Jump to content

Çok kırıldım

sıtkı ağlamaz

Recommended Posts

Kırıldım çünkü en dandik sitelerden bile doğum günü mesajları aldım ancak gönül bağladığım tnc-tr ailesi doğum günümü kutlamadı! Ama ben kardeşlerimi doğum günümü kutlamasalar bile çooooook seviyorum hepinizi sayğıyla selamlıyorum.

• Administrator

En dandik siteler otomatik mesaj yollarlar. Biz ise özel olarak kutlarız. Doğum günü kutlanan kişilere bakarsanız, sitede varlık gösteren kişilerdir. 40000 üyenin doğum gününü kutlarsak her gün, forum doğum günü mesajından geçilmez.

Doğum gününüz kutlu olsun.

En dandik siteler otomatik mesaj yollarlar. Biz ise özel olarak kutlarız. Doğum günü kutlanan kişilere bakarsanız, sitede varlık gösteren kişilerdir. 40000 üyenin doğum gününü kutlarsak her gün, forum doğum günü mesajından geçilmez.

Hah bak mîsal ben, Beni tınlayan olmazki :D Sitede varlığını belli eden insanların dogum günü kutlanır :)

Öncelikle teşbihte hata olmasın ben sizden belki yaşça küçüğümdür belki büyüğümdür Aşık veysel derki '' Güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa'' aktif olsun olmasın bütün tnc-tr üyeleri benim kardeşimdir ben olmasam senin sen olmasan benim değerim olmaz bu dünyada insan yalnız başına bir hiç hükmündedir Rabbim seni güzel insanları ile haşretsin benim güzel kardeşim dandikten de olsa bir mesaj çok gönül alır.

• Administrator

Öncelikle teşbihte hata olmasın ben sizden belki yaşça küçüğümdür belki büyüğümdür Aşık veysel derki '' Güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa'' aktif olsun olmasın bütün tnc-tr üyeleri benim kardeşimdir ben olmasam senin sen olmasan benim değerim olmaz bu dünyada insan yalnız başına bir hiç hükmündedir Rabbim seni güzel insanları ile haşretsin benim güzel kardeşim dandikten de olsa bir mesaj çok gönül alır.

Telefonunu o güne kurarak kendini tatmin edebilirsin o zaman. Veya hatırlanır bir insan ol ki hatırlanabil burada. Otomatik mesajlarla avunuyorsanız, allah kolaylık ve sabır versin hayat boyu derim.

• Administrator

O zaman tekenecezve bu doğum günleri senin görevin olsun :) Sabit konunun içeriği ve başlığını bugün doğumgünü kutlayanlara göre ayarla hergün :D

Zaten sıtkı_ağlamaz'ın bugün doğum günü olduğu kayıtlarımızda yok. Yazmamış ki doğum gününü :)

kırılacak bir durum görmüyorum..

forumda aktifseniz zaten sizi tanıyanlar kutlarlar..

Herkese dogum günü topiği açmak dandik sitelerde olur....

Ayrıca Otomatik olarak gelen dogum gününüz kutlu olsun mesajı insanı ne derece mutlu edebilir ki!!!

Not : Dogum Gününüzü kutlarım :=)

Ne kadar köfte o kadar ekmek...

Herkesin doğumgünü ana sayfada kutlanıyor zaten.

Foruma emeği geçenler yada aktif olanlarında ayrıca kutlanıyor.

Çok isteyen yada geç kalınan olursa bugün benim doğum günüm diye konu da açıyor...

Doğum gününün özellikle kutlanmasını isteyen bana özelden ulaşsın :D

Telefonunu o güne kurarak kendini tatmin edebilirsin o zaman. Veya hatırlanır bir insan ol ki hatırlanabil burada. Otomatik mesajlarla avunuyorsanız, allah kolaylık ve sabır versin hayat boyu derim.

A kardeşim hadi ben yeteneksiz bir admım Amenna ya sende Karadenizlimisin ne inatçı adamsın mesele tatmin olmak değil insanlığın özü olan şeyden bahsediyoz muhabbet ''Muhabbetten Muhammed oldu hasıl Muhammed'siz muhabbetten ne hasıl'' kapına paspasın olayım senin a güzel kardeşim yeterki Muhabbetimiz olsun yoksa cep telefonu kurmak zor bi şey değil.

A kardeşim hadi ben yeteneksiz bir admım Amenna ya sende Karadenizlimisin ne inatçı adamsın mesele tatmin olmak değil insanlığın özü olan şeyden bahsediyoz muhabbet ''Muhabbetten Muhammed oldu hasıl Muhammed'siz muhabbetten ne hasıl'' kapına paspasın olayım senin a güzel kardeşim yeterki Muhabbetimiz olsun yoksa cep telefonu kurmak zor bi şey değil.

evet karadenizli olabilir.. :D

siz doğum günü bilginizi TNCTR ile paylaşmamışsınız ki..

Ama yazılarından samimi biri oldugunuz anlaşılıyor....

O zaman geriye bir tek sorun kalıyor..

O da siteye otomatik kutlama mesajı konulup konulmaması ki o da admine kalıyor.. Ben çok önemli bir şey olarak görmüyorumm....

saygılar

bırakın bu kapitalist işlerini gibi bi yaklaşımla direk konuya dalmıcam ama kutlansa ne kutlanmasa ne bunlarla insanların sana duyduğu sevgi ve saygı değerlendirilmez. yani her üyenin kutlancaksa şöyle yapalım sk8er en basşiti bi bölüm aç şu sohbet chat in olduğu kategorinin oraya doğum günleri die tenekecezveyi de oraya mod yap her gün doğum günün olanların adına bi konu açsın :D en aktif forum olmazsa doğum günüm hatırlanmasın emi :)

• Administrator

bırakın bu kapitalist işlerini gibi bi yaklaşımla direk konuya dalmıcam ama kutlansa ne kutlanmasa ne bunlarla insanların sana duyduğu sevgi ve saygı değerlendirilmez. yani her üyenin kutlancaksa şöyle yapalım sk8er en basşiti bi bölüm aç şu sohbet chat in olduğu kategorinin oraya doğum günleri die tenekecezveyi de oraya mod yap her gün doğum günün olanların adına bi konu açsın :D en aktif forum olmazsa doğum günüm hatırlanmasın emi :)

Sonra yemek tarifi bölümü, kadınlar için makyaj bölümü +18 korku resimleri bölümü filan çoşarız :)

• Administrator

o zaman ben her doğum gününü kutladığıdan +rep isterim :)

Emeğe saygı paylaşıma devam...

Lütfen yorum yazalım :) :) :) :)

O zaman herkese bir tane kocaman EMeğe saygısı olmayanın klavyesi kırılsın hareketli gif resmi de gerek :D

Ya işte bunun için ben bu aileyi çok seviyorum kırılmaca darılmaca yok özellikle (sk8er_boi kardeşim) bak ne güzel bi sohbet bölümü oldu herkes bi şeyler söyledi şenlendi ortalık ha bu sitede sadece ben olsam veya sen olsan kendi kendimize konuşur dururduk hepinizi samimi olarak çok seviyorum keşke şöyle karşılıklı birer çay içerek sohbet etme fırsatımız da olsaydı Allah Muhabbetimizi artırsın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...