Jump to content

Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recovery Edition

köylü
 Share

Recommended Posts

merhaba benim hali hazırda multibooot var grup4dos olarak 64gb flash bellek var sadece uefi tarafını yapacak ve diger tarafıda boş bıraksa ben kendi multi boot sistemi koysam oyle bir yedek varmıdır acronis olarak ayriyeten 4gb sınırı olmaksınız kurulum yapabilecek sekilde

Edited by bymax

• Editor

@halikan oktay x arkadaşımız gerekli cevapları verdiği için tekrar cevap yazmıyorum oktay x arkadaşın yönergelerini uygula

@bymax 2gb veyahytta 29 gb lık imajı indirip usb ye uygulayabilirsin fat32 bölümü görünmediği için zarar görmez ntfs bölümünü biçimlendirip kendi grub menü dosyalarını koyabilirsin lakin uefi kurmak istiyorsan benim eklediğim wim dosyaları ve iso dosyaları benim ayarladığım konumda ve isimde olması lazım kendi wim dosyalarını ve iso dosyalarını aynı isimde ekleyebilirsin

• Like 1

sayın köylü hocam ıso/wın klasöründeki sizin eklediğiniz wın86 ve win64 dosyalarını sildim kendim windows 7 tüm sürümler eklemek istedim ıso adını wın86 olarak değiştirdim klasörün içine kopyaladım olmadı çalışmadı

hocam sadece win7 aio tüm sürümlerin sadece isonun ismini değiştiriyorum win86 yapıyorum açılıyor ama harddiskleri görmüyor

muhtemelen iso içinde setuplar yoktur

sources içinden install.esd ise esdyi wim yap install.wim olsun

saygılar

hocam sadece win7 aio tüm sürümlerin sadece isonun ismini değiştiriyorum win86 yapıyorum açılıyor ama harddiskleri görmüyor

kardeş aynı sorunu ben de yaşamıştım. elimdeki win8 iso'sunun sources klasörü içindeki install.wim dosyasını köylü hocamın multibotundaki sources klasörüne atıp adını oradaki wim dosyasının adı ile değiştirerek sorunu aşmıştım sen de o şekilde yaparsan sorun olacağını sanmıyorum.

muhtemelen iso içinde setuplar yoktur

sources içinden install.esd ise esdyi wim yap install.wim olsun

saygılar

iso içerisinde setup var ama yine de harddiski gösterip  iso'dan kurulum yapamamıştım. bi üstteki iletimde belirttiğim şekilde yapınca sorunsuz kurulum yapmıştım. tabi bunu 2 gb lik imajı indirip yapmıştım. 29 gb lik imajda böyle bir sorun olurmu bilemiyorum.

Edited by atabey.06

hocam kusura bakmayın benim usb bellek 64 gb uefi bölümünü fat32 olan bölümü biraz küçültemezmiyiz çünkü 2gb fazla yer boş

MiniTool Partition Wizard programını kullanarak istediğin şekilde boyutu küçültebilirsin 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...