Jump to content

BullGuard Antivirüs Programı

rezan

Recommended Posts

[Program İsmi - Bullguard Antivirüs

[Hedef Link]

[Website -

[Aciklama]:tam sürümü olursa iyi olur

[isletim Sistemi]: Xp

1. Kaspersky version 7.0.0.43 beta - 99.23%

2. Kaspersky version 6.0.2.614 - 99.13%

3. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.308 - 99.13%

4. ZoneAlarm with KAV Antivirus version 7.0.337.000 - 99.13%

5. F-Secure 2007 version 7.01.128 - 98.56%

6. BitDefender Professional version 10 - 97.70%

7. BullGuard version 7.0.0.23 - 96.59%

8. Ashampoo version 1.30 - 95.80%

9. eScan version 8.0.671.1 - 94.43%

10. Nod32 version 2.70.32 - 94.00%

Code:

Code:

Please register to see this content.

Not ( Alıntı )

Sayın rezan şuan bunları buldum.yani topluca bir antivirüs paketi.

ama yok benim kotam bunları kaldırmaz bana sadece içindeki bulguard peketi lazım dersen ozaman biraz bkle başka bulursam eklerim yoksa ben indirip içindekini çıkarır foruma eklemey çalışırım.

kolay gelsin

Bullguard'ın kendisi zaten virüs. Sahte bir virüs programı yani. Kaldırıp gerçek bir virüs programı kurun.

arkadaşın dedikleri doğru.gel sen bu bu bullguard'dan vazgeç seni kaspersky yada nod32 li yapalım.

yok ben bildiğimden vazgeçmem diyorsan işte sana full bullguard 6.0 seriali içinde ama bende kaspersy yüklü olduğu için denemedim umarım çalışır.kolay gelsin.

bullguard 6.0 full + serial

Please register to see this content.

Bullguard'ın kendisi zaten virüs. Sahte bir virüs programı yani. Kaldırıp gerçek bir virüs programı kurun.

hoca yanlışın olmasın ben daha önce microsoftun önerdiği antivirüs programları arasında görmüştüm.birde sitelerini gezdiyseniz bir şirkete ait olduğunu maillerini şirket adreslerini kurucularını ceo sunu fln görebiliyorsunuz.ben virüs olduğunu zannetmiyorum.

hoca 6 yı vermişsin ama7 si var şuan full kursamda güncel virüsler olmayacağından işe yarar mı bilmiyorum...

teşekkürler

• Administrator

hoca yanlışın olmasın ben daha önce microsoftun önerdiği antivirüs programları arasında görmüştüm.birde sitelerini gezdiyseniz bir şirkete ait olduğunu maillerini şirket adreslerini kurucularını ceo sunu fln görebiliyorsunuz.ben virüs olduğunu zannetmiyorum.

hoca 6 yı vermişsin ama7 si var şuan full kursamda güncel virüsler olmayacağından işe yarar mı bilmiyorum...

teşekkürler

Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Ama bu isme benzer birşeydi. Neyse adı sanı duyulmamış birşeye itimat etmek yerine nod32 kurun bence.

teşekkürler

bulduğum bullguard antivirüs programlarından 7.0 hep trialdı.bir sağa sola bakayım eğer full sürüm bulursam indiririm.

6.0 full eğer süresi geçmemişse zaten güncellemen gerektiği için güncel virüsleride tanıyacağını zannediyorum.sen bu sürümü kur ve güncellemesini yap.eğer süresi dolmuşsa yada herhangi bir hata veriyorsa geçici bir süre nod32 yi yükle 7.0 full sürüm bulunca ben eklerim.kolay gelsin

• 7 ay sonra...

Bende az önce kurdum program 60 günlük deneme sürümü. kullanımına şöyle genel olarak bir göz attım istenen özellikler mevcut firewall antispyware ,antivirüs taraması gayet hızlı istenen dosya ve klasörleri tarama dışı bırakabiliyorsunuz.

genel olarak güzel geldi.

ama tabi virüslere karşı koruması nasıl olur onu önümüzdeki günlerde görücez.

yeni virüsler çıktığında sezgisel taramasının işe yararlığı anlaşılır.

İyi hoş da kardeş kulaktan dolma veya herhangi bir yerden okuma veya duyma gibi sebeplerle denemeden sonucunun ne olduğunu bilmeden 3 günlük 5 günlük kullanım süresi olan programları bu siteye taşımak düpedüz aldatmacadır. Keyi varsa doğru dürüst kullanılabiliyorsa, denenmişse yayınlayın ki hem indirip kullanan faydalansın hemde size yürekten teşekkür etsin.

ben şu an bull guardı test ediyorum.

Nod32 den geçenlerde Kavo.exe virüsü yüzünden vazgeçtim.

ilk çıktığı sıralar virüsü tanımadı bile avast bulup sildi ama nod32 banamısın demedi.

bende o yüzden soğudum.

ve birde eset smart secuity nin diğer kötü bir yanı büyük program arşivinin bulunduğu bir klasörü açmak istediğinizde çok fazla bekletiyor.

klasörü taradıktan sonra çıkıp klasöre tekrar girmek isterseniz aynı süreyi yine bekliyorsunuz.

Sistemim AMD64 X2 4800+CPU, MSI K9 Neo-F Nforce 550chipset Anakart, 2GB DDR2 OCZ Platinum Ram,Palit 256MB Gforce 7600 GS Sonic VGA, 250+500 GB SAMSUNG SATA 2 HDD.

gayet hızlı bir sistem olmasına karşın çok bekliyorum.

Diğer bir sistemimdede aynı. O sistemimdede intel E2220 2.4 Ghz @ 3.0Ghz, Gigabyte P35 DS3L Anakart, 2GB Tek modül OCZ Vista Upgrade Black Edition Ram, 500GB SAMSUNG SATA 2, HDD ASUS 512MB 9600 GT VGA bu sistemdede aynı.

normal klasörlerde çok fazla kasmasada büyük arşivlerde çok sorun oluyor.

bu yönden Eset Smart security hiçde hoş değil.

Bullguardı test edip sonuçlarını yazacağım.

Avira müthiş bir güvenlik programı. Bilgisayarı da kasmıyor. Şu anda 2009 un 1. ayına kadar süreli keyi ile birlikte değişik forumlarda paylaşıldı. Panda da güzel bir program. Ancak her ikisinin de çalışan keylerini bulmak epey zor iş.

• 5 hafta sonra ...
Avira müthiş bir güvenlik programı. Bilgisayarı da kasmıyor. Şu anda 2009 un 1. ayına kadar süreli keyi ile birlikte değişik forumlarda paylaşıldı. Panda da güzel bir program. Ancak her ikisinin de çalışan keylerini bulmak epey zor iş.

Kesinlikle katılıyorum. harika bir program. 10 dan fazla virüs programı denemiş biri olarak.(Kav nod 32 bitdefender avast avg vb.) antivir 1 numara

• 1 ay sonra...

Ben Bullguard'ın yaklaşık 2 ay deneme sürümünü kullandıktan sonra 1 senelik aboneliğini aldım. 1 sene nod32 kullandıktan sonra ve virusten başımı alamayınca internette gezinirken buna rastladım. Bi Bakalım dedim ve şu ana kadar lisanslı kasperskysi olan arkadaşın benim flashımda bulduğu ve temizlediği viruslardan sonra ben de aynı flash diski kendiminkiyle temizlediğimde +2 virus buldu. Bi de şu ortalıkta dolanan "antivirus programınızı deneyin" adı altında içinde 593 virus bulunduran bir zip dosyası var. Bunu tarattım ve işte sonuç:

i1933_Bullguard.jpg

2 aydır gerçekten çok rahatım.

Herhangi bir aklıma takılan olunca hemen online destek hattındaki elemanlar yardım ediyor. Ya da e-posta gönderiyorsunuz en geç 1 saat sonra cevap yazıyorlar. Bir de tüm belgelerimi yavaştan yedekliyorum. 5 GB alan vermişler bana. Şu an sitesinde 8.0 versiyonu 34 YTL, hepsiburada'da 7.0 versiyonu 32 YTL.

Trialini 2 ay kullandıktan sonra almaya karar verdim. Kendi sitesinden ilk alırken 44.95 YTL fiyatı veriyor. İki şekilde ödeme yapabiliyorsunuz: PayPal veya Kredi Kartı. Ben PayPal ile yapacaktım fakat aralarında anlaşmazlık varmış ve 44.95 YTL yerine 69.95 Euro fiyat çıkardı. Bunu çözmek için online müşteri hizmetleriyle konuştum ve benden kullanıcı adımı istedi. Sonrasında bana bir link verdi ve o llinke girince 44.95 yerine 34 YTL fiyat oldu. Bu deneyimim almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

Ha bir de 3 kullanıcı için ödüyorsunuz 34 YTL'yi. Yani 3 kişi birleşip 11'er YTL den 1 sene üye olursunuz. Bence konu güvenlik olunca satın alın, crack mrack uğraşmayın derim. Sanırım bir zamanlar 100YTL civarlarındaymış fiyatı. Şimdi çok uygun. Benim deneyimlerim bunlar şimdilik.Almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...