Jump to content

ben neden bir spamcıyım?

dry

Recommended Posts

Internet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi Spam olarak adlandırılır.

spamcı(spam yapan):aslı "spamör" olan kelime. ama yeni nesil gençler türkçeyi bozduğundan böyle bir kullanımı da dile yerleşmiştir.

• Administrator

Herkes yoğun olarak kullanırsa bu yöntemi, diğer aşırı kullanan arkadaşların etkileri azalacaktır diye düşünüyorum. Fakat hor kullanımının farkedilmesi halinde, databaseden tek sorguyla, yorum yapan kişinin tüm yorumları silinecektir <_<

Yazıık.

Bilirim o duyguyu. Bi ara arkadaşın biri sağolsun üstün gayretleriyle beni de spamcı yapmıştı da şok olmuştum görünce. Spamcı ve ben!

Allahtan sabrettim ve çok çalıştım da kurtuldum spamcı olmaktan. Sende öyle yap.

Herkes yoğun olarak kullanırsa bu yöntemi, diğer aşırı kullanan arkadaşların etkileri azalacaktır diye düşünüyorum. Fakat hor kullanımının farkedilmesi halinde, databaseden tek sorguyla, yorum yapan kişinin tüm yorumları silinecektir <_<

ben muallim- ali diyorum bazen çok gereksiz yere tıklıyor...

hakkatten çok çalışmış sk8er_boi özellikle

1 imla hatalı

1 dostca deil

39 komik

33 haklı

5 yıldızlı pekiyi

3 bilgilendirci

2 yararlı

2 iyi fikir

1 artistik

2 haksız

ve böylelikle sk8er_boi karnesini muallim aliden alır artık <_<:angry2::lol::D

valla bu konuyada elk amış onu sölim size <_< bu arada ben 10 haksız almışım 8i Muallim-Ali :angry2: 5 spam almışım 4 ü muallim ali :lol: hadi haksızı geçtim fikirlerim uyuşmuodur basmıştır haksıza da nereme spam verdin kardeşim nasıl örenirim bunu ?!

Haksız, spamcı gibi ifadeler gibi bulunan arkadaşlara gece yeni bir üyelik alıp, eski konulardaki onların iletilerine haklı, teşekkürler, artistike tıklayacağım. Bu kadar üzülmelerine dayanamadım gece sk8er_boi uyuyunca bir operasyon başlayacak. <_<:angry2:

@Psychology

banada özel mesaj atta bende gelim yahu gece 3-4 hep burdaım merak etme <_<

edit: bu arada özür diliyorum huzurlarınızda tamam muallim ali bana 8 kere haksız vermiş olabilir ama bi kere de haklı demiş bana şu anda bunun sevincini yaşamaya gidiyorum

Haksız, spamcı gibi ifadeler gibi bulunan arkadaşlara gece yeni bir üyelik alıp, eski konulardaki onların iletilerine haklı, teşekkürler, artistike tıklayacağım. Bu kadar üzülmelerine dayanamadım gece sk8er_boi uyuyunca bir operasyon başlayacak. :angry2::lol:

Bunu yapan veya aklından gecirenler söylesin.Elbet birileri aklından gecirmiştir.[benim gibi] <_<

Ayrıca bu uygulama bazen gercekten sinirlerimi bozuyo.Gereksiz yere Spam'la suclanıyorum :D

Ama takmıyorum Spamcıyım mutluyum. :D [sizlerde benim gibi kendinizi teselli edin ]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...