Jump to content

Windows 8 Sürümleri Hakkında.

Leaderex
 Share

Recommended Posts

Öncelikle merhaba, elimden geldiği kadarıyla kısa ve net bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Aradığım şey sadece şu; Windows 8'in hemen hemen kullanan çoğunluğun en iyi diyebildiği ve tnctr.com'da bulunan en stabil ve aktivasyon problemi olmayan sürümü. 

Forumda biraz dolaştıktan sonra aklım gerçekten çok karıştı. Bana sade ve yalın bir şekilde anlatıp, yol gösterecek birisi varsa, cevaplamasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Lütfen konuyla alakası olmayan & soruma yanıt niteliğinde olmayan yorumlar yazmayınız. :)

Windows 8 bölümünde dolu çalışma var. Pro sürümü olan bir çalışma indirmen yeterli. Tabi sistemine göre x86 veya x64 seçmek sana kalmış. Zaten öyle modifiye denecek bir müdahale yok çalışmalarda. Aktivasyon konusunda ise 180 günlük aktivasyon mevcut şuan.

Forumda o kadar çok temiz windows 8 var ki araştırıp üzerinde oynanılmamış olanları seç mesela bir tanesini indir deneme yap , para veripte almıyorsun ya , ama sen activasyon da istiyorsun tabi daha full çalışan crak çıkmadı haberin var mı bilmiyorum , istemekle olmuyor araştırma yap biraz...

wın8 pro ıcın geçerlı

onemlı olan etkın key bulabılmek gerısı kolay cmd komudu ıle entegre ettıkten sonra netı kesıp aynı keyı ışledıgımız bat dosyasına attıgımızı ve bunu kullanmamızın kafı oldugunu bılmek yeterlı 

tam anlatım şöyle görev yönetıcısınden yenı gorev deyıp cmd yazdıktan sonra alttakı kutucugu ısaterleyıp

keyımızı gırıyoruz   slmgr.vbs /ipk PKQ6T-N8GMC-VXYX4-HWMTH-8HRDP entere basıyoruz

http://imgur.com/rXjqm1d

http://i.imgur.com/O33mk7Y.jpg

ve işlem bıttıkten sonra yonetıcı olarak çalıştırıp netı açabılırsınız

http://www.solidfiles.com/d/135d8908fe/

Edited by casper0007

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ihsan43
      assasins creed3 oynarken çok fazla kasma sorunu yaşıyorum, windows 8de amd ekran kartı ile ilgili sorun olduğunu gördüm araştırmalarımda.
      lenovo g510 notebook, işlemci i5 4200m, ram4gb, ekran kartı 2gb modeli amd radeon hd 8570m. Dxdiag dan açıp ekran sekmesine baktığımda intel hd graphics 4600 gözüküyor, sanırım ekran kartını çalıştırmıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim
    • By kojiro
      Konu biraz garip biraz da düşündürücü gelebilir fakat bunu dile getirmeden rahat edemeyeceğimi düşündüm. Bilindiği gibi bütün sunucular  firmalar, şirketler  Ağ teknolojisi olarak Windows'un server  işletim sistemlerini kullanıyor bunlar  Win 2008 , Win Server 2012  gibi örnekler ile çoğaltılabilir. Fakat  bu işletim sistemini kullanan bir çok kişi ciddi anlamda her defasında muzdarip olduklarını dile getirmişlerdir teknik anlamda destek sunduğum bir çok müşterim dahil olmak üzere. İnternet cafe gibi yerlerde bazen  15  bilgisayarın bir ana makineye bağlanıp dosya alış verişi, yazdırma , kopyalama  ve değiştirmeye kadar giden izinler mevcut olan Windows 7 gibi veya  Windows 8 işletim sistemlerini kullanıyorlar. Windows 8'in hız ve ağ paylaşımı olarak çok hızlı olduğu bilinmektedir peki bu sürümü 1 bilgisayara kurup diğer 10  bilgisayarın  aynı anda  windows 8 kurulan bilgisayara bağlanıp dosya alış verişi  kopyalama yapıştırma ve değiştirme yetkisin verecek şekilde kurulumu yapmamız server niyetine kullanmamız mümkün müdür ? Bu konuda ustatların yorum ve çalışmalarını görmek isterim saygılar iyi çalışmalar.
    • By ercantnc
      Windows 8.1 in güncellemesini kurdum ama daha önce ki Office yazılımını etkiledi ve şimdi aktivasyon istiyor Office 2013 bu sorunla karşılaşan varmı??? ne önerirsiniz
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...