Jump to content

ADSL fiyatlarında indirim

exit

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

ben interneti bedavaya kullanıyorum zate 27 kişinin kredi kartı şifresi elimde istediimi yaparm ;)

hadiya sendeki kartlar azmiş yolim biraz bnde 850tane var :)

yalnız bu ülkede hizmet nosundan çok rahat adam buluyorlar :D

ya bişi sorcam bende şimdi 256 sınırsız bağlatı var bu 512 olacaksa fiyattamı değişecek

yok fiyat aynı hizmette kalite artırılıp 4 katı daha fazla hizmet sunulacak yani telekom onceden fazla fazla aldıgı parayı bize yavas yavas geri verio ;)

ben interneti bedavaya kullanıyorum zate 27 kişinin kredi kartı şifresi elimde istediimi yaparm :)

Uuuuuuuuuuuuuuu.. :D:D

Kardeşler Hızda Bir Değişme Yok Henüz..

Hani 1 Ağustos'tan İtibaren Geçerliydi..# ;)

Arkadaşlar

Bu fiyatlar çok fazla

Şöyle bir düşünelim (sabit telefon olsun)

aylık sabit ücret 8 ytl olsa gerek

15 000 000 üye = 120 000 000 YTL * 12 = 1 440 000 000 YTL (bu sadece sabit ücretten alınan para

ister konuşalım ister konuşmayalım

intenet 3000 üyesi var

ortalama 40 ytl den 120 000 ytl aylık yıllık 1 440 000 ytl

Neden telekomun başında yabancı yöneticiler var anlatabildimmi

bu indirimler telekomun elindeki fırsatı kaçırmamak için

Bizler onlar için altın yumurtlayan tavuk gibiyiz

hiç olmazsa günde bir öğün yem verseler

600.000 çalışanı var, ortalama 1000 ytl maaş alıyorsa

600.000 * 1000 = 600.000.000 aylık * 12 = 7200.000.000 ytl...

Not: Ne telekomda çalışıyorum ne de yaptıklarını tasvip ediyorum.

bunlar indirim falan yapmıyor cocuk kandırıyorlar adsl kullanıcıların yarısından cogunlugu 4 gb lık limitli tarifeyikullanıyor hani nerde indirim . nerden sözleşme imzaladıysam ama az kaldı 3 ay sonra elveda ttnet. beleş veriyoruz deseler bile dönüp bakardsam adam değilim çünkü ondada bi oyunlar vardır nede olsa ttnet . az kaldı az...

http://www.adslantalya.com/content/view/8/187/[/CODE]

inanamayanlar için alternatif kaynak ;)

kotalılar için küçük sınırsızlar için büyük bir haber. :)

3 senedir adsl abonesiyim,( 3 sene önce de 49 ytl ödüyordum, şimdi de 49 ödüyorum ) 256 sınırsıza yaptığı herhangi bir kampanya yoktur, 1 lira dahi indirmediler.Sınırlı tarifedeki abonelerin 256 sınırlı tarifesi 1024 sınırlı oldu ve 4 gb a çıktı ve fiyatı düştü, bizim de hakkımız değil mi kampanya? 512 ve 1024 sınırsızda bile fiyat indirimi oldu, 256 da hiçbirşey yoktur. Hatta 256 ya biraz daha kıyak geçmeliler bence.

Please register to see this content.

TTNet ADSL TARİFELERİ YENİLENDİ

TTNet, 2 megabit ADSL ücretini 69, 1 megabiti 49 YTL'ye indirdi

ADSL 4 kat hızlandı fiyatlar düştü

TTNet, Türk Telekom'un yeni toptan ADSL fiyatlandırmasına paralel olarak Tüm Türkiye'de son zamanların en büyük indirimini gerçekleştirdi. Yeni indirimlerden sonra limitsiz ADSL fiyatlarında yüzde 50'ye varan oranlarda indirim gerçekleşti: 1 megabit limitsiz ADSL bağlantısı 49, 2 megabit 69, 4 megabit ise 89 YTL'ye son kullanıcıya ulaşacak!

Türk Telekom'un 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren geçerli olan yeni toptan ADSL fiyatlarına paralel olarak TTNet, yeni ADSL tarife ve indirimlerini aynı tarihten itibaren geçerli olacak şekilde hayata geçirdi.

Yeni tarifelerle TTNet ADSL 4 kat hızlandı. 256 kilobit limitsiz tarife mevcut 49 YTL'lik ücretinde herhangi bir artış olmadan 1 megabite çıkarılırken; 512 limitsiz ADSL internet bağlantısının hızı 2 megabite getirildi ve aylık ücreti 79 YTL'den 69 YTL'ye indi.

Yeni tarifede en çok göze çarpan şüphesiz ülkemizdeki internet kullanıcılarına ilk kez sunulan 4 megabitlik ADSL erişim paketi oldu. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Türkiye'de ilk kez 4 megabit bağlantı kullanıma sunuldu. 4 megabit genişbant limitsiz internet bağlantısı için kullanıcılar ayda yalnızca 89 YTL ödeyecek.

Yine TTNet'in yeni internet paketlerinden birini de 2 megabit hızında ve 6 gigabyte limitli ADSL bağlantısı oluşturuyor. TTNet, 1 megabit hızında 4 ve 6 gigabyte limitli paketlerinin fiyatını korurken 1 megabit hızında 9 gigabyte limitli paketini otomatik olarak 1 megabit limitsize çevirdi.

Otomatik olarak geçilecek

TTNet müşterilerinin indirimli ücretleri 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yeni tarifeler ile paketler arası geçişler ise 6 Ağustos 2007 tarihinde otomatik olarak gerçekleştirilecek. Özellikle 256, 512 kilobit ve 1 megabit limitsiz bağlantılar 4 kat hızlanacak; 256 kilobit müşterileri 1 megabit limitsiz tarifeye, 512 kilobit müşterileri 2 megabit limitsiz tarifeye ve 1 megabit limitsiz müşterileri ise 4 megabit limitsiz tarifeye transfer olacak. 2 megabit limitsiz müşterileri ise 4 megabit limitsiz tarifeye taşınacak. Aynı şekilde 1 megabit hızında 9 gigabyte limitli paket yine 1 megabit limitsiz pakete otomatik şekilde transfer olacak.

Aylık ücretlerin dışında, statik IP ve bağlantı ücretlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu arada Yaz Fırtınası Kampanyası'ndan faydalanan kullanıcılar, yeni tarife ile yeni paketlerine otomatik olarak taşınacak ve bu aboneler mevcut kampanya kapsamındaki indirimlerinden faydalanmaya devam edebilecek.

KİM HANGİ HATTA OTOMATİK TRANSFER OLACAK?

Tarife Paketi

Eski Tarife (YTL)

Yeni Tarife (YTL)

Eski Müşterilerin Taşınacağı Paket

1024/256 4GB

29

29

-

1024/256 6GB

39

39

-

1024/256 9GB

49

-

1024 Limitsiz

2048/512 6GB

-

49

-

256/64 Limitsiz

49

-

1024 Limitsiz

512/128 Limitsiz

79

-

2048 Limitsiz

1024/256 Limitsiz

99

49

4096 Limitsiz

2048/512 Limitsiz

139

69

4096 Limitsiz

4096/1024 Limitsiz

-

89

-

Detaylı bilgiye 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezinden erişilebilir.

once site dolaştım isyan edenler feryatlar küfürler havada uçuyor protesto organize ititaz dilekçeleri ,

herşeye rastladım ama bunu ılkkez görüyorum yanı şımdık kime inanacağımı şaşırdımdesem yalan olur tabikı çoğunluğa ,

yanı ındirım yok zamvar kendimızi kandırmayalım haberinızvarmı bılmiyorum ama kendi elemanları yanı çalışanları bedavaya ınternet kullandırılıyor bunun faturasınıda bızlerden çıkarıyolar,

tartışma yaratmak istemem ama bu telekom artık haddini çok çok aşıyor ,

geçenlerde dedım kotamı yükseltecem aldığım cevap bağlı olduğun tlkom müdürlüğe git hayda dedım kardeşım ben üyenizım zaten olmaz dediler,

neyse gittik ışlemiyaptırdık sonradan kampanya olduğunu hatırladık yine telefona sarıldık bu sefer heyret ettım bana müdürlüğe gitdemedi bana başladı takır takır sözleşmeyı okumaya,

tabi ben kekım ya kaçırmak istemeınce hemen telefonda ışi hallettiler pekı benım gerçek kışı olduğuma önceden güvenmeyenler şımdık sözleşmeyi telefondan nasıl kabul ettirdiler ,

işte buda TL komun rezİllİklerinden biri hangibirinİ sayalımki.

nasıl bir hesap yaptın da zam olduğu sonucuna ulaştın :o

ne güzel işte yurudm insanı artık daha hızlı bağlantıya daha ucuza erişecek..

çok değil 5-6 sene öncesini bi hatırlasan.. saati 1-1,5 ytl ye kağnı arabası vardı..

bu konu görünmüycek kadar ucra bir yerdemi forumda 9-10 kere aynısını açtılar biz silmeye bıktık arkadaşlar açmaya ANA SAYFAYA koyduk görün diye ama nerde hala açılıyor buraya yazıyorum BİR DAHA Açılırsa UYARI vericem, TTNET bile pişman oldu ya...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...