Jump to content

TNCTR 1 Yaşında!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Nice yillara tnc-tr diyelim..Forumun yapiminda ve iceriginde emegi gecen ve gecmeyen herkese sonsuz tesekkurlerimizi sunariz... :)

Kardeş sende Konyalılık var mı :) Mevlana vari bir hoş görüyle emeği geçmeyenlere bile teşekküretmişsin :)

30-40 sene sonra torunlar bu sitede paylaşım yapıyor olacak ve bana diyecekler ki dede bak güzel bir paylaşım sitesi bulduk diye bana anlatacaklar bende diyeceğim ben o sitenin kurulduğu ilk yılları bilirim niye arayacaz diye google felan muhattap oldunuz sorsaydınız dede alemin en kral sitesi hangisi diye ben size söylerdim :)

Tersindenmi uyandın ne :)

yok canım tersimden uyanmadım. hiç uyumadım ki zaten uyanayım... sadece bannerın gecikmesine ve de hatırlanmamamıza üzülmüştüm biraz. neyse boşver. kutlu olsun di mi...

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Gerçekten bu site 1 yaşında mı?Ben inanamadım.Neden derseniz hangi bilgisayarcıya gitsem bakıyorum formatta TNCxp yi kuruyorlar.

Bu kadar yaygınlaşma nedeniyle 1 yaşında olmasına şaşırdım.Her neyse nice yıllara.Bu siteyi kurup emeğini gecesini gündüzünü katanlara selam olsun.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...