Jump to content

Windows 9, 2014 Yılında Geliyor

vjugur
 Share

Recommended Posts

Windows 9, sıradaki Windows işletim sistemi olarak anılmasının yanı sıra yol haritası sızmaya…

windows-9-2014-yilinda-geliyor-3085360.J

Bu ürünle ilgili bazı bilgi sızmaları ve iddialar, söz konusu işletim sisteminin ne zaman hayatımıza gireceğine dair önemli ipuçları taşıyor. Rusya merkezli bir teknoloji mecrasına göre Windows 9, 2014 yılının başlarında merhaba diyecek. Henüz iddia aşamasında olan ancak elde edilen bir görselle bu iddiayı bir adım öteye taşıyan söz konusu mecrada yer alan bilgilere Windows 9 yol haritası şu şekilde: Windows 9 Beta çıkış tarihi: 7 Ocak 2014 Windows 9 Ön İzleme Sürümü çıkışı tarihi: Temmuz 2014 Windows 9 RTM çıkış tarihi: Ekim 2014 Windows 9 Kararlı Sürüm çıkış tarihi: Kasım 2014 Tabii ki tüm bu süreç iddialardan meydana geliyor. Ancak Microsoft'un Windows Blue ve Windows 9 üzerinde çalıştığı neredeyse kesin olarak biliniyor. 

Kaynak:

http://teknoloji.milliyet.com.tr/windows-9-2014-yilinda-geliyor/bilisim/haberdetay/04.03.2013/1676182/default.htm

Edited by vjugur

Bu ne ya fırından ekmek çıkarır gibi işletim sistemi çıkartıyorlar adam gibi bir sistem çıkartıp düzene sokamadılar ki. En iyisi Forever XP  :thumbsup:

Edited by TuTaMixx

• 2 hafta sonra ...

windows 9 128-bit çıkacakmış ben onu bekliyorum diyerlerini salla win8 imiş win 8.1 imiş salla 128-bit olmadıktan sonra hiç bir işe yaramaz

1 TB RAM kullanıyorsunuz sanırım  :facepalm:

64 bitin nedemek olduğunu bilmeyince böyle oluyor

2-3 gb ramle 64 bit kullanmaya devam etsin o

hemde 128 bit istesin

bu ram problemi olmasa microsoft 64 biti bile çıkarmayacaktı

Edited by tutuklu8

bu microsoft azdı iyice.

windows  tek başına bi halta yaramz proğramlar ve donanım olmayınca.

zira autocad 2000-12000 lira arası lisans satıyor ama windows8 ile uyumusuz , bunun gibi daha bir sürü proğram.

ha bu yazılım firmasının ayıbı derseniz ona bişey demem.

kısa ve öz microsoft mac olma yolunda, fakat gittikleri yol yol değil

Tamam tutturamıyosun kabul et micro :D Windows 9 u da 8 gibi dayatmalar üzerine kurulu bi kafayla tasarlayıp getirmezler umarım....

yoksa windows 10 u da 2015 de 1 er sene arayla çıkarması lazım...  :thumbsdown:  Bu arada çok büyük terbiyesizlik yaptılar win7 ye sp2 çıkarır

insan utanmazlar hiç değilse bugüne kadarki güncellemeleri entegre edinde sp2 diyin gerçi biz burdaki arkadaşlar sayesinde en

güncelini daima takip edebiliyoruz..