Jump to content

ADSL fiyatlarında indirim

exit

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Arkadaşlar, nihayet 1024 üme kavuştum ama download hızım 76-78 arasında, bunun 100kb olması gerekmiyor mu, bu işte bi terslik yok mu ben mi yanlış biliyorum :D

gecee arkadaşım sen 128 lerin kaldırılıp yerine 256 geldiği dönemleri bilirmisin ? internetteki sorunlar çok büyüktü. ben nete girebildiğime dua ediyorum. o zamanlarda 1 aya yakın internette sık sık kopmalar , hız problemleri [1-2 kb ile download falan] çok yaşandı. şimdi sen 76 ile indirip nete de bağlanabiliyorsan gerçekten şükret. telekoR biraz daha gelişmiş demek. azcık sabret. Alt yapılardan kaynaklıdır. düzeltirler kısa zamanda :lol:

arkadaşlar benim modem ayarlarına girdim 1024/256 sınrısız bağlantım bugün 1024/4096 şekline görünüyor. :lol::D anlamadığım taraf şu normalde 4096/1024 olsa download bağlantımın 4096 olacağını söylerdim ama şimdi download bağlantım 1024 upload bağlantı 4096 oluyor galiba bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

arkadaşlar soru soruyoruz herkes ayrı telden çalıyor öyle paylaşım olurmu diyoruzki tamam tarife hayata geçti herkes bugün itibariyle yeni tarifeye geçiş yapacak benim sorum önemli aboneleri aydınlatmak açısında hız artırımı olanlar itiraz edip eski tarifesine geçebilirmi indirimden faydalanmak için saygılar...

• Administrator

arkadaşlar soru soruyoruz herkes ayrı telden çalıyor öyle paylaşım olurmu diyoruzki tamam tarife hayata geçti herkes bugün itibariyle yeni tarifeye geçiş yapacak benim sorum önemli aboneleri aydınlatmak açısında hız artırımı olanlar itiraz edip eski tarifesine geçebilirmi indirimden faydalanmak için saygılar...

Telekomu arayıp sorabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...