Jump to content

Lazer Yazıcı Tavsiyesi Ededbilecek Varmı Ev Için

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar malumunuz yazıcı almak sorun deyil sonrasında kartuş sorunu çıkıyyor yada toner sorunu yaşıyorum o yüzden bana lazer yazıcı kullanan arkadaşlardan tavsiye isticektim .Toneri tekrar doldurulabilen olursa iyi olur 50 60 sayfa bile çekemeden bitmezse sevinirim iyi çalışmalar herkeze 

Edited by alper2k33014

Elimde Hp Lazerjet P1005 yazıcı var. Toneri yok fakat muadil toner kullanırım dersen 40 lira civarı. Orjinal toneri 150-160 lira gibi uçuk bir rakam. Düşünürsen eğer...

kardeş şimdi ilk olarak memnunmusun yani önceden kullandığında yani her hangi bir sorun oldumu olmadıysa kaça satarsın muaddil toneri nerden bulabilirim muadil dedin ikinci el tonermi 

Muadil eş değer demektir. Muadil tonerleri ise dolum yapan yerlerden ya da isterseniz internet üzerinden alabilirsiniz. Ben gayet memnundum. 1 toner ile epeyce baskı alırsın 1500-2000 sayfa arası olur bu rakam. Toneri olmadığı için sana 50 liraya bırakırım(Kabloları dahil). Çiziği yok üzerinde eğer talep edersen resimlerini de eklerim.

Düzenleme : Resimler eklendi

[spoiler]

4kpgAAg.jpg

McAguo5.jpg

C56bHB1.jpg

zDSysua.jpg

MHRUQVA.jpg

[/spoiler]

Garantisi mevcut değildir.

Edited by Makifo

Benim tavsiyem Samsung. Zira Samsung'un tonerleri çok kolay doluyor evde kendin bile doldurabilirsin. Mesela benim gibi...

30-40 TL'ye 1 KG toz alıyorsun. O da sana 10-15bin sayfaya kadar yeter. Hatta tonerlerin çipleri de 5 TL'ye mi ne satılıyor. 2-3 dolumda da bir içini sildin mi sıfır toner gibi olur. Ben hizlikartus.com'dan alış veriş yapmıştım.

Bir de bence sadece yazıcı özellikli bir ürün alma. Üstüne 45-50 TL daha koy tarayıcılı bir ürün al.

Muadil eş değer demektir. Muadil tonerleri ise dolum yapan yerlerden ya da isterseniz internet üzerinden alabilirsiniz. Ben gayet memnundum. 1 toner ile epeyce baskı alırsın 1500-2000 sayfa arası olur bu rakam. Toneri olmadığı için sana 50 liraya bırakırım(Kabloları dahil). Çiziği yok üzerinde eğer talep edersen resimlerini de eklerim.

Düzenleme : Resimler eklendi

[spoiler]

4kpgAAg.jpg

McAguo5.jpg

C56bHB1.jpg

zDSysua.jpg

MHRUQVA.jpg

[/spoiler]

Garantisi mevcut değildir.

makifo kardeş bana muadilli kaça satarsın ve nasıl alıcam nasıl ödeme yapıcam ALLAH vekilik yani yardımcı olursan sevinirim yani artık yazıcı derdinden bıktdım çünkü numaranı pm den atarsan araya biliirm iştden gelince kolay gelsin .Ben çok internetde alış veriş yapan birisi deyiliim ondan internetde muadil toner araması yapmak istemiyorum direk hepsini içinde almak istiyorum.Birde garantisi yok ama en azından çalıştdının garantisi vardır sanırım yani çalışyordur.Zaten ikinci el olduğundan garanti aramıyorum ama en azından çalıştdını bilmmem gerekiyor 

Edited by alper2k33014

halil kardeş almam için tavsiye edebilecen bir yer varmı istanbulda oturuyorum acaba toneri bitince kırtasiyeden filan doldurabiliyormuyuz yardım eden herkeze teşekürler

Valla kardeşim antalyada olsan direk yolliyim geliş fiyatına fakat başka yerden alıcaksın mecburi :)

http://www.akakce.com/yazici-lazer/en-ucuz-samsung-ml-2165-fiyati,763468.html