Jump to content

Artık S3 Alınır Mı?

Share

Recommended Posts

Selamualeykum. Daha oncede baslık acmıstım fakat ogrencı olup butcem sıkıntılı oldugu ıcın paramı cope atamam. Kımse atmak ıstemez. S5 cıktı bıldıgınız uzere. S3 e destek gelmeyecekmıs. Guncelleme vs. Istanbul bılısımde 939 tl. Bana onerır mısınız? Gercekten bu karar benım ıcın onemlı. Tesekkur ederım.

Selamualeykum. Daha oncede baslık acmıstım fakat ogrencı olup butcem sıkıntılı oldugu ıcın paramı cope atamam. Kımse atmak ıstemez. S5 cıktı bıldıgınız uzere. S3 e destek gelmeyecekmıs. Guncelleme vs. Istanbul bılısımde 939 tl. Bana onerır mısınız? Gercekten bu karar benım ıcın onemlı. Tesekkur ederım.

Kitkat gelecek daha ne olsun :) S3 güzel bir cihaz :) 

Türkiyedeki Galaxy S3 modellerine Android 4.4 KitKat gelmeyebilir nedeni ise Android 4.4 KitKat güncellemesi, 1 GB RAM'in yetersiz gelmesidir. Ama Amerikada satılan Galaxy S3 modelleri, globelden farklı olarak LTE desteği sunan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemci ve 2 GB RAM gibi farklı donanıma sahip oldukları için Android 4.4 KitKat gelecek.

Pek sevemedim o telefonu nedense

s3 veya gm discovery güzel telefonlar fakat çok fazla oyun oynayan biriysen almamanı öneririm güncelleme gelsede donanımı uçuracak değil ya oyun için bu teller biraz yetersiz kalabiliyor 2.el düşünürsen lg g2 öneririm çok güzel ve hızlı bir telefon tabi güncelleme çok önemli diyosan bu telede bakma onada çok fazla güncelleme gelmeyecektir lgden dolayı ama süper telefondur.

s3 veya gm discovery güzel telefonlar fakat çok fazla oyun oynayan biriysen almamanı öneririm güncelleme gelsede donanımı uçuracak değil ya oyun için bu teller biraz yetersiz kalabiliyor 2.el düşünürsen lg g2 öneririm çok güzel ve hızlı bir telefon tabi güncelleme çok önemli diyosan bu telede bakma onada çok fazla güncelleme gelmeyecektir lgden dolayı ama süper telefondur.

S3 'e Güncelleme olmasane olacak? Performanstan birey kaybeder mi? 

S3 'e Güncelleme olmasane olacak? Performanstan birey kaybeder mi? 

benim söylemek istediğim yazılım güncellemesiyle oyunlar için çok fazla performans artışı olmaz yani bazı yeni oyunlar için s3 donanım olarak yetersiz ram az sorun yaşanabiliyor gpu yetersiz ama üst düzey oyun oynamayacaksan sorun yok s3 güzel telefon ve custom romlarla güzel şeyler olabilir 4.4te

benim söylemek istediğim yazılım güncellemesiyle oyunlar için çok fazla performans artışı olmaz yani bazı yeni oyunlar için s3 donanım olarak yetersiz ram az sorun yaşanabiliyor gpu yetersiz ama üst düzey oyun oynamayacaksan sorun yok s3 güzel telefon ve custom romlarla güzel şeyler olabilir 4.4te

Pes-Fifa-Asphalp falan oynarım en ağırları bunlar heralde

Pes-Fifa-Asphalp falan oynarım en ağırları bunlar heralde

o oyunlarda sorun olmaz real racing3 gibi özürlü oyunlarda ve modern combat 4, spiderman,Assassin's Creed Pirates,NBA 2K,gibi oyunlarda sorun yaşarsın ama asphalt pes ve fifa da şimdilik sorun yaşamazsın belki asphalt 8 de high detayda sorun yaşarsın ama okadar sorun olmaz 

o oyunlarda sorun olmaz real racing3 gibi özürlü oyunlarda ve modern combat 4, spiderman,Assassin's Creed Pirates,NBA 2K,gibi oyunlarda sorun yaşarsın ama asphalt pes ve fifa da şimdilik sorun yaşamazsın belki asphalt 8 de high detayda sorun yaşarsın ama okadar sorun olmaz 

Yok kardeşim ben bu dediğim oyunları oynarım sadece o kadar yani. Ama umarım s3 e kit kat gelir

http://www.istanbulbilisim.com.tr/i9300-siyah-samsung-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,36537.html

burada görüldüğü üzere fiyatı 950 Tl 

andorid ne zaman adam akıllı destek güncelleme verirki zaten s3 ile alakası yok bu durumun android tırt bir kere apple al parana kıy kesinlikle memnun kalacaksın parasını sonuna kadar hakeden bir şirket apple sattıgı malın hep arkasında s5 daha yeni çıktı 2.200 ama iphone 5s 7 ay oldu çıkalı ama ondan daha pahalı  apple alıp sattıgında sonra  ikinci el olarak bile her zaman daha fazla karlı olursun hemde teli cebinden çıkardıgında bi endamı var samsung öküz gibi 37 ekran tvler gibi ekranı var telin hiç hoş durmuyor zarif vede estetik degil her telefonunda aynı tasarım var bu yüzden müşteri kaybediyor apple derim susarım kesinlikle pişman olmayacaksın satış sonrası herşeyi ile en iyisi güncellemeleri destegi vesaire

Edited by MaDTuRk