Jump to content

Reyiz'in Geçmiş Doğum Günü Kutlu Olsun

atakan_xpci
 Share

Recommended Posts

Doğum günüme büyük ilgi gösteren, PM kutumu destek panosuna çevirmekte üşenmeyen ama bir doğum günümü kutlamaya üşenen arkadaşlara teşekkürler.

Gerçek dünyaya hoşgeldiğin gibi, sanal aleme de hoşgeldin genç... Her önüne gelene Pm den yardım etme... Bırak insanlar arama yapsın, araştırsın, öğrensin... Kendisi çabalayıp belli biyerde takılanları tenzih ediyorum, onlara da bi yere kadar. Çözümler özel olarak değilde forum ortamında yapılırsa belki başkalarında yararlanır...

Gerçek dünyaya hoşgeldiğin gibi, sanal aleme de hoşgeldin genç... Her önüne gelene Pm den yardım etme... Bırak insanlar arama yapsın, araştırsın, öğrensin... Kendisi çabalayıp belli biyerde takılanları tenzih ediyorum, onlara da bi yere kadar. Çözümler özel olarak değilde forum ortamında yapılırsa belki başkalarında yararlanır...

Git forumda konu aç, başkaları da faydalansın diyorum, onları başımdan savdığımı söylüyorlar ve küsüyorlar. Konu açarlarsa işleri bittikten sonra konunun silinmesini istiyorlar. Bana göre bu yapılan tam bir bencillik. Sadece kendi işini görsün yeter, başkası o konudan faydalanmasa da olur. Aslında kızmamım sebebi de buydu.

Edited by reyiz

Herkesin geçmiş doğum günü kutlu olsun o zaman :D. Aklıma geldi de önceden forumda çalışmasa bile doğum günü olanları yazan bir yer vardı.

atakan_xpci, ugur4721, Proctives, digitall, atabey.06, mesale0077'yi listeye aldım.

Edited by reyiz

Doğum günü olanları gösteren bölüm yerine, takvim uygulaması da olabilir. Bunun hemen Tnctr'nin Facebook sayfasına taşıyorum :trollface:

Adminin bile doğum günü unutulduğuna göre durum vahim.

Edited by reyiz