Jump to content

Winrarla Katılımsız Kurulum 2

blackman12
 Share

Recommended Posts

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20smallwm0.jpg

21smallxz6.jpg

22smalliq4.jpg

23smallul7.jpg

Bir iki açıklama daha yapalım şimdi winrarla yapılan sistem her şekilde iki metoddan oluşur ama bat dosyası hakkında bir kaç şey daha eklenebilir mesela illaha parametresi olan programların bat dosyasıyla çalıştığını sanmayın örneğin autoitle yaptınız ve sfxliceksiniz. Hemen bat dosyasını oluşturuyorsunuz ve içinden autoit scriptini çağırıyorsunuz yada yüklemeden sonra program açılıyor ama siz kapanmasını istiyorsunuz hemen komut satırına

start /wait taskkill.exe /f /IM bilmemne.exe yazıyoruz bilmemne.exe kapanıyor ve dahası bunlar sadece birer örnek

şimdi de rc.exe yi ussfi verelim

Please register to see this content.

rarpass:www.tnctr.com

Yada:

http://www.4shared.com/dir/28990221/9d16ec48/Winrarla_Katlmsz_Kurulum.html[/CODE]

Edited by blackman12

kardes oldu son bir kaç soru ögrendim nasıl oldugunu kurulum yaparken siyah ekran çıkıyor bunun çıkmamamsını nasıl engelleriz siyah ekran kur.bat dosyasının içerigi

cmdow.exe @ /hid

start /wait winamp.exe /S

start /wait crack.exe

birde kardes winamp ta yaptım 50 FREE MP3s from eMusic! kurulmasını nasıl engellerim

son sorumda kardes kendi içinden crackli olan programları yani carck istemeyen programları start /wait crack.exe olayını yinede yapmalıyızmı parametresiz programlardada aynımı kardes

kardes güzel anlatım olmuş eline saglık

cmdow.exe yi aratıp indir netten ve system 32 içine at o zaman gözükmez.

winampta o program parametreyle yüklediğinde yükleniyorsa 1. autoitle yapabilirsin 2.si ise winampa özel winampın bir dosyayla yapılan ayarları var belki oradan ayarlanabilir.

cracki yoksa ne diye crack yapasın ki gerek yok bunlar tesadüfen böyle geldi patchli de olabilirdi veya register kayıtlı da olabilirdi onları da bi ara videoya alırım.sen işin mantığını kavra yeter

kardes oldu son bir kaç soru ögrendim nasıl oldugunu kurulum yaparken siyah ekran çıkıyor bunun çıkmamamsını nasıl engelleriz siyah ekran kur.bat dosyasının içerigi

cmdow.exe @ /hid

start /wait crack.exe

@echo off

COPY "cmdow.exe" "%SYSTEMDRIVE%\windows\system 32" /Y

cmdow.exe @ /hid

start uninstaller.exe

.bat dosyasının içeriği bu şekilde olursa komut istemi penceresi en az şekilde görünür ( 1 saniyeden de az ). Tabi blackman12 nin dediği gibi cmdow u internetten bulacaksın.

Edited by doruk101

Blackman12 kardeşiminde bilmediği konu yok!helal olsun valla sana :(

.bat dosyasının içeriği bu şekilde olursa komut istemi penceresi en az şekilde görünür ( 1 saniyeden de az ). Tabi blackman12 nin dediği gibi cmdow u internetten bulacaksın.

Doruk101

üstad sendende portable program yapım dersleri istiyoruz :(

Blackman12 kardeşiminde bilmediği konu yok!helal olsun valla sana :(

Doruk101

üstad sendende portable program yapım dersleri istiyoruz :(

Aç portable programlar bölümünü orada istediğin dersler var.Benim kullandığım bütün yöntemleri oraya ekledim.Farklı birşey yapmıyorum.

kardes crackları pach crack veye regedit uzantısı ile start /wait crack.exe olayınımı uyguluyoruz birde kardes crack degilde serials isteyen programlarda nero gibi kurulu hanini regeditten registry keyini alıp start /wait crack.exe mi oluşturuyoruz ......

cmdow.exe @ /hid

start /wait crack.exe

birde kardes winamp ta yaptım 50 FREE MP3s from eMusic! kurulmasını nasıl engellerim

son sorumda kardes kendi içinden crackli olan programları yani carck istemeyen programları start /wait crack.exe olayını yinede yapmalıyızmı parametresiz programlardada aynımı kardes

kardes güzel anlatım olmuş eline saglık

winamp.msi dosyasını indir sonra bir winamp.ini dosyası oluştur

[sETUP]

XLIBRARY=1

Xhotkey=1

Xjump=1

Xmodernskin=1

XAUDIO=1

Xextra=1

Xagent=0

XNAME="rocco TeAm"

XKEY="6M6FW-NODOK-B83BX-OBD58"

XQUICKLAUNCH=1

Xvideo=0

XStartmenu=0

XDesktop=1

XREGAUD=1

XREGPLS=1

ini dosyasına bunları kopyala

sonra bat dosyasına bunu ekle

@start /wait Winamp.msi INI="winamp.ini" /qb[/CODE]

Edited by gavara

winapco6.jpg bunu nasıl engellerim

kardes crackları pach crack veye regedit uzantısı ile start /wait crack.exe olayınımı uyguluyoruz birde kardes crack degilde serials isteyen programlarda nero gibi kurulu hanini regeditten registry dosyasını kayededip start /wait crack.exe mi oluşturuyoruz

arkadaşlar detay bilgi verebilirimisiniz veya video çekebilrimisiniz tşk

birinci postun için nero da

start /wait nero.exe /VERYSILENT /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon" /LANG="Turkish" /USER="ßlackXP" /COMPANY="ßlackman12" /SERIAL="1C82-0000-19E5-MAAX-4008-1346-6927"[/CODE]

bu parametrelerle katılımsız kurulum yapabilirsin.serialide otomatik girdirmişim gördüğün gibi

winampı incelemen için

freeware programı neden cracklayelimki tabikide yazmıcaz. olayın mantığını hala kavramaya çalışmıyosun.ezberden gidiyosun parametresiz programlar dediklerinde freewarese onlar içinde gerek yok.

ve birde şu postlarını biraz düzenli yaz heryer kardeş sıkıştırıyosun devrik cümleler kuruyosun anlamakta zorluk çekiyorum

Edited by blackman12

kardes olayını mantıgını anladım dikkat edersem takıldıgım yerleri soruyom mesala mediplayer adobereader gibi programalr crack serial istemiyor ozman ben cracklemi olayını yapmayacam sadece winrar ile derleyecem kardes birde nero türkçe yamasından da birlikte nasıl kuracagımı videolu anlatabilrimisin kardes tşk

demiştim sana şu programın katılımsızını anlat bu programın kaılımsızını anlat gibi önerilerini kaale almayacağım diye. ve gördüğün gibi nasıl kurulacağınıda vermişim.neronun dosyasının yanına bat dosyasını oluşturuosun ve yukarda verdiğim parametreyle çalıştırıyosun çokta zor bişey olmasa gerek

cmdow.exe @ /hid

start /wait Nero.exe /s

start /wait nero.exe /VERYSILENT /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon" /LANG="Turkish" /USER="pc" /COMPANY="pc" /SERIAL="1A23-0809-9030-2448-9775-5937"

parametresi "Nero.exe" /s

verdigim linkte tr yamasıda var katılımsız kuruluma dahil etmedim sadece onu için ne yapabilriz

nero upload ediyom nero6 sürümü

okudum

cmdow.exe @ /hid

start /wait Nero.exe /s

start /wait nero.exe /VERYSILENT /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon" /LANG="Turkish" /USER="pc" /COMPANY="pc" /SERIAL="1A23-0809-9030-2448-9775-5937"

parametresi "Nero.exe" /s

verdigim linkte tr yamasıda var katılımsız kuruluma dahil etmedim sadece onu için ne yapabilriz

nero upload ediyom nero6 sürümü

hem nero.exe /s hemde benm verdiğim parametreyi neden kullanıyorsun ki

cmdow.exe @ /hid

yazsan yeterlidir hemde farkındaysan /LANG="Turkish" olarak belirlenmiş yani türkçe paket eklemeye ne gerek var burada tek bir sorun var benm verdiğim nero 7,5 sürüm diye hatırlıyorum böyle dene olmazsa 7,5 sürümünü indirip denersin

Öncelikle herşey için teşekkürler. Bende denemek üzere Artrage diye Serial No isteyen bir programı, serial istemeden kurulacak biçime getirmeye çalıştım. Ancak başaramadım. Nereye hangi komutu yazmalıyızki, programı kurarken bu serial noyu istemesin? kur.bat'e yazdıklarım şunlar:

start /wait ArtRage.exe /s

start /wait Crack.exe