Jump to content

ADSL fiyatlarında indirim

exit

Recommended Posts

Arkadaşlar 2048 bağlantıya geçmiş bulunmaktayım. Şuanda 52 kb upload 210kb download yapıyorum. Darısı hepinizin başına :)

вяιgнтвℓα∂є® de katılıyorum bende 2048 hıza geçmiş bulunmaktayım

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

siz hangi şehirdesiniz ben hala 4 Mbit bekliyor beklerken modem de şöyle bişey gördüm.

adszuu5.jpg

672 hızla 4 kişi bol bol kullanıyoruz. Telekom desteğe söyledim öğleden sonra telefon geldi yoğunluktanmış oradaki muhterem öyle dedi ben de inandım :)

@вяιgнтвℓα∂є® ve @buraq sizin oralara erken gelmiş herhal şanslısınız

Otomatik olarak geçilecek

TTNet müşterilerinin indirimli ücretleri 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yeni tarifeler ile paketler arası geçişler ise 6 Ağustos 2007 tarihinde otomatik olarak gerçekleştirilecek. Özellikle 256, 512 kilobit ve 1 megabit limitsiz bağlantılar 4 kat hızlanacak; 256 kilobit müşterileri 1 megabit limitsiz tarifeye, 512 kilobit müşterileri 2 megabit limitsiz tarifeye ve 1 megabit limitsiz müşterileri ise 4 megabit limitsiz tarifeye transfer olacak. 2 megabit limitsiz müşterileri ise 4 megabit limitsiz tarifeye taşınacak. Aynı şekilde 1 megabit hızında 9 gigabyte limitli paket yine 1 megabit limitsiz pakete otomatik şekilde transfer olacak.

Aylık ücretlerin dışında, statik IP ve bağlantı ücretlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu arada Yaz Fırtınası Kampanyası'ndan faydalanan kullanıcılar, yeni tarife ile yeni paketlerine otomatik olarak taşınacak ve bu aboneler mevcut kampanya kapsamındaki indirimlerinden faydalanmaya devam edebilecek.

Devamı

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm[/CODE]

[/center]

Detaylı bilgiye

444 0 375 TTNet Çağrı Merkezinden erişilebilir.

Tamamda Adamların Bağlantıları Geçti Vede Buda Gayet Normal Bişey Bakmayın Otomatik Dediklerine Onların TTNET Kaç Milyon Abonesi Var Onları Aynı Anda Geçirmeye Kalksa O Portlar Kafayı Yer, Bunun İçinde Yavaş Yavaş Girişimlere Başlamıştır.

NOT: Bu Postta Okunduktan Sonra Kendini Otomatik İmha Edecektir. :) :)

ya ben şimdi bu sözleşmeyi iptal edemiyor muyum? 1024 4gb dan 1024 limitsize geçmek için. daha da birkaç ay oldu alalı. bana getirisi/******ürüsü ne olur acaba? bilgisi olan var mı?

yenice sözleşmeye baktım. 40 gün 40 gece kampanyasıymış...

Delirmek üzereyim ya, yok mu arkadaşlar İZmir den kimse, benim ki hala kağnı hızında, Herkes geçti de Türk Telekom bi bana mı kelek yapıyo, sinirden köpürüyorum, arayacağım şimdi o 375li numarayı sıradan düz geçeceğim. Kafayı yedim ya :lol::D

Delirmek üzereyim ya, yok mu arkadaşlar İZmir den kimse, benim ki hala kağnı hızında, Herkes geçti de Türk Telekom bi bana mı kelek yapıyo, sinirden köpürüyorum, arayacağım şimdi o 375li numarayı sıradan düz geçeceğim. Kafayı yedim ya :lol::D

Ne enteresan adamsın yaa.

5-6 ay beklemişsin. 2 , 3 saat bekleyemedin mi, idare et işte 256 ile.

Hayret bişey.

4096 var ama 260-270 ile down yapıyor.

ben bilmez onu beyim bilir :lol: 26 dan 100kb geçmek nası bişi bilionmu cok fena bişiymiş yaw görmemişin baglantısı olması böle bişi işte :D

Hakinen kardeş, 5 6 ay beklesem sesim çıkmaz, bu 3 senenin sabırsızlığıdır, 256 limitsize Türk Telekom 3 Senedir ne fiyat ne hız konusunda gram bi iyilik yapmadı :lol: , yaptığını da bi an önce yapsın, bizimde 100kb hızları görmek hakkımız :D

emra sen kotalı internet kullanıcısı mısın? yani kotalılar 1 inde başladı sanırsam bizimki sınırsız!!

yok mehmet kotalı değilim öle olsa prison break sezon 2 bölüm 2 yi ve oncesini nası indiriim dimi :lol:

Malatyadayım, modemi 50 kez açıp kapattım, reset bile attım hala 256/64.

Dur bir diğer modemi deneyeyim...

DÜZELTME : 07:55 itibariyle ben de 1024 kbps hızıma kavuştum.Kork benden rapid. Bir ay içinde bir premium hesap alıyorum :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...