Jump to content

Bu Flash Bellek Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Share

Recommended Posts

Eğer su geçirmezlik dayanıklılık gibi şeyler önemli değilse bunlara hiç gerek yok. Sandisk extreme serisi gibi flashdiskler alabilirsiniz. Okuma yazma hızları çok yüksek. Tabi o hızları görebilmek için usb 3.0 ve ssd gibi faktörler işin içine girer :)

ben corsairide kullandım  görüntü iyi hız iyi ama tak çıkar yaparken çok hassas olman lazım bana yurtddışında gelmişti bozuldu türkiyede dğeişmediler yurtdışı diye bende netten baktım merkezi hollandadaymış form oluşturup merkezine yolaldım 3kez ücretszi değiştiler  o yönden sağlam bir firma yurtdışı merkezi tabiki türkiyede nedense uluslar arası garanti hiç geçerli olmuyor  şimdi ben http://www.hizlial.com/sony-u-serisi-64gb-usb-bellek-usm64gub-usb-30/10381990 burdaki sony belleği kullanıyorum fiyatı 140tl hemde 64gb usb 3.0 gayet hızlı genelde usb 2.0 makinede kullanıyorum çok hızlı yukarda bir arkadaş  kingston metal bellek al demiş 64gb aldım beş para etmez okuma yazma hızı çok düşük 15-5 kağnı gibi ama usb 3.0 belleği usb 2.0 makined ebile kullansanız okuma yazma hızı çok yüksek sony tavsiye ederim daha uygun bir şey dersen bu sandiskin en iyisi http://www.hizlial.com/sandisk-extreme-64gb-sdcz80-064g-g46-usb-bellek-usb-30/10285016normal dersen http://www.hizlial.com/sandisk-ultra-32gb-usb-bellek-sdcz48-032g-u46-usb-30/10297420 bunun 64gbi var 70tl civarı tavsiyem budur

fiyatını görünce biyey diyemedim zaten :) altı üstü flash alacaksan depodisk al aşagıda linkta verdım ben 2 tane aldım kasası kalın alımınyum hız desen zaten iyi yazık o paraya 4 tane depodisk alırsın.

http://www.sanalpazar.com/Depodisk-32gb-Usb-3.0__isp20021781#imgd

Edited by beyantt

Herkes baya bir yorum yapmış bence de bilgisayara takılı iken  yanlışlıkla oturup veya ayağını çarpıp USB soketini kırabileceğin bir cihaza bu kadar para verilmez diye düşünüyorum.

Zaten çin malıymış. Bence aliexpress'ten bunu muadili bir çok flash diskiyarı fiyatına alabilirsin.

Edited by mogokce

tasınabilir harddisk almak daha mantıklı geldi yorumlarınız icin tesekkürler.150 tl civarı 1 tb harddiskler var onlardan 1 tane siparıs edecem.  :thumbsup:

http://www.hizlial.com/seagate-slim-500gb-25-usb-30-tasinabilir-disk-stcd500204-gumus/10282337

aynı fiyata 1 tb olanda var farklı markalarda ama bu nun tasarımı hosuma gitti.sizce ?

Edited by 8506furkan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By 8506furkan
      [SATILIK] Corsair 400c (Beyaz) Kasa

Merhaba;
      Sistemi parça parça toplarken almıştım. Şuan nzxt h500 kasa aldığım için satıyorum. Kasa kullanılmamıştır. Sitem kuruldu ancak ekran kartını henüz almadığım için hiç sistem çalıştırılmadı. Yani temiz (sıfır sayılabilecek bir kasa) *Fiyat: 450tldir.
      *Kusur olarak sayabileceğimiz yan akrilik paneli yumşak bezle silmeme rağmen (2kez) kılcal cizikler oluştur tüm akrilik yan paneli olan kasalarda olduğu gibi. Telefonun flaş ışığı ile yakından bakınca ancak belli oluyor kılcal cizikler, onun dışında herhagi bir sorunu yoktur.
      *Kutu içeriği eksiksizdir. (Tüm aksesuarları kutu içerisinde gönderilecektir.) 
      *Garantisi devam etmektedir. 
      *İskenderun çervresi elden teslim edebilirim.
      *Kargo alıcıya ait. (ptt ile %25 kargo indirimi kampanyası ile indirimli olarak gönderilecektir.)
      Fiyat: 400tldir.

Corsair 400c Özellikleri Aşşağıdaki gibidir.
      2.5 inç Yuva 3 Adet
      3.5 inç Yuvası 2 Adet
      5.25 inç Yuvası Yok
      Ağırlık (kg) 8,2 kg
      Anakart Desteği ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
      Boyutlar 425 x 215 x 464 mm
      CPU Soğutucu Boşluğu 170 mm
      Dahili Fan Sayısı 2 Adet
      Dahili Kart Okuyucu Yok
      Fan Aydınlatması Yok
      Fan Kontrol Paneli Yok
      Genişleme Yuvası 7 Adet
      Kasa Aydınlatması Var
      Kasa Tipi Midi Tower Kasa
      Kulaklık - Mikrofon Girişi Var
      Max. VGA uzunluğu 370 mm
      Power Supply Yok
      Renk Siyah
      Sıvı Soğutma Desteği Var
      Şeffaf Yan Panel Var
      Toplam Fan Sayısı 6 Adet
      Usb 2.0 Yok
      USB 3.0 2 Adet
      USB 3.1 Yok

• By manamex
      AMD FX 6300 6Core 14Mb 3,5Ghz BOX (AM3)

ASUS M5A78L-M-USB3 S/L/V 4xDDR3 2xPCI (AM3)

CORSAIR 4Gbx1 DDR3 1600Mhz Ram (CMZ4GX3M1A1600C9) x 2

ZOTAC ZT-71103-10L 2GB ZOTAC GT 730 DDR3 128BIT DVI-HDMI

FRISBY FC-8860G MIDI TOWER 400W KASA (S)

HI-LEVEL 120GB 550/5530 ULTRA SPEED SERIES SSD

COOLER MASTER S200 RR-UAH-L9C1-GP CpuFAN Amd/İntel

Toplam : 1.288,90 TL

Arakdaşlar yeni sistem toplayacağım sizce nasıl. Şu parçayı şunla değiştirsen daha uzun kullanırsın. Bu parçaya gerek yok. Gibi önerilerinizi bekliyorum.

Şİmdiden çok tşk ediyorum arkadaşlar
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...