Jump to content

Rezillikleri Yazalým :))

Sisyphos

Recommended Posts

Yaþadýðýmýz rezill durumlarý yazalým :huh: hadi ben baþladým :(

Arkadaþ aradý celo isminde bize gelsene diye..

Tamam dedim...Çýktým evden onlarýn binaya doðru gidiyorum,apartmana geldim içeri girdim asansör meþgul,asansörü beklerken kapýdan bi kýz daha girdi apartmana...Oda asansörü beklemeye baþladý..Neyse asansör geldi bindik..Bende arada bi gözümü kýza kaydýrýyorum bakýyorum filan Sonra bana kaça gidiyon dedi. Bende lise 2.sýnýf dedim,halbuki o kaçýncý kata gideceðimi sormuþtu orda film koptu zaten.Kýz baþladý salak salak gülmeye

Hangi birini yazsam :(

:huh:

Bi keresinde tenefüste kantine doðru gidiyodum yanýmdan gýcýk bi tip geçti yani gýcýk bulurdum aleykümselam dedi biþe demedim yürüdüm yürüdüm bi masayý geçtim tam ortalýk yerde durup dururken bi düþtüm aslýnda nie nasý düþtüðümü anlamadým e kantin kalabalýk millet güldü ben de bozuntuya vermedim gülsemmi aðlasammý halime sonra kantinden çýktým bi baktým dizim kanýyo ve çorabým yýrtýlmýþ allahtan onu farketmediler bi slm vermedim diemi oldu die merak ediyorum

Yaa farklý bir durum kim olsa öyle aradan bakardý. :(

Allah affetsin :huh:

Hangi birini yazsam :p

:(

Bi keresinde tenefüste kantine doðru gidiyodum yanýmdan gýcýk bi tip geçti yani gýcýk bulurdum aleykümselam dedi biþe demedim yürüdüm yürüdüm bi masayý geçtim tam ortalýk yerde durup dururken bi düþtüm aslýnda nie nasý düþtüðümü anlamadým e kantin kalabalýk millet güldü ben de bozuntuya vermedim gülsemmi aðlasammý halime sonra kantinden çýktým bi baktým dizim kanýyo ve çorabým yýrtýlmýþ allahtan onu farketmediler bi slm vermedim diemi oldu die merak ediyorum

Zannetmiyorum. Hem o Aleyküm selam ( Allah'ýn Selamý Seninde üzerine olsun) demiþ. Yani Selamün Aleyküm ( Allah'ýn Selamý üzerine olsun ) dememiþ ki

Selam verilirse karþýlýk verilmesi lazým Farzdýr.

Bide Ýslam'i yönden bakacak olursak, Bayanlarýn Selamý sesli alýp vermeleri uygun deðil zaten :) Umarým bu yazým Bayan Kardeþlerimi kýrmaz. Anlayýþ ile karþýlayacaðýnýzý zannediyorum. :(:)

daha evvel dinlemiþ olanlar olaiblir ama çok komiktir gene anlatayým ben

otobüse binip ankaraya gideceðim, otobüsün gelmesine 15 dakika var terminalden deðil de firmanýn merkezde bi ofisinde bekliyorum. otobüs gelmeden bi lavaboya gireyim dedim geçtim yolun karþýsýna tam girdim-giremedim arasý bi noktada tlf çaldý ercan kardeþimdi arayan gayri ihtiyari elimde tlf lavaboya girmiþ bulundum tam o esnada kapýyý çaldý birisi ben de bi yandan tlf konuþurken dýþarýya cevap verdim doluuu diye, neyse umursamaz bi tavýrla tlf konuþmasýna devam ettim o esnada adamýn dýþarýdan serzeniþlerini duyuyorum ama ne dediðini anlamýyorum. neyse çýktým lavabodan adama seslendim gir dedim iþim bitti, o esnada da birisi vardý orada laf açarcasýna ne diyo dedim bu ne atýp tutuyo,

el cevap: içeride iki kiþiler :huh:

daha evvel dinlemiş olanlar olaiblir ama çok komiktir gene anlatayım ben

otobüse binip ankaraya gideceğim, otobüsün gelmesine 15 dakika var terminalden değil de firmanın merkezde bi ofisinde bekliyorum. otobüs gelmeden bi lavaboya gireyim dedim geçtim yolun karşısına tam girdim-giremedim arası bi noktada tlf çaldı ercan kardeşimdi arayan gayri ihtiyari elimde tlf lavaboya girmiş bulundum tam o esnada kapıyı çaldı birisi ben de bi yandan tlf konuşurken dışarıya cevap verdim doluuu diye, neyse umursamaz bi tavırla tlf konuşmasına devam ettim o esnada adamın dışarıdan serzenişlerini duyuyorum ama ne dediğini anlamıyorum. neyse çıktım lavabodan adama seslendim gir dedim işim bitti, o esnada da birisi vardı orada laf açarcasına ne diyo dedim bu ne atıp tutuyo,

el cevap: içeride iki kişiler :huh:

bu da süpermiş :=)

Ben de dün olan bir olayı yaziim bari (:

Bizim okulun en üst katı lab katı ve o kattaki bir odada okulun grubu müzik yapıyor. Dün akşam etüdde ben ve 5 arkadaş gidip bi bakalım gitarlarının markalarına dedik. Çıktık yukarı ben önden koşarak gittim sonra tam kapıyı açtım karşımda simsiyah birisi dineliyo :( bi süre birbirimizi süzdük ve sonra benden de "vıy" gibi bir ses çıktı :) koşuyorum ben dılarıya doğru (: arkadaşlar da beni görüp kaçtılar. ışıklar kapalıydı odada. ama gitarist odluğu belliydi. daha sonra çocuğu ne zaman görsem gülüyorum. o da beni tanımadı o zaman :( ses çıkarmamaya çalışıyorum yanında :(

• 3 hafta sonra ...

Dün gece tabu oynuyoruz :rolleyes: Ben anlatýcam gelen kelime avam.

Bölerek anlatayým dedim. Avý gayet rahat anlattým fakat kalan kýsmýný nasýl anlatayým diye düþünüyorum :) Daha sonra saat dilimi olan pm den am ý çýkarttým yooksa çok büyük rezillik olacaktý :):)

bugün pizza yerken plastik çatalý herkesin önünde kýrmam ve sonra pizza diye diþimi kýrýp yemem olabilir mesala :rolleyes:

Büyük Baþarý :)

yaa cidden yaptý bunu arkadaþlar. canlý þahidi benim yani. onu boþverdim de bizde kesin bir nazar vardý dün akþam. onun diþini kýrmasýndan sonra ben de öyle bir düþtüm ki þimdi kolum da bacaðým da sargýda :)

• 1 ay sonra...

Geçen gün yaþadýðým rezilliði çok anlatasým geldi

Okuldan çýktýk dersaneye gidicez etüt var servise bindik açýlan kapýnýn yanýndaki koltuktaki centilmenlik yapiim die kaltý oraya oturdum caddede normal hýzla giderken servisi süren abi birden fren yaptý, ben de önümde dayanak yok en öndeki koltuklarýn arkasýna çarptým tek öndekiler gördü(þükür!) o görenler güldü ben de güldüm ve yine bozuntuya vermedim ama kötü çarpmýþtým eylemsizliðe lanet ettim :lol: o günden beri oraya oturmuyorum :lol::D

:lol: Dolmuþla gidiyorum. Dolmuþcu amca radyonun son sesini açmýþ dangýr dangýr seyir ediyoruz.. O sýra tarkanýn kýþ güneþi isimli þarkýsý çalmaya baþladý. neyse.. önümde oturan genç durakta inmek için harekete geçti tam o sýra.. (hani müsait bir yerde yada durakta inecek var derizya) çocuk kýþ güneþi diye bir baðardý.. !!! :lol:

Merhaba

Muhabbetiniz bol olsun.Sizleri okurken gençlik anýlarým canlandý hepinize çok teþekkür ederim.

Yalnýz baþlýk adýný deðiþtirebilirmisiniz Rezillik olmamalý.Bunlar güzel birer aný olacak.Yüz kýzartýcý bir þey yok ki.Sadece baþýmýzdan geçen hoþ þeyler.

asansörden açýlmýþ konu. Ýzmitte asansör beklerken eðer bir bayan çýkarsa çýðlýk atardý sonra özür dilerdi sapýk gibi hissederdim kendimi.

Hoca edebiyat dersinde dersle ilgili fotokopileri fazla alan bir arkadaþa sorar:

- Oðlum senin fotokopiler niye fazla çýktý ?

Çocuk masum bir þekilde:

- Hocam bana yanlýþ zýmbalamýþlar.

Hoca da dahil olmak üzere tüm sýnýfta kahkaha tufaný... ;)

Üniversite 1. sýnýfta kantinden bir tost ve bir ayran aldým. Kalabalýk bir grup halinde sýký bir muhabbet içindeyken farkýna varmadan tostu çalkalayýp plastik ayran bardaðýný ýsýrdýðým anda muhabbet buhar oldu. Ben dahil tüm grup yerlerde süründük.

Üniversite 1. sýnýfta kantinden bir tost ve bir ayran aldým. Kalabalýk bir grup halinde sýký bir muhabbet içindeyken farkýna varmadan tostu çalkalayýp plastik ayran bardaðýný ýsýrdýðým anda muhabbet buhar oldu. Ben dahil tüm grup yerlerde süründük.

Öuhteþemmiþ :) :) :D:D

Rezillik benim deðil bi arkadaþýn :)

Arkadaþlarla oturmuþ muhabbet ediyorduk. Baktým bilgisayardan garip sesler çýkýyor dedim arkadaþa bi mausu yukarý aþaðýya hareket ettirsene kilitlendimi makina diye; bi baktým arkadaþ almýþ mausu eline yukarý kaldýrýp aþaðýya indiriyor :) bir de utanmadan o maus iþaretçisi niye beni yanýltýyon dedi :)

geçen aof oynarken fon müziði olarak mehter marþý çalmaya baþladý oyundan Allah dedik arkadaþlarla ne kadar orjinal yapmýþlar bu son versiyonu falan neyse bi süre sonra türkçe baþka þarkýlar çalmaya baþladý yuh yani bu kadar da abartýlmaz ki falan derken kafa dank etti altta winampta çalan parça listesiymiþ :lol::D:p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...