Jump to content

Laptop Tavsiyesi Monster

Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar laptopumu yenilemek istiyorum ve almışken biraz paraya kıyıp düzgün bişiler almak istiyorum bir türk markası olan monster dünya devi bir marka satın almak istiyorum görüşlerinizi bekliyorum bu konuda bu marka hakkında referanasları baya saglam çünkü bilirsiniz monsteri

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=460081&kat=6412&lang=tr-TR

İnternet üzerinde gördüğüm kadarı ile müşteri hizmetleri kalitesi ve kasa sağlamlığı,işlevselliği hususunda iyi yorumlar var sadece çok fazla tanınmış olmaması eksi yönü denilebilir belki ama oldukça hızlı performanslı notebook cihazları var kanımca oyun için tartışmasız masaüstü pc her zaman tercihim olurdu saygılarımla :)

Bende biraz araştırdım monsteri gerçekten alanlar performanslarından memnunmuş istanbul kadıköyde yerleri varmış deneyip alabiliyormuşuz bakıp öyle alıcam 30 gün ölü pixel garantiside varmış hatta biraz daha paraya kıyıp 5 bin tl lik modelini almayı düşünüyorum bi 10 sene götürsün. ama intelin yeni üretim işlemcilerini bekliyorlarmış yeni ürünlerde yolda imiş o pahalı ürünler ön sipariş verebiliyormuşuz bir kaç haftaya tehmin edilecekmiş intelten işlemciler ssd hdd taktınmı bide uçak olur pc galiba :) 

Edited by MaDTuRk

Merhaba.

Bende Monster alacağım. ABRA A7 V1.1 serisinin Türkiye'ye gelmesini bekliyorum ve sanırım 1-2 gün içinde de gelecek.

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463448&kat=6231&lang=tr-TR#.U0ensZ9sLNU

Size tavsiyem GTX7.. yerine, biraz daha bütçe ayırıp GTX8.. serisi almanız.

Bu modeller Türkiye'ye yeni geliyor ve bildiğim kadarıyla ilk getiren Monster.

Bence bu kadar para vermişken, yeni nesil ekran kartı olan modeli tercih ediniz.

Saygılar.

Edit: Şu an baktım, ürün Türkiye'ye gelmiş :)

Edited by Semih5555