neden oldu acaba?

Ayrıca Part 1'in hash değerleri Köylü'nün verdiği gibi değil.

CRC32: 04DBCD46
MD5: 0A8B1B3E0B8F622730591994FACD8102
SHA-1: 6A3A4E61067FBBF3FA16705BED4E9A86AC83C752

Bu değerleri Goggle'da bulamadım. Ben ne indirdim anlamadım:))

Sanırım problem İDM ile indirmemden kaynaklanıyor. Yeniden part1'i indirdim. Hata vermeden part2'yi isteyene kadar ilerledi eski indirdiğim part 2 yi gösterdim. Fakat 2'den 3'e geçerken yine  CRC hatası aldım. Demek ki partlar bozulmuş İDM ile indiriken. Şimdi yeniden normal yoldan tek tek indiriyorum. Bilginize...

Sanırım problem İDM ile indirmemden kaynaklanıyor. Yeniden part1'i indirdim. Hata vermeden part2'yi isteyene kadar ilerledi eski indirdiğim part 2 yi gösterdim. Fakat 2'den 3'e geçerken yine  CRC hatası aldım. Demek ki partlar bozulmuş İDM ile indiriken. Şimdi yeniden normal yoldan tek tek indiriyorum. Bilginize...

Dev-Host sitesine yapmış olduğum uploadlarda herhangi bir sorun yoktur. İndirme linki içerisinde part'lara ait MD5 değerleri mevcuttur. İndirdiğiniz part'a ait MD5 değerlerini linkteki MD5 değerleri ile karşılaştırarak doğru inip inmediğini kontrol edebilirsiniz. Örnek olarak;

pre_1361232578__wywz.jpg

Orjinal part1 dosyasına ait MD5 değeri (köylü'nün iletisindeki resim)

pre_1361197291__ekran_alnts.png

Haydi kolay gele !

• Editor
Benu flsh bellege atamadım arttım bır turlu calıştıramdım arkadaşlar  

Hangı programla yapmam gerekıyor 

Win7UsbMultiboot İndirdim 

C:\Docunment Sindows tarafından bulunamıyor şbaresı alıyorum 

https://www.dropbox.com/sh/xj5fvdup3mz5dui/pYL97BuJ1g/02_USB_BOOT

Programı klasöre cıkar MB_USB.exe yi calıstır üst taraftan usb ni göster ntfs biçimlendirmeyi sec asagıdan baslat butonuna tıkla tamamlandıktan sonra iso içeriğini usb ana dizinine cıkart

https://www.dropbox.com/sh/xj5fvdup3mz5dui/pYL97BuJ1g/02_USB_BOOT

Programı klasöre cıkar MB_USB.exe yi calıstır üst taraftan usb ni göster ntfs biçimlendirmeyi sec asagıdan baslat butonuna tıkla tamamlandıktan sonra iso içeriğini usb ana dizinine cıkart

Köylü Ustad  dediğinizgibi yapımtım yanlız  gene olmadı 

size zhamet ufakbı resımlı anlatım koyarsanız 

dünden berı ugrasıyorum bır yerde eksık yapıyorum ama çözemedım :(

Edited by YÜKSELCAN

• Editor

Köylü Ustad  dediğinizgibi yapımtım yanlız  gene olmadı 

size zhamet ufakbı resımlı anlatım koyarsanız 

dünden berı ugrasıyorum bır yerde eksık yapıyorum ama çözemedım :(

Verilen programın içerisinde MultiBoot_USB_Video isimli bir flash video var onu izle gayet net ve güzel bir anlatım videodaki işlemlerden sonra isoyu usb ana dizinine cıkarıyorsun

• Editor

1-usb bellek ntfs olarak biçimlendirilmeli

2-ntfs olarak biçimlendirilmiş bir usb belleği daha evvel kullandığın yöntemle ve kullandığın DVD ile hazırla

3- Bu sistemdeki sources klasöründeki install.wimle usb deki install.wimi değiştir

isteğe bağlı aktivasyon nedir .? ben anlamadım onu indiricemde otomatik atkive olmuyacakmı

:facepalm:   Açık ve net arkadaşım . Kurulum da pencere çıkıyor aktivasyon yapmak istiyorsanız "E" yazın istemiyorsanız "H" yazın enter'a basıp devam edin.

• Editor
ben flas bellege ultra iso ile ( flas bellek ile kurulumdan bahsediyorum )  yazdırdıgımda 430 mb bir yer kaplıyor bir hatamı var?

Evet hata var ultraiso ile flash belleğe yazdıramıyoruz yazdırmak için önceki postlarda link ve anlatım var

Selam köylü üstad , emeğine sağlık , senin çalışmalarını çok beğeniyorum, bunuda indirdim , fakat bazı arkadaşlar gibi rardan çıkarırken şifreyi bi türlü kabul etmedi , winrar ve 7zip ile , köylü ve koylu olarakta denedim :S  ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz ?

• Editor
Selam köylü üstad , emeğine sağlık , senin çalışmalarını çok beğeniyorum, bunuda indirdim , fakat bazı arkadaşlar gibi rardan çıkarırken şifreyi bi türlü kabul etmedi , winrar ve 7zip ile , köylü ve koylu olarakta denedim :S  ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz ?

şifre küçük haflerle köylü dür winrarla sorunsu çıkması lazım part isimlerini kontrol ettinmi

köylü abi vindows uptadeden önemli güncellmeleri yükledimde 70 aded güncelleme çıkıyor gerisi isteğe bağlı ayrıca windows ubtade paketi nezaman güncellenecek int exs 10 final çıktı iyi çalışmalar

Bu sistemde 70 adet çıkıyorsa çoğu yüklediğin programların güncellemeleri olabilir su anki update paketi günceldir cango arkadaşımızın paylaştığı paket konuda ilk mesaja eklidir

Üstad buradaki tek linklerden birinden indirmiştim(turbobitten), hangisiydi hatırlamıyorum acaba şifremi değiştirdiler :/  İndirdiğim rar 4.19 GB boyutunda ismide bu şekilde " W7OcakGncl2013-9in-1 " ;)

Edited by powercemo