Jump to content

Katılımsız Kurulumla İlgili Temel Sorunlar

blackman12
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S.a arkadaşlar ben office 2007 için light kurulum ve tam kurulum şeklinde bir paket yapmak istiyorum kullanıcı istediğini kurdun fakat olmadı bir türlü yapamadım Wİninstal le ile yapıyorum ondada hata veriyor null deger diyor kurunca nasıl yapmam gerek

• 2 ay sonra...

merhaba ben bilgisayarımı xp sp3den winc7 home basic'e çevirdim hard diskım 2 bölümdü d bölümünü göremiyorum ne yapabilirim

bilgisayar yönetimi\disk yönetimi bölümünden ayarlıyabilirsin.

ayrıca soruyu bu başlık altında sorma. yanlış yere sormuşsun.

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

merhaba ben skipeyi katılımsız yapıyorum ancak ingilisce oluyor beş sürümü deniyorum msi dosyası zaten parametresi belli qb buna ek bi parametre ekleyerekmi direct trk kurulmasını sağlıyoruz yoksa başka bi yöntemle bilgi verirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

• 2 hafta sonra ...

selam arkadaşlar yeri burasımı bilemiyorum ama küçük bir istegim olacak yardımınızı bekliyom ben :Smart Install Maker ile katılımsız kurulum yapıcam ama kurulum içinde bir .dll dosyası var onu kurulumdan sonra otamatik çalıştırmak istiyorum nasıl yapabilirim bir bir cod lama sı varmı açaba... işin aslı bu işi winrar ile yapıyom ama unistall eklemek istiyom ...örnegin c-ronaldo ustanın Resource.Tools.2.9-x86 adlı kurulumundanki dll yi çalıştıracam...yardım

• 2 hafta sonra ...

Bir şeyi çok merk ediyorum

sefaxp ve tnc yükledim call of duty 5 call of duty 7 prince of persia gibi oyunlar D sürücüsünde hiç biş yüklemeden çalışıyo

ama diğer modifiye işletim sistemlerinde çalışmıyor bunu nedeni hangi programlar ..

arkadaşlar skype katılımsız yapmaya çalışdım ama başaramadım parametresini bulamadım autoitle yaptıgımda kurulumda açılması filan engellemek istedım ama sorun cıktı yardımcı olursanız sevinirim..
http://www.multiupload.com/UPAOMGO9OH

[quote name='Ond3rkor' date='19 Ocak 2011 - 22:30 ' timestamp='1295476815' post='947455']
arkadaşlar skype katılımsız yapmaya çalışdım ama başaramadım parametresini bulamadım autoitle yaptıgımda kurulumda açılması filan engellemek istedım ama sorun cıktı yardımcı olursanız sevinirim..
http://www.multiupload.com/UPAOMGO9OH
[/quote]

skype normal kurar gibi çalıştır daha sonra app data dan msi dosyasını bul çek :)

Edit : Uğraşmak İstemiyorsan senin için hallettim :)

[code]http://www.mediafire.com/?qqrb3xfeaf761s8[/code]

Edited by headhunterxxx

merhaba arkadaşlar, bu konuda soru var mı göremedim ama bi türlü işin içinden çıkamayınca yazmak durumunda kaldım.
ya bende nlite ile bi katılımsız xp cdsi oluşturayım dedim, arkadaşların verdiği ayarları uygulamaya çalıştım (sürücü bileşenleri kaldırma felan) , şuan bir modifiye edilmiş iso dosyam var ve bunu virtual box ile kurup deniyeyim dedim. ama bi türlü olmuyo, sürekli bölüm biçimlendirme kısmı çıkıyo karşıma , kur dosyaları kopyalıyo felan ama asıl ayarları yükleme işlemi kısmına bi türlü geçmiyor ve bu kısır döngü sürekli devam ediyor
nerde nasıl bir hata yapmış olabilirim??
yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• 2 hafta sonra ...

[quote name='ali::12' date='03 Şubat 2011 - 15:21 ' timestamp='1296747069' post='956943']
S.a arkadaşlar vista ile windows 7 beraber multiboot yapılabiliyormu bir cd den 4 farklı xp kurulabildiği gibi
[/quote]

Sayın ali bey

http://www.tnctr.com/topic/159142-multiboot-menusunde-birden-fazla-vist-win7/

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar kolay gelsin benim sorunum şu. kendi hazırladığım sp3 lü xp ye nlite kullanarak yaklaşık 15-20 tane program entegre ettim. xp cd mi iso olarak olusturup cdye cektim. fotmak atarken sorun şu ön yüklemeyi yapıyorum c: bicimlerdir,kurulum dosyaları kopyala filan herhangi bi sorun yok. pc restart attıktan sonra asıl kuruluma gecerken siyah bi ekran geliyo ve öylece kalıyo yaklasık 15-20 dakıka bekledim ilerleyip kurulmuyo şimdiden tşklr.