Jump to content

Satıldı - Bilgisayar Kasası - Yine Ben Yine Ucuz:)

crzam12312
 Share

Recommended Posts

Evet Beyler Elimde 1 Adet Aşağıdaki Özelliklerde Bir Pc Bulunmakta Sapasağlam Taş Gibi Bilgisayar Bu Fiyata Böylesi Zor Hatta İmkansız ... Yine Ben Ve Yine Tnctr'ye Uygun Fiyat ..

Pc Nin Özellikleri

İntel Pentium E5200 Çift Çekirdek İşlemci

Kingston DDR2 Çift Kanal 2GB Ram

80 Gb Harddisk

İntel G33/G31 128 MB ONBOARD Ekran Kartı ( Ekran Kartı Girişi Pcı Uyumlu Dünya Üzerindeki tüm Kartlar Takılıp Kullanılabilir) 

FOXCONN G31MV-K Anakart 

Windows 7 Ultimate 32 Bit

Son Fiyat 100 TL Acill Olduğu İçin  .. Evet Beyler Yanlış Duymadınız Bu Kasa Bu Fiyatta.

İletişim : Konu ALtı Mesaj ,Özel Mesaj Veya 05396485517 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz ..

Pc Resimleri ..

mlkyj.jpg
mlkzm.jpg

mlsfy.jpg
Kasa Videosu :

http://www.youtube.com/watch?v=qxhToSFvItQ&feature=youtu.be

Edited by crzam12312

Acaba nasıl 150 lira oluyor ? Bi problemmi var bilgisayarda?

Usta Hiçbir Problem Yok İsteye Çalışır Halde Videosunu Çeker Gönderirim Veya 3G Canlı Bağlantı İle İzletirim .. İhtiyac Fazlalığı Olan Ürünlerim bunlar benim .. Her Türlü Garantiyi Veriyorum Çalışmaz İse Felan Anında İletişime geçip geri iadesini alırım .. 

Kasanın iç kısmının fotoğrafını da koyarmısınız

Tabi Hemen Koyuyorum ...

Arkadaşım Erzurum' dan Mersin' e senin her 2 kasanın kargo ücreti ne tutar sor ona göre kasalara talip olurum. 

Özel Mesajlar Cevapladım

kg göre standart kargo fiyatı artıyormu

Toplam Kargo Ücretini Yazdım Size Ö.M İle

Arkadaşlar her iki kasayı da ben satın aldım. 

Kasalar şu an kargoda elime ulaştıktan sonra cihazların durumuna göre yorum yazarım.

amd_turkey arkadaşım  crzam12312 ile nasıl bir pazarlık yaptınız  ne görüştünüz bilmiyorum ancak eminim kendisi konuya gerekli açıklamayı yapacaktır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By kadirben
      İzoly Bilgisayar Alınır mı?
      Eski nesil ürünler kullanıyor farkındayım ama malum piyasa aldı başını gitti benimde 2000 tl bütçem var.Aşağıdaki vereceğim linkteki bilgisayar alınır mı diye danışma gereği duydum.İçindeki ekran kartını kullanmayacağım yerine r7 240 var elimde şimdilik takıp daha takviye yapacağım.Eğer sistem alınmaz derseniz bana 2000 tl max 2300 tl pc toplama tavsiyesi verir misiniz? Vereceğiniz tavsiye içerisinden harddiski ve ekran kartını çıkarın ve en az 16 gb  eşdeğer ram olsun lütfen.Rami yüksek istememim sebebi biraz zevkinede olsa montaj işiyle uğraşmayı seviyor olman vereceğiniz tavsiyede burdanda yola çıkabilirsiniz.Merak ettiğim pc'yse buyrun burada : İzoly Bilgisayar
    • By DiSSa6321
      Merhaba arkadaşlar. Benim TOSHIBA Satallite C660-21M Modelinde bir notebook um var. Biosuna şifreyi koyup şifreyi unutmuşum. Sistemde çökmüş fakat bilgisayarı her açtığımda direk bios a girip şifre istiyor. Bu şifreyiden kurtulmak için remlerin altındaki çiplerde kısa devre yaptım olmadı, internette başka çözümler aradım bios pilini çıkarıp taktığında sıfırlanır denildi onu da yaptım olmadı. Varsa aranızda bizi bu konuda yardımcı olabilecek bir abimiz, ustamız.. Yardımcı olabilirsiniz çok iyi olur.. 

• By iomerg
      İŞLEMCİ               :                Intel® Core i7 3770 (3,4 GHz, 8 MB önbellek) Anakart                :                Gigabyte GA-H61M-S2PV RAM                     :                8 GB DDR3 1333 Mhz. (Max. 16 GB) Ram HDD                     :                1 TB SATA (7200 Rpm) HDD OPTİK SÜRÜCÜ  :                DVD-RW Double Layer EKRAN KARTI     :                Nvdia GeForce GT640 2 GB 128 Bit GDDR 3 DirectX 11 Monitör                :               20 inç LCD Led Monitör Ek Aksesuar        :               Kamera + Kulaklık + Multimedia Skype Klavye + a4tech x7 Mousu      Bilgisayarın garantisi Aralık ayında bitecek.Online oynadığım oyun kapandı dizüstü bilgisayar almaya karar verdim o yüzden satıyorum.GTA 5 hazır yüklü hiç kasmadan rahatlıkla oynuyorum.Battlefield 4 & Hardline , Call Of Duty Ghost MW~, Watch Dogs vs ağır oyunları rahatlıkla oynadım.Harddiskte onlarca oyun ve film arşivide mevcut.   Fiyat verin uygunsa anlaşırız    Bilgisayarın resimleri  

• By embome
      Selamünaleyküm Değerli Arkadaşlar 5. Aya kadar garantisi devam etmekte olan konu başlığında modeli belrtilmiş olan anakart satılıktır,Konya içi elden teslimat mümkündür.
      ilan detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
      Ürün Fiyatı 220TL.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-m5a97-evo-r2.0-performans-anakart-195622457/detay/

• By senemia
      Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Atom 1.6 İşlemcili 
      2 GB Ramli 
      İntel Chipsetli
      Ekran Kartı Yok
      500 Gb sata2 Hardisk
      Mini itx Bir Kasam var
      Watt Gücü 45 Dir. 
      Bu Bilgisayara Hangi İşletim Sistemini Kurmamı Önerirsiniz.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...