Jump to content

Bazı Eklentiler Silindi

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Belki seviyordunuz belki sevmiyordunuz oylama eklentisini. Ama büyük bir sayfa için 45 tane sorgu ekstradan yapması serverin hiç hoşuna gitmiyordu.

Bu yüzden bu eklentiyi silmek zorunda kaldım.

Ayrıca yine ağır bir sorgu yapan aynı konuları göster eklentisini de sildim.

Bir sayfada 40 konu gösterilmeye ayarlanmış haliyle bu konu:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=35859[/CODE]

4.5 SN ve 80 Sorgu alırken

Şimdi

1.2 SN ve 38 Sorgu

alıyor.

Öyle alışmışım ki oylama eklentisine şöyle bir isimlerin sağına bakınca bir çıplaklık hissettim.

Sitenin hızlanması yönünden elbette iyi olmuş ama iletilere olumlu olumsuz tepkilerimizi

ayrı bir ileti yazmayı gerektirmeden dile getirebilmemizi sağladığı için işlevsel bir yönü de vardı.

Mesela onder'in iletisini okuyunca ellerim çok komik simgesini aradı.

Herşey birden olamıyor bazen. Hayırlı olsun.

header daki, flash da kalksa, yerine basit bir gif olsa daha hızlı olurdu kanaatindeyim, daha önce ie baya bi kasılıyordu, (opera kullandığımdan bu yana farketmiyor, çünkü header küçük gözüküyor, pc de yormuyor)

o halde mozilla firefox ile adblock plus eklentisine header'i girin ve gözükmesin. yorulmamış olur ;) gif yapılırsa bu kadar janjanlı olmaz.

o halde mozilla firefox ile adblock plus eklentisine header'i girin ve gözükmesin. yorulmamış olur :D gif yapılırsa bu kadar janjanlı olmaz.

Kardeş, server verimi adına söledimdi, ayrıyetten janjan hiç bir şeydir, ihtiyacını dinle ("imaj hiçbir şeydir, susuzluğunu dinle" den esinlendim) ;)

• Administrator

Kardeş, server verimi adına söledimdi, ayrıyetten janjan hiç bir şeydir, ihtiyacını dinle ("imaj hiçbir şeydir, susuzluğunu dinle" den esinlendim) ;)

swf'nin server ile pek alakası yok. Ufak zaten. Sadece pc'yi yorarsa yorar.

Teknik olaylara filan bişey diyemem de oylama eklentisi iyiydi yav. Internet aleminde artık herkes her şey için ziyaretçi ile tam etkileşime geçecek interaktif uygulamalara geçiyor. Biz ise olanı kaldırıyoruz. Üzüldüm bak şimdi.

Neyse hayırlısı artık...

yok yok bence iyi oldu bu oylamanın kalkması insanlar üzerinde önyargılar oluşturuyodu ben son dönemlerde haklı olan bi şahsiyet olarak görülsem dahi kaldırılmasından yanaydım. Tek üzüntüm artık Muallim-Ali bana spam veya haksız veremicek ona yanıyorum

Muallim-i Ali senin için kötü oldu değil mi? :p

Çok önemli bişey değildi ki kötü olsun...

Buna X1 vermek vardı şimdi.Ahh ulan ahh B)

spampx5.jpg

aynen böyle di mi :)

muaillim ali bunalımdaymış girmiyor siteye :p

Evde nete pek girmez oldum, şirkette de kesintiler oluyor o yüzden pek giremiyorum yoksa başka bir

nedeni yok ...

yok yok bence iyi oldu bu oylamanın kalkması insanlar üzerinde önyargılar oluşturuyodu

ben son dönemlerde haklı olan bi şahsiyet olarak görülsem dahi kaldırılmasından yanaydım.

Tek üzüntüm artık Muallim-Ali bana spam veya haksız veremicek ona yanıyorum

spampx5.jpg

Güzel kardeşim seni hiç kırar mıyım :)

Allah iyiliğinizi versin :p:(:)

Hakkınızı helal edin kalın sağlıcakla.Şirkette 3 hat var interneti olan hatta geçtim görürlerse spam verirler şimdi tüyeyim ben B)

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...