Jump to content

Windows 8.1_ Update1 _2014 (Nisan 2014 Güncelleme)

efe34
 Share

Recommended Posts

• Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurulumu biraz karışık olsa gerek. Yada tr ye etki eder mi aceba.

oradakileri aynen yapmsamda ilk once küçük güncellemeyi ardından büyük paketi krudum kuruldu bence hoş olmuş metro arayuze kapama tuşu konulmuş artık metro taskbara monte edilcek tasbar metroda görünüyo filan...tr de kuruluyor..

Edited by istanbul82

oradakileri aynen yapmsamda ilk once küçük güncellemeyi ardından büyük paketi krudum kuruldu bence hoş olmuş metro arayuze kapama tuşu konulmuş aryık metro taskbara monte edilcek tasbar metroda görünüyo filan...

hmm. direk kurdumu sıkıntı çıkarıyor herhalde. nasıl kurduğu sölersen bizde bir kursak :) dile etki ediyormu peki.

hmm. direk kurdumu sıkıntı çıkarıyor herhalde. nasıl kurduğu sölersen bizde bir kursak :) dile etki ediyormu peki.

yooo 36 dil orj micro güncellmesi bu tr destekli olmasa zeten kurulmaz ama ilk oncesin tüm güncellemelerin kurulması+küçük güncellemme +1 resstrat+büyük güncellmeyi kurmakla kuruldu bende..

yooo 36 dil orj micro güncellmesi bu tr destekli olmasa zeten kurulmaz ama ilk oncesin tüm güncellemelerin kurulması+küçük güncellemme +1 resstrat+büyük güncellmeyi kurmakla kuruldu bende..

tmm dır içerisinden 2 adet güncelleme çıktı. şimdiye kadar bütün updateler yapılı. sıkıntı çıkmaz inş. :)

Windows update'ten gelmezmi bunlar ne acelesi varki !!

niye 1.5 ay belkleyelimki :))

Tamam efes34 bekliyorum.Neticeyi bildiririm.

uzun sürede ses vermesse online rollupların kurulu olup olmadığından emin ol...

·      December Rollup (KB2903939)

·     January Rollup (KB2911106)

güncelleme üstüne kurulan bi güncellleme çünkü..netten updateyle kurulcak normalinde..

bir kaç gün önce sızdırılan isolardan kurulum yapınca (sanalda denedim) yaklaşık 500 mblık 5 tane  güncelleme çıkıyordu.

biri rollup A diğeri november rollup

Bunları kurduktan sonra güncelleme çıkmadı

Edited by efes34

bir kaç gün önce sızdırılan isolardan kurulum yapınca (sanalda denedim) yaklaşık 500 mblık 5 tane  güncelleme çıkıyordu.

biri rollup A diğeri november rollup

Bunları kurduktan sonra güncelleme çıkmadı

genelde sp pack kıvamında olduğu için isteğe bağlıda çıkıyor halen tepki vermiyosa 30dk gibi iptal edin çünkü bana da oyle oldu januray yuklu değilmiş..yukledim kuruldu..

Edited by istanbul82

genelde sp pack kıvamında olduğu için isteğe bağlıda çıkıyor halen tepki vermiyosa 30dk gibi iptal edin çünkü bana da oyle oldu januray yuklu değilmiş..yukledim kuruldu..

Bu iki update i eski windowsa kurdum zaten sorun yok 10 dakikada kuruldu.

2-3 gün önce sızdırılan isolarla (hatta birinin içinde site reklamı çıktı) yapılan kurulumdan sonra 500 mb lık güncelleme çıkması ilginç geldi bana