Jump to content

Netten Aldığım Üründen Farklı Bir Ürün Geldi

MaDLoCK
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bir siteden takım çantası seti aldım ama kargoyla gelen ürün benim aldığım ürünün fiyatının 5 katı daha fazla tahminim ya kargo sırasında yada kargoya vermeden önce bi karışıklık olmuş sizce firma arayıp geri istermi yoksa benmi aramalıyım yada sesimi çıkarmayıp kullanmalımıyım şuda varki seti çok beğendim içinde yok yok sesimi çıkarmayıp üstüne yatasım var :rolleyes:

Kesinlikle firmayı arayıp tam bir bilgi vermelisiniz. Kul hakkı çok önemlidir.

Kul hakkına dair bir Hadisi kudside "Benim huzuruma ne ile gelirseniz gelin affederim ancak kul hakkı ile gelmeyin" buyrulmuştur.Kul hakkına dair bir çok Ayet ve hadisi şerif mevcuttur.

ürünü beğendiysen ara firmayı geri kalan ücreti öde sende kalsın.Sonuçta 1 bin liralık ürün alıp içinden kolonya çıkan firmalara denk gelmemişsin.Kötü düşünürsen kötülerde seni düşünür.

çok boş konuşuyosun 1. o farkı verebilme imkanım olsa zaten direk alırdım  2. kolonya salatalık gönderen firmalara denk gelmemişsin diyosun konuyla alakasız bi yorum olmuş ayrıca bilmediğim sitelerden alışveriş yapmam. buarada firmayı aradım teşekkür edip geri göndermemi istediler

çok boş konuşuyosun 1. o farkı verebilme imkanım olsa zaten direk alırdım  2. kolonya salatalık gönderen firmalara denk gelmemişsin diyosun konuyla alakasız bi yorum olmuş ayrıca bilmediğim sitelerden alışveriş yapmam. buarada firmayı aradım teşekkür edip geri göndermemi istediler

eğer aldığın üründen farklı kötü bir ürün gelmiş olsaydı yine böyle mutlu olur muydun düşün ? belki karlı çıkarsın ama buraya gelip yazdığına göre vicdanın kabul etmemiş iyi ki de aramışsın geri istemişler. Belki karlı çıkardın ama kullandıkça vicdanın rahat bırakmazdı seni.

O zaman şeytanına uy.Onur internetten satın alınmıyor nasılsa.

O zaman şeytanına uy.Onur internetten satın alınmıyor nasılsa.

Arkadaşım sen neyin kafasını yaşıyosun gayen nedir konuyla çok alakasız yorumlar yapıyosun. Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim bu konuda yapılması gerekenin bu olduğunu anlamamı sağladınız

Burada başkalarının emek verip ürettiği programları beleşe paylaşanlar o zaman kul hakkını hiç düşünmüyor da

bir set yanlış gönderilince birden çok dürüst oluyorlar.

Hayretler içindeyim!

Hiç bu kısmını düşünmemiştim :)

merhabalar  bende özlü sözle anlatayım;

Herkes yapsa da yanlış yanlıştırkimse yapmasa da doğru doğrudur !

Bazı sözlerin muhâtabı kulaklar değil, kalplerdir. . 

Duymuyorsa, zorlama. .

Yazacak Çok SÖZ Varda Ne Gerek Var Şimdi Yazmaya Herkes BİLDİĞİNİ OKUYOR Nasıl Olsa.

Doğru olanı yapmışsın kardeşim tebrik ediyorum seni :)

Aradaki parazitlere takma kafanı,biz o parazitlerden kurtulmak için entegrenin yanına kondasitör atıyoruz ama gerçekte

malesef bu mümkün değil :D keşke olsaydı ama şuraya 3-5 tane atardık "hık" giderdi 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...