Jump to content

Türkçe Yama Istek

exit
 Share

Recommended Posts

selam.Directory Opus 9.1 programının türkçe yaması lazım.

Directory Opus, dosyalarınızı yönetmenize yarayan güzel bir yazılım. Yazılımla dosyalarınızı klasörler arasında taşıyabilir ve yedekleyebilir, resimlerinizi görüntüleyebilir, seslerinizi çalabilir, istemediğiniz dosyaları silebilirsiniz. Yazılım, sade bir dosya yöneticisi olmasının dışında aynı zamanda Windows tarayıcınızın ve FTP, ZIP, dosya/resim/slayt görüntüleme, çalıştırma programlarının işlevlerini yerine getiriyor. Kullanımı kolay ve tamamen özelleştirilebilir olması sayesinde kolaylıkla verilerinize erişebiliyor ve bunları yönetebiliyorsunuz. Ayrıca programı kurduktan sonra varsayılan dosya tarayıcısı, ZIP aracı olup olmaması gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Yazılımın Özellikleri :

Tamamen Özelleştirilebilir Menü, Araç Çubuğu ve Kısayolları : Yazılım limitsiz menü ve araç çubuklarını desteklemektedir. Araç çubukları listeleyicinin her yüzüne veya bağımsız olarak hareket eden pencerelere eklenebilir.

ZIP ve FTP Desteği : Yazılım, harici ZIP ve FTP programlarındaki gibi ZIP dosyalarına ve FTP sitelerine yerel klasörlerinizden erişmenize izin verir. Dosyalarınızı çeşitli yerlere veya yazılıma kopyalayabilirsiniz. Hatta bir FTP sitesini ZIP dosyasına atabilirsiniz.

Çoklu Görev Yapabilme : Nesne yönelimli gelişmiş tasarım sayesinde birçok görevi yapabilirsiniz. Bir görevin bitmesini beklemenize gerek yoktur, bir göreve başlayabilir ve hemen diğerine geçebilirsiniz. Bir ZIP klasörünün açılması esnasında uzak FTP sitesinden dosyalar yükleyebilir ve çeşitli dosyaları yerel klasörleriniz arasında kopyalayabilirsiniz.

Yaygın Resim ve Ses Dosyaları Desteği : Directory Opus, yaygın birçok resim ve ses dosyası biçimini desteklemektedir. Yazılımın güçlü resim görüntüleyicisi ile başka büyük bir resim programına gerek duymadan resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Klasörlerinizdeki resimlere bakarken bunları küçük simgeler şeklinde görerek önizleyebilirsiniz.

Görüntüleme Ekranı : Opus Görüntüleme aracı ile resimleri, yazı dosyalarını ve diğer biçimdeki dosyaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Opus'un görüntüleyici eklenti sistemine sahip olması sayesinde görüntülemek istediğiniz dosya biçimleri için yeni sürücüler ekleyebilirsiniz. Directory Opus birçok popüler resim ve belge biçimi için eklentilere sahiptir. Üçüncü parti kütüphanelerin Word, Excel belgeleri, PDF dosyaları ve diğer birçok dosya türünü içermesi için görüntüleme kapasiteleri genişletilebilir.

Please register to see this content.

Arkadaşım ilk olarak foruma yeni üye olmuşsunuz keşke ilk önce bir merhaba diyip öyle istekte bulunsaydınız. İkincisi arama yapmadan istekte bulunmayınız. Sitemizde cuteFTP 8.0.3.0'ın türkçesi bulunmaktadır ve sitemiz tarafından (Tabele üstadın çabalarıyla) yapılmıştır...

buyrun link burada: CuteFTP Türkçe Yama

link bozuk arkadaşım <_<

banada adobe photoshop cs3 tr yaması lazım şimdiden herkese tşk ederim ;)

buyur bunu dene

Adobe Photoshop CS3 resim düzenleme programının Türkçe yaması. İndirdiğiz dosyayı açıp "Patch" tıklamanız yeterli.

http://www.indirnet.net/depo/1/indirnet.org-Adobe-Photoshop-CS3-turkce-yama.rar[/CODE]

merhaba arkadaşlar ben autocad 2008 programını indirdim (rusca).Türkçe yamasında indirdim fakat bi türlü türkçeleştiremiyorum.Eğer yapabilen arkadaş varsa ve nasıl yaptıığnı anlatıırsa çok memnun olucam

arkadaşım bir bunu de bakalıım

http://www.load.to/?d=36y5FQuVjV[/CODE]

not:denemedim bilginize

adobe photoshop cs4'ün tr yamasını istiyorum.

buyur arkadaşım bir tane buldum ama çaışıyormu bilmiyorum

http://rapidshare.com/files/162666893/adobe.photoshop.cs4.11.0.turkce.dil.paketi-ismail.rar

Rising Antivirüs 2008 TR Yaması lazım.

Şimdiden teşekkürler.

Eğer isteyen olursa dil dosyalarını yükleyebilirim

buldum ama hangi sürüm onu bulamadım denersen sevinirim

Not:rising antivirüs türkçe yaması...yalnız güvenli modda açıp language klasörüne yapıştır.yoksa kabul etmiyor

http://rapidshare.com/files/169243790/Rising_antivirues_TR_dil_dosyas__305_.rar.html
h[/CODE]

[color=#FF0000][b]Not:türkçe yamalar denenmemiştir bilginize!!![/b][/color]

buldum ama hangi sürüm onu bulamadım denersen sevinirim

Not:rising antivirüs türkçe yaması...yalnız güvenli modda açıp language klasörüne yapıştır.yoksa kabul etmiyor

http://rapidshare.com/files/169243790/Rising_antivirues_TR_dil_dosyas__305_.rar.html
h[/CODE]

[color=#FF0000][b]Not:türkçe yamalar denenmemiştir bilginize!!![/b][/color]

[color=#2E8B57]Araştırdığın için saol ama link çalışmıyor[/color]