Jump to content

En Fazla 850 Tl'ye Akıllı Telefon Önerisi

Proctives
 Share

Recommended Posts

Herkese hayırlı pazarlar arkadaşlar,

En fazla 850 TL'ye bir akıllı telefon almak istiyorum. Şuan ki telefonum ASUS Zenfone 4,ilk çıktığı zamanlar aldım. Tek sıkıntı kamera ışığının bulunmaması ve kamera çözünürlüklerinin düşük olması. Bunun yerine uygun fiyata biraz daha iyi bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda ASUS ve SONY var ama bu fiyata güzel bir cihaz bulabilir miyim? SAMSUNG harici olmak kaydıyla bana hangi telefonları önerirsiniz?

Saygılarımla...

O paraya hatta daha da altına 650-700 tl arasına General Mobile 4g alabilirsin. Bu fiyata başka f/p telefon yok. Ayrıca hepsiburada.com'dan alışveriş yapmanı tavsiye etmem. Daha dürüst siteler mevcut. Onlara bakabilirsin. n11.com'u önerebilirim. 600'e bile denk getirebilirsin.

Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar.  Sony M4 Aqua güzel gibi sanki. Orta seviye bir telefon ve iş görür. Aslında ASUS'dan vazgeçemiyorum ama Japon Sony'ye de ayrı bir sempati besliyorum.  Yardımlarınız için teşekkürler,doların düşmesini bekleyeceğim ve kampanyalar için pusuda olacağım. :)

General mobile sadece güncelleme amaçlı tavsiye edilebilir çünkü android one sürümü var o sürümün güncellemelerini google kendi verdiği için güncelleme garantisi olur telefon güncel kalır sürekli ama normal olarak tavsiye için asus zenfone 2 laser derim kamerası gayet iyi youtubedeki incelemelerine bakıp anlayabilirsin ve de bendede asus zenfone 5 var ilk çıktığı gün aldım tek sıkıntısı biraz şarjdan çekiyorum başka herşeyi iyi 

Edited by byhackermstf

Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar.  Sony M4 Aqua güzel gibi sanki. Orta seviye bir telefon ve iş görür. Aslında ASUS'dan vazgeçemiyorum ama Japon Sony'ye de ayrı bir sempati besliyorum.  Yardımlarınız için teşekkürler,doların düşmesini bekleyeceğim ve kampanyalar için pusuda olacağım. :)

asus zen2 32 gb kullanıyorum asusu kullanmamın sebebi kendi uygulamaları asla güncellemesiz bırakmıyor cok sık güncelleme veriyor android sürümlerinde biraz yavas güncelleme veriyor tek sıkıntı o (android intel işlemcisine göre uyarlıyor :))

Proctives Dostum bak ben sana tek şunu diyeyim 850 + üzerine 200 daha ekle Samsung Galaxy J7 siyah al derim sana 

Telefon satıcılarında maximum fiyat 1050 TL peşin fiyatta indirim yapanlarda olur elbet :)

Unutmadan birde Bunun Duos (Çift Hat) olanlarıda var bence pişman olmazsınnn :)

Samsung Galaxy J7 Özellikleri

Ekran Özellikleri 
Boyutu: 5.5", Dokunmatik
Kamera Özellikleri
Arka Kamera: 13 MP
Ön Kamera : 5 MP
Bağlantı Özellikleri : 4G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS

Hafıza Özellikleri :  
Dahili Hafıza: 16 GB, RAM Kapasitesi: 1.5 GB, Arttırılabilir Hafıza

Diğer Özellikler : Akıllı Telefon, 3G Görüntülü Konuşma, İşletim Sistemi: Android, Tipi: Bar Tipi

Edited by murathassoy