Jump to content

Windows 8.1 Update 3 Pro Vl X64 | Ocak 2015 | Uefi

Extended
 Share

Recommended Posts

Windows 8.1 Update 3 Pro VL x64 MSDN Sürüm İçerisine 13.01.2015 Tarihine Kadar Olan Güncelleştirmeler,Extralar ve Seçmeli Aktivasyon Eklenip ESD Sıkıştırma Yapılmıştır.

.:: Sistem Hakkında ::.

İşletim Sistemi : Windows 8.1 Update 3 Pro VL x64 TR

Aktivasyon : KMS Aktivasyon Aracı ( mephistooo2' Aittir. )

ESD Sıkıştırma Yöntemi : Yapıldı.

Güncelleme Durumu : 13.01.2015 İtibariyle Güncel ( Defender Güncelleştirmesi Hariç )

Güncelleme Entegre Yöntemi : Dism

UEFI Desteği : Var.

DaRT Desteği : Önyükleme'ye Entegre Edildi.

Extralar Durumu : Visual C++ 2005,2008,2010,2012,2013,2014, DirectX End-User Runtimes 9.29.1974 | Haziran 2010, NetFramework 4.5.2 Final TR Entegre Edildi, Sisteme Gömülü Gelir.

DVD İçinden Bileşen Silme / Çıkarma İşlemi : Elle Yükseltme VS Dosyaları Silinmiştir (DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar) Direk Olarak USB & DVD & HDD vs Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Boyut : 3,21 GB (3.448.348.672 bayt)

Dil : Türkçe

Dosya Türü : ZIP -> ISO

Dosya Adı : Win_8.1_U3_Pro_VL_x64_TR.iso

ISO Dosyası MD5 Değeri : BAAF3F341CC6A14D30A2EEDCFE3EF223

.:: Sistemden Görüntüler ::.

FLiEICO.png

BgpyDCL.png

PE4lFhN.png

EXt5EKW.png

CmRt3KS.png

5jDVtAt.png

http://turbobit.net/drqy8j5asq0y.html 

Dart ne oluyor acaba ?

Ayrıca

(0x04980fd8 adresindeki yönerge,0x04980fd8 bellek adresine başvurdu.Bellek written olamadı.

Programı sonlandırmak için Tamam'a basın.

Programda hata ayıklamak için İptal'e basın.)

Bilgisayarı kapatırken veya yeniden başlat dediğimde bu hatayı alıyorum hep.Yardımcı olur musunuz?

Dart ne oluyor acaba ?

Ayrıca

(0x04980fd8 adresindeki yönerge,0x04980fd8 bellek adresine başvurdu.Bellek written olamadı.

Programı sonlandırmak için Tamam'a basın.

Programda hata ayıklamak için İptal'e basın.)

Bilgisayarı kapatırken veya yeniden başlat dediğimde bu hatayı alıyorum hep.Yardımcı olur musunuz?

Microsoft_Diagnostics_and_Recovery_Tools

hata hakkında fikrim yok mlsf :/

industry pro bekliyorduk hocam, yapmıcakmısınız acaba ?

yaparsam eklerım hocam kesın bısı dıyemem

Usta uefi kurulumda %3 den sonra 0x0000005 hatası veriyor formata geçmeden önce kullandığım sistem de uefi kurulumdu. Sistemi açamadım win7 kuruyorum mecburen bu hata neden kaynaklı senin sistemlerinde ilk defa böyle bir hataya rastladım.

Usta uefi kurulumda %3 den sonra 0x0000005 hatası veriyor formata geçmeden önce kullandığım sistem de uefi kurulumdu. Sistemi açamadım win7 kuruyorum mecburen bu hata neden kaynaklı senin sistemlerinde ilk defa böyle bir hataya rastladım.

md5 kontrolu yapın yanlıs ınmıs olabılır

Kardeş soru yanlış yerde biliyorum ama bi konuda yardımın lazım.Senin son iki 8.1 sistemi ve megatronun (motun) son 8.1 görsel sistemlerini winsetupusb ile tek usb de birleştirdim.Winsetupusb tek bir bootmgr den başlayıp nt6setup ile hazırladığı tüm boot.wim leri tek bir bootmanager ekranında gösteriyor, istediğini seçip kuruluma başlayabiliyorsun,buraya kadar sorun yok, 4 işletim sisteminin de adı görünüyor ama seninkiler "server ve server R2" megatronunkiler "win8.1 ve win8.1x64" isimleriyle görünüyor.Lafı çok uzattım :D beni istediğim bu isimleri değiştirmek.Sanırım boot.wim içinde ama hangi dosyada yazılıdır,hangi programla açıp nasıl değiştiririm onu öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misin.şimdiden teşekkürler.

CvhABeF.jpg?1

Edited by red_d

Sistem cok guzel hazirlanmis indirdim kurtum fakat kendi uygulamalarimi yukledigimde

Teamviewer
Teamspeak
Chrome
Mozilla
Csgo

Bu uygulamalari kurdum sisteme reset atmadan once hic bir skintisi yoktu fakat bilgisayara reaet atip actiktan sonra exelerin acilmadigini fark ettim skype ve steam ekrana gelmiyor skype gorev yoneticisinde gorunuyor fakat cok acildigini belirtiyor ekrana gelmiyor. Steam ise aciliyor ardindan kapaniyor bunun bir cozum yolu var mi ?

Sistem cok guzel hazirlanmis indirdim kurtum fakat kendi uygulamalarimi yukledigimde

Teamviewer
Teamspeak
Chrome
Mozilla
Csgo

Bu uygulamalari kurdum sisteme reset atmadan once hic bir skintisi yoktu fakat bilgisayara reaet atip actiktan sonra exelerin acilmadigini fark ettim skype ve steam ekrana gelmiyor skype gorev yoneticisinde gorunuyor fakat cok acildigini belirtiyor ekrana gelmiyor. Steam ise aciliyor ardindan kapaniyor bunun bir cozum yolu var mi ?

hocam bu sistemi bende kullanıyorum öyle bi sorunla karsılasmadım tekrardan format atın ıstersenız

Usta usb den veya dvd den kurulumda bir yereden sonra 0x0000005 hatası veriyor gerçi burda yayınlanan ocak güncellemeli sistemlerin hepsini denedim aynı hatayı verdi kasım güncellemeli olan larda sorun yok

hocam bunu galiba esd yuzunden verıyor pc eskiyse suan kendi pcmde kullanıyorum 

Kardeş soru yanlış yerde biliyorum ama bi konuda yardımın lazım.Senin son iki 8.1 sistemi ve megatronun (motun) son 8.1 görsel sistemlerini winsetupusb ile tek usb de birleştirdim.Winsetupusb tek bir bootmgr den başlayıp nt6setup ile hazırladığı tüm boot.wim leri tek bir bootmanager ekranında gösteriyor, istediğini seçip kuruluma başlayabiliyorsun,buraya kadar sorun yok, 4 işletim sisteminin de adı görünüyor ama seninkiler "server ve server R2" megatronunkiler "win8.1 ve win8.1x64" isimleriyle görünüyor.Lafı çok uzattım :D beni istediğim bu isimleri değiştirmek.Sanırım boot.wim içinde ama hangi dosyada yazılıdır,hangi programla açıp nasıl değiştiririm onu öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misin.şimdiden teşekkürler.

bana ait olanları server secenegı kısmından sectıgın ıcın olabilir fikrim yok

Bende bugün asus i5 notebook a kurmayı dendim kurulum başlıyor ardından hata alıyorum kasım sürümünde sıkıntı yoktu onu kuruyom çalışıyor md5 değerinde de sorun yok

sanırım esd yuzunden oyle bazı pclerde sıkıntı yok bazılarında ıse hata verıyor