Jump to content

xp de bilgisayarı kapatma butonunu masaüstüne koyma

ömür2065

Recommended Posts

bilgisayarın reset düğmesi kullanılabilir, Alt+F4 tuş kambinasyonundan sonra Yeniden Başlat'a tıklanabilir veya "a" harfi ile yapılabilir aynı işlemler Alt+F4 yerine Başlat - Bilgisayarı Kapat bölümünden de yapılır hiç olmadı fiş çekilir geri takılır :) masaüstünde bilgisayarı kapat, bilgisayarı yeniden başlat, oturumu kapat, kullanıcı değiştir, bilgisayarı amuda kaldırıp burnunu karıştır gibi butonlar ne kadar güzel durur o da merak konusu :)

komedi .. komedi.. :)

• 1 ay sonra...
Çok sakat yerde. Yanlışlıkla tıklayabiliri. Canımız fena yanabilir.

Vallaha haklisin abi. Biz gene eski yoldan kapatalim. Odev falan yaparken kolaylik yolunda gitmeyelim.

Eline saglik kardesim.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

bu vistada işe yararmı ben yeni vistaya geçtimde pc yi kapatıyım derken uyku moduna mı ne alıyomuşum kasanın yeşil ışığı yanıp sönerken anladım o ışığı görmeden diyodumki allahım vista xp den ne kadar çabuk açılıyo herkes vistayı kötüler bence xp yi 10 a katlıyo diyodum :D

artık 5 ye katlıyo diyorum :) çalışırmı bu vistada bi deneyeyim

edit çalışıyo ama programları kaydedipte kapattığına eminmisiniz sanki daha hızlı kapatıyo

• 1 ay sonra...
BUDA YENİDEN BAŞLATMA

Aynı işlemi restart işlemi için de yapabilirsinizi Bu sefer tek değişen

'SHUTDOWN -s -t 00' yazdığımız yere 'SHUTDOWN -r -t 00' yazmak diğer herşey aynı. Yine isim değişikliği tavsiye olunur.

buda benden arkadaşlar

Teşekkürler :)

Shutdown -t 00 şeklinde yazınca da oturumu kapatıyor :D

Teşekkürler :)

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...