Jump to content

Tavsiye Virüs Programı

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

ssd yok laptop defender yeter mi diyosun

uzun zamandır defender kullanıyorum. şuana kadar hic bir sıkıntı cıkmadı zaten sistemide yormuyor.. windows 10 kullanıyorum ayrıca en son sürüme güncel. birde microsoft sürekli güncel tutuyor defenderi gercekten yeterli bir antivirüs programı.

Ad-Aware Pro Security

siber saldırılar ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan hepsi bir arada güvenlik katmanlarına sahip bir antivirus yazılımıdır. Ad-Aware Pro Security en gelişmiş anti-spyware ve antivirüs algılama ve tehdit engelleme algoritmalarına sahiptir ve komple savunma hattı oluşturarak malware ve siber tehditlere karşı tam koruma sunar. Bu koruma katmanlarını güçlü bir çift yönlü güvenlik duvarı ile tamamlanmaktadır. Kişisel verileriniz, size özel bilgileri, şifreleriniz ile banka işlemlerinizi koruma altına alın. Ad-Aware Pro Security, koruma sağlarken arka planda bilgisayarınızı yavaşlatmadan sessizce çalışır ve tam güvenlik sağlar. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Key : 7HNM6-V6P72-D3C3G-7ZU8B-99GX6 

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfada programın indirme bağlantısı ve lisans anahtarı mevcuttur. Lisans anahtarı 40.000 adet ile sınırlıdır. Programı 26 Aralık 2015 tarihine kadar aktif etmeniz gerekmektedir.

[spoiler]http://i2.wp.com/i.hizliresim.com/aMOJAg.png?resize=720%2C550[/spoiler]

kardeşim comodo internet secruty Premium kullan hem ücretsiz hemde süper

Çok güzel Türk mühendislerin yaptığı bir program . Ama çok uyarı veriyor. her şeye izin vereyim mi diye soruyor: daha doğrusu öyleydi uzun süredir kullanmıyorum şu an nasıl bilmiyorum

edit: kuruyorum merak ettim

Edited by efes34

Webroot Secure Anywhere Kullan Kuş Gibi ve Kaliteli Asla Kasma Donma vs Yapmaz RAM Kullanımı Çok Azdır Her Sisteme Uygun Tavsiye Ederim 

KUR ASLA PİŞMAN ETMEZ VİRÜSLERE GEÇİT VERMEZ - Asla Başka Antiye Gerek Kalmaz ve Tüm Güvenlik Yazılımlarıyla Sorunszca Çalışır Çakışma Yapmaz

Not ! : Garanti Bankasıda Bu Antivirüs Yazılımını Kullanıyor Kendi Sistemlerinde ve Online İşlem Merkezindende Programı 1 YIL BOYUNCA Herkese Hediye Ediyor

Programı Buradan İndirebilirsin  ;) 

Kurulumda Lisans Soracak Bunları Dene :  :) 

D45E-BGAR-F065-1DA1-42E3 

SSGB-TEEN-2AA7-7457-B07B 
SA9A-BRNC-66A9-DDF7-3D84 
SSGB-TEEN-8C76-A96F-EB07 
SSGB-TEEN-2961-C84A-89A5 
7473-PXBC-728D-E501-A944 
SA3BBRNC45C4836D77C9 

D45E-BGAR-F065-1DA1-42E3 

SA3B-BRNC-45C4-836D-77C9

SSGB-TEEN-F116-C812-5801

7473-PXBC-728D-E501-A944

SA3B-BRNC-45C4-836D-77C9

Çok güzel Türk mühendislerin yaptığı bir program . Ama çok uyarı veriyor. her şeye izin vereyim mi diye soruyor: daha doğrusu öyleydi uzun süredir kullanmıyorum şu an nasıl bilmiyorum

edit: kuruyorum merak ettim

efes34

program ayarlarından sandbox diye bi ayar olması lazım onu devre dışı bırak sonsuza dek seçeneğini işaretle tam menülerini şu an hatırlayamadım her şeye uyarı vermesinin sebebi odur