Jump to content

Akk'nin Kaldırılması Için Destek Kampanyası

bammbammrubble
 Share

Recommended Posts

Adil kullanım uygulamasının kaldırılması için bir kampanya başlatılmış. Buradan destekleyebilirsiniz.

Kampanya hakkında:

Adil Kullanım Kotası Kaldırılmalı
Muhatabı
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI LÜTFİ ELVAN
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

İnternet çağında yaşıyoruz. Kitapları, müzikleri,dersleri, filmleri, televizyonu internet üzerinden izlemekteyiz. Bunun karşılığında hızımız düştüğünde ihtiyaçlarımız artık karşılanamıyor. Böyle saçma bir uygulamaya karşı artık dur demenin vakti geldi.Bu ihtiyaçlarımızı karşılamamız için Adil Kullanım Kotası KALDIRILSIN !

3.1.2015 tarihli imza sayısı: + 11.000
Edited by bammbammrubble

Adamlar AKK Yüzünden para Kazanıyor. AKK'ye Göre Paket yapıyorlar. AKK Gelmeden önce Sonuna kadar indirme yapıyorduk herhangi bir Sunucuya yüklenme düşme kopma yaşamıyorduk AKK'yi getirdiler. Bahaneler uydurdular. Ha az daha unutuyordum ;

ilk AKK Geldiginde TTNET işe yaradığını söylemişti oysaki AKK Geldiginde bile Sonuna kadar indirme yapıyorduk :D

Kaldırılabilir ama Kolay Vazgeçiceklerini zannetmiyorum.

Adil Kullanım Kotası ne ya ? Digerlerine haksızlıkmı yapıyormuşuz :db:

Adamlar AKK Yüzünden para Kazanıyor. AKK'ye Göre Paket yapıyorlar. AKK Gelmeden önce Sonuna kadar indirme yapıyorduk herhangi bir Sunucuya yüklenme düşme kopma yaşamıyorduk AKK'yi getirdiler. Bahaneler uydurdular. Ha az daha unutuyordum ;

ilk AKK Geldiginde TTNET işe yaradığını söylemişti oysaki AKK Geldiginde bile Sonuna kadar indirme yapıyorduk :D

Kaldırılabilir ama Kolay Vazgeçiceklerini zannetmiyorum.

Adil Kullanım Kotası ne ya ? Digerlerine haksızlıkmı yapıyormuşuz :db:

Aynen katılıyorum

bu saatten sonra en fazla kotayı attırırlar.adaletsizliğin kol gezdiği ülkede internet en son uğraşacakları iş.Pazarda tekel istediği gibi at koşturuyor yıl olmuş 2015 daha 8 mb neti bile doğru düzgün vermekten aciz bir firma

• 1 ay sonra...

@dj sms aynen katılıyorum. Güney Kore birkaç yıl sonra 800mb/s indirme yapabilecek, biz hala 300kb/s ile indirme yapalım. 8Mbit internet, tek kişi kullanıyor üstelik. Speedtest sonucum : 4173810788.png

Türkiye'ye Mark Zuckerberg'in Internet.org projesi ile yardım etmesini bekleyecek hale geldim. Zimbabve'ye döndü burası da vay anasını.

vallaha ben kendi görüsümü sizlere sunmayi tercih ettim ve biraz kendi kafamda yorumladim 

suanda kullandigim adsl firmasi doping adsl  kullandigim hiz 8 olarak görüksede hic bir zaman  8 mb  görmedim 

suanda ak bizde 25 gb ttnet de galiba 50 gb benim görüsüm böyle yaparak düsük ak ler vererek bizleri fiber net e zorluyorlar 

ak kotasi yükselme ihtimali bence %5 oraninda bir kavram  oda bizlere ugrarmi oda bir durum :D 

ak kotasi bizlere cözüm olmayacagini firmalar da biliyor bundan dolayi bu adam ak den memnun kalmadigi icin fiber e gecer ve daha cok para alirim umudunda 

benim görüsüm böyledir arkadaslar