Jump to content

Özgüvensizlik Sorununu Aşmak

Derrick
 Share

Recommended Posts

Aman sakın sizde egonuza toz kondurmayın tamam mı? Arkadaş ne kaprisli adamlar var yaa.

Birader forum kurallarında açık açık yazıyor işte.

5.a. Mini-Moderatörlük yapmak yasaktır. Üyelere forum kuralları ile ilgili direktifler vermek, veya bu şekilde rencide etmek yasaktır. Forum kurallarını ihlal eden bir üye gördüğünüzde, mesaj altında bulunan Raporla butonunu kullanınız.

İdare et, idare et bir yere kadar, eninde sonunda birisi ibreti alem için bu cezayı alacak. Niye kusura bakma demek yerine trip atma derdindesiniz? Çöpte ibretlik teşekkürler diye bir konu var ve 13 sayfa olmuş. 13 sayfayı tek tek dolan sor hangisi uyarı almış? Azcıkta çuvaldızı kendinize batırın birader...

Bende şimdi egomu tavan yapıp kurallara harfi harfine uymayan her üyeye hakarete mi başlayayım?

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kintaro' da asosyallik sorunu var kardeş ona yardımcı olursan tnctr adına çok sevinirim ben dahil sitedeki çoğu kişinin başına bela oldu. Arkadaşa teşekkür ederim yazmış hemen onun üstünde de Kintaro teşekkür etmeyin beğen butonuna basın demişti bende altına dedim ki Kintaro teşekkür etmeyin beğen butonuna basın diye yazmış dedim bi baktım engelledi beni mini moderatörlük yapmışım. ortada bir şey yokken suçlu oldu ve başka konulardada böyle yapıyor site süper sırf bunun yüzünden çekiyoruz en kısa zamanda tedavi olması lazım....

evet beyler, bu arkadaş hata yaptı diye ben asosyal oldum, çok mantıklı. Lütfen bağışları artıralımda bir doktora felan gideyim, tedavi olayım.

evet beyler, bu arkadaş hata yaptı diye ben asosyal oldum, çok mantıklı. Lütfen bağışları artıralımda bir doktora felan gideyim, tedavi olayım.

ya bırak allah aşkına nerde hata yaptık.Bağışları attırmalarına gerek yok hesap numaranı ver ne kadar istiyorsan sana göndereyim yeterki tedavi ol.

belli bir kısmı PDR içeriyor? bu cümle hangi kafayla yazılmış. PDR içeriyor ne demek?

ne zamandan beri danışmanlık hizmetleri sanal alemden yapılır oldu? monitörlerden akıl okuma, kişilik analizleri, hayat hikayelerini öğrenme teknikleri geliştirildi de bizim mi haberimiz yok ki, arkadaş bütün insanlığı aynı kefeye koymuş da kendi hayatını anlatarak zırvalamış. 

Derrick, bu kafa için ne kullanıyorsun ki acaba? cidden çok merak ettim. 

bir de gelmiş, burada sanki herkes aşağılıkmış özgüveni eksikmiş de kendisi on numara beş yıldızlı birisiymiş gibi tavır yapıyor. 

adama sorarlar; madem o kadar üst düzey bir okuldan mezunsun neden buradasın? internette takılacak kadar zaman bulduğuna, burada zırvaladığına göre boş zamanı bol olan birisin. nasıl oluyor da hatrı sayılan bir üniversiteden mezun olmuş birisi daha önemli işler peşinde koşma şansı varken böyle internette ahkam kesiyor? ya öyle bir üniversiteden mezun olmadın, ya da üniversitede seni mezun etti de, sen olamadın. 

nöral ağları da nasıl yeniden işliyorsak onu da hiç anlamadım. açık beyin ameliyatı falan mı olacaklar? 

kendi gereksiz yere öz güven patlaması yaşıyor, o yüzden kendini bir şey biliyormuş sanıyor. ne insanlar var.

:rant:  :shutup:  :wtf: