Jump to content

Windows 8 Için Bakım&onarım Programı Önerileriniz?

erenbey19
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar windows 7 den windows 8 e geçtiğimden beri windows 8 in bağımlısı oldum.lakin windows 8'i daha stabil ve hızlı yapacak bir program bulamadım.

Siz hangi programları kullanıyorsunuz?

CClenaer, Windows 8 Manager, Auslogics Bootspeed, Advanced System Care gibi programlardan hangisini önerirsiniz?

Eğer doğru kullanırsanız, gereksiz programları Sandboxie içerisinden çalıştırırsanız kayıt defteriniz gereksiz kayıtlarla dolmaz, diskinizi çöp dosyalar ele geçirmez. Windows 8 çıktığından bu yana formatsız aynı hızda bilgisayarı kullanıyorum. Yine de bakım programlarına gerek yok, Windows 8'in kendi bakım sistemi var ve açık.

FPS tarzı oyun sever biriyim (CS vb..) Bakım ve Onarım programlarıyla bilgisayara bakım yapmak bu tip oyunlarda performans artışı (fps yükseltme gibi) yaşatır mı ? Yoksa kurmama gerek yok mu?

Detroit deneyeğim.

Arkadaşlar windows 7 den windows 8 e geçtiğimden beri windows 8 in bağımlısı oldum.lakin windows 8'i daha stabil ve hızlı yapacak bir program bulamadım.

Siz hangi programları kullanıyorsunuz?

CClenaer, Windows 8 Manager, Auslogics Bootspeed, Advanced System Care gibi programlardan hangisini önerirsiniz?

:D işletim sistemi bağımlısı olanı ilk defa görüyorum.solitaire bile yok.berbat windows 8.

Edited by masterbaba

Banada guncelleme sonrası yukselen wındows klasoru ıcın temızlık komutu veya programı onerebılecek varmı

[spoiler]PonfKvd.png[/spoiler]

eğer tam temizlik istiyorsan wise disk cleaner'ı tavsiye ederim. Ciddi anlamda diskte tam temizlik yapıyor.

Banada guncelleme sonrası yukselen wındows klasoru ıcın temızlık komutu veya programı onerebılecek varmı

http://www.tnctr.com/topic/187042-windows-7de-winsxs-klasoerunun-boyutunu-duthurmek/

Az önce bende çalıştırdım, ço

Temizliği CCleaner + CCEancher ile yapıyorum. Bütün seçenekleri işaretlerseniz ve ayarlardan 48 saatden eski dosyaları silme seçeneğini devre dışı bırakırsanız çok güçlü bir temizlik işlemi gerçekleştiriyor. CCleaner tek başına bir işe yaramıyor. Kayıt defteri ve hatalı kısayolları tarama işini zaten Windows bakım hizmeti ile hallediyor.

Tnctr Sistem Temizlik Aracı, CCleaner'dan daha fazla alan açıyor. Programımı denemenizi tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

Edited by reyiz