Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Tebrikler, kendi adıma teşekkürler Mustafa abi... yeni bir win7 X86 PE ihtiyacım vardı sayende giderilmiş oldu.. Birde benim elimdeki bir PE'sistemde (kimin yaptığını hatırlamıyorum) Kurulum harici hdd'den oluyor fakat kurulum sonunda sistem açılınca Taşınabilir HDD'yi görmüyor bunda öyle bir sorun olmaz herhalde dimi ?

• Like 1

gene harika bir çalışma olmuş gördüğüm kadarıyla internete de bağlanabiliyor hemen indirip deneyeceğim zaten 6 dk da iner dedi ve başladı.neyse ben şu ofis 2007 yi çok sevdim çalışmalarda bazı arkadaşlar eklemiş. değerli dostum sizlerde eklemeyi düşünür müsünüz, yada nasıl ekleniyorsa açıklarsanız, bu ofis 2007 nin ana dosyasınıda temin edebilirsek eklesek daha harika olacak gibi geliyor bana tabi bu benim görüşüm yeni çalışmanız için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum

malesef kaplosuz ağı görmüyor heralde sadece eternetten kaployla internet olur wifi aygıtınıda yok yada kapatılmış olabilir diyor.

2017-06-14_202044.jpg

Edited by tahsin4345

windows kurulumu varmı bunda, win10pe çalışmasındaki gibi

Sizden ricam bu winpe sistemi nasıl oluşturduğunuz benle paylaşırmısınız ?  Program ekle kaldıra klitecodec  ve windows media playerı nasıl eklediniz.

Teşekürler