Jump to content

4096 Kullanıcıları Buraya

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Please register to see this content.

abi benim indirdiğim hız bu benimde 4 mbit böyle iniyor aarada 470 görüyor falan ama santraller daha oturmadı onu da belirteyim türk telekom çok ani bi geçiş yaptı bi anda tüm hatlara yüklendi o da sekmelere neden oluyor bilmiyorum benim gibi düşünen var mıdır başka ama yanlış olmasın yani ben öyle düşünüyuorum birde gün içinde sürekli ilgilendiğim için bununla da oradan birazda yani..

Yav bende de var ya bende verim alamdım gitti....

abi benim indirdiğim hız bu benimde 4 mbit böyle iniyor aarada 470 görüyor falan ama santraller daha oturmadı onu da belirteyim türk telekom çok ani bi geçiş yaptı bi anda tüm hatlara yüklendi o da sekmelere neden oluyor bilmiyorum benim gibi düşünen var mıdır başka ama yanlış olmasın yani ben öyle düşünüyuorum birde gün içinde sürekli ilgilendiğim için bununla da oradan birazda yani..

Pozitifin dedigi gibi heral....

Yeni tarife yürürlüğe girdi gireli (6 Ağustos) bağlantım sürekli zaman aşımına uğruyor. "Sunucuyla bağlantı kesildi" hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

By.Pozitif, dediklerinizin bununla ilgisi olabilir mi?

• Administrator

sk8er_boi kardeş üniversite açılsın sana 8192 ile hız rekorlarını gösteririm....:D:):D:lol:

Edit:702 ile çektiğim dosya hatırlıyorum (windows office 2007 kendi sitesinden...)

Ben başka bağlantılardan bahsetmiyorum. Bende sana 5000k ile bağlantı gösterebilriim serverden :)

Benim de netim 4096 fakat adı var kendi yok en fazla 265-275k arası rapidten dosya çekebiliyorum.Microsoft,ftpler hepsi dahil :lol:

Not: Telekom daha istanbulda 2mbit bile veremeyen yerleri varmış ve telekomdan müşterilerini arayıpta sizin hattınız 2048 i kaldırmıyor sizi 1024 de bırakacaz puahahaha

sk8er_boi kardeş üniversite açılsın sana 8192 ile hız rekorlarını gösteririm....:D:):):lol:

Edit:702 ile çektiğim dosya hatırlıyorum (windows office 2007 kendi sitesinden...)

Evet ben de katılıtyorum. :)

Ben 1300 KB/s gördüğümde acayip şaşırmıştım. Tabi ben de üniversiteden bağlanmıştım. :D

Yeni tarife yürürlüğe girdi gireli (6 Ağustos) bağlantım sürekli zaman aşımına uğruyor. "Sunucuyla bağlantı kesildi" hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

By.Pozitif, dediklerinizin bununla ilgisi olabilir mi?

şimdi aslında şehire ve bölgeye göre bu değişiklil gösteriyor.başta da dediğim gibi telekom tüm bölgelerde bazıları dışında 6 Ağustos p.tesi günü santrallere hat vermeye başladı .bu da doğal olarak gün içinde bi aksaklığa yol açtı ve hızda minimum(yani şu anki1 mbit)hızın altına doğru bi düşme gerçekleşti.

Bazıları dışında dediğim bölgelerse 4 Ağustos Cumartesi gününden verilmeye başlandı hem hat denemesi hem çalşmaya başlama amaçlı olarak.örnek işte benim evimdeki internet 1 mbit oldu cumartesiden beri..

Ama yapılan çalışmalar baktılar yetişmeyecek klasik Türk Telekom hatası hopppa bi anda bi yüklendiler işte sonuçlar ortada..

Senin dediğin Sunucuyla bağlantı kesildi hatasını Adana'da oturuyorum burada duyduğum var..

Ama ilk gün çok kötü bi durumdu hele de işyerlerinde Voip kullanıcıları için çevremde fazlasıyla var daha iyi bi verim beklenirken netin dahada düşmesi o gün bu bölgede çok yeri zora soktu..Kısacası arkadaşlar

Yine Bir Türk Telekom Hatasıyla daha Karşı karşıyayız.Hepimizin ümidi en kısa zamanda ÇÖZÜM...

şimdi aslında şehire ve bölgeye göre bu değişiklil gösteriyor.başta da dediğim gibi telekom tüm bölgelerde bazıları dışında 6 Ağustos p.tesi günü santrallere hat vermeye başladı .bu da doğal olarak gün içinde bi aksaklığa yol açtı ve hızda minimum(yani şu anki1 mbit)hızın altına doğru bi düşme gerçekleşti.

Bazıları dışında dediğim bölgelerse 4 Ağustos Cumartesi gününden verilmeye başlandı hem hat denemesi hem çalşmaya başlama amaçlı olarak.örnek işte benim evimdeki internet 1 mbit oldu cumartesiden beri..

Ama yapılan çalışmalar baktılar yetişmeyecek klasik Türk Telekom hatası hopppa bi anda bi yüklendiler işte sonuçlar ortada..

Senin dediğin Sunucuyla bağlantı kesildi hatasını Adana'da oturuyorum burada duyduğum var..

Ama ilk gün çok kötü bi durumdu hele de işyerlerinde Voip kullanıcıları için çevremde fazlasıyla var daha iyi bi verim beklenirken netin dahada düşmesi o gün bu bölgede çok yeri zora soktu..Kısacası arkadaşlar

Yine Bir Türk Telekom Hatasıyla daha Karşı karşıyayız.Hepimizin ümidi en kısa zamanda ÇÖZÜM...

Tamamen katılıyorum. Ben internet cafede çalışıyormm. 2 ayrı hat var ikiside 4096 şu an ama müşteriler yakarıyo valla kafayı yicez sonunda. 2048ken çok daha iidi.. İnşallah en kısa zamanda çözerler...

Please register to see this content.

arkadaşlar modeminizden gerçekten 4096 olup olmadığına bakın ben dün kafede 4096 bağlantıyı gordüm modem ayarlarından ama eskiye nazeren daha çok kopma oluyor haberiniz ola bu gün akşam gelince bir yavaşlık hisstetim nedenini sordum bağlantı epey gidip gelmiş hemen tel kablosunu binanın girişine kadar değiştirtik 2-3 yerde ek vardı acaba dedik gündüzde 2 kez adsl hattını aramışlar kopuyor diye ben modeme baktım iyiki bakmışım herifler kopuyor diye 2048 ,ndirmiş hattı haber vermeden telefon açtım yetkili kişi ile görüştüm sağlosun baya ilgilendi en az 10 dk derdimi anlattım dün 4096 vardı şimdi niye 2048 dedim üstüne üsteli fiyat düşütü diye 2. hattı aldık( ne hikmetse daha açmamışlar)de dim cevap ne bakın ŞU AN KAPASİTELER KALDIRMIYOR HATTINIZDA ARIZA BİLDİRİMİ YAPILMIŞ ONLARDA İNDİRMİŞ NORMALDE BAĞLANTIDA ONLARIN EKRANDAN BAĞLANTI DETAYLARI GÖRÜNÜYORMUŞ VE NORMAL DESİBEL DEYERİ 30 OLMASI GEREKİRKEN BİZDE 5 GÖZÜKÜYORMUŞ 2048 İÇİN NORMAL DEĞER 20 İKEN BİZDE 12 OLUYORMUŞ SEBEBİ TEL KALLOSUNDAN DEDİLER DĞİŞTİRDİK DEDİM O ZAMAN GENEL ARIZA İHBARI YAPMAMI İSTEDİ BENDE YAZDIRDIM BAKALIM YARIN ŞU ÇİHAZLI HERİFLER GELİP HATTI KONTROL EDECEK sonucu yazarım bilare ama modeme girip bağlantı hızını kontrol edip sizde arızayı tespit ettirin bu arada 2048 baglantıyı ısrarla 4096 çıkartım tık yok şu ana kada r

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...