Jump to content

Delirdim...:s

i-tech-inn

Recommended Posts

Evet cidden ya..Deliriyorum sanırım...

Dünkü konuda anlattığım tipte bir müşteri ilgilendikten sonra iş yerinden çıkıp bir cafe de oturuken iki sevgili gördüm..Araları biraz açıktı...Aklıma ne geldi dersiniz ?

İkisini de sembol yapıp tween yapmak :rofl::( sonra yaklaştırıcam ya onları....Allahım ya...

Ama bunu 3 saniye bile olsa cidden düşünmem bile hayrete düşürdü beni.. :rofl:

Sonra dalga geçtim kendimle...Bir de glow ver tam rüya olsun ortam diye :( Sonra bi de kod yazarsın ayrılmamaları için..Ama action fazla iyi olmadığından bunu cidiye almadım :db: yapamam diye 8P

Doktorlar..Söyleyin ne oluyor bana :lol:

Hatırlatayım bu ilk değil... Daha önce de benzerlerini yaşadım...

Mesela, Kağıda yazı yazarken yaptığım hatayı düzeltmek için sol elimin aşağı kayıp,CTRL + Z araması gibi :S

Sağlığınıza... :rofl:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=46576

Bende trt1 de matematik dersinde kümeleri izliyordum.Baktım herif A kümesi ali ahmet mehmet demeye başlayınca aklımda bu A isminde bir string dizisi oluşturup içine Ali ahmet mehmet yazmak geldi.Daha sonra herif sayıları kümeledi

işte doğal sayılar kümesi B kümesi 123456 bende integer tipinde aklımda b nesnesi oluşturdum daha sonra bunları içiçe for döngüsü kullanarak sıralatayım gibi senaryolarda kendiliğinden aklımda düşünürken birden uyanıyorum Allah Allah bilinçsiz yere kendimi pc başındaymış gibi aklımdan kod yazarken buluyorum.Yani uzun lafın kısası nere gidersem gidiyim aklımda durup durup senaryolar oluşturup program yazıyorum ve kendimi pc başında zannedip ctrl+z ,ctrl+y ,ctrl+k+d gibi klavye kısayollarınıda aramıyor değilim :rofl: çok garip ya kardeş yanlız değilsin

bakkala bi windows versene demişim winston yerine formatmı atsak bu arada düzeliriz belki

FORMATA GEREK YOK DOSTUM SİSTEM GERİ YÜKLEYEREK DE KURTULABİLİRSİN :D :D

BENCE DE YANLIZ DEĞİLSİN.İŞYERİNDE Bİ HATA YAPTIĞIM ZAMAN DELETE TUŞU ARIYORUM.BİRİNİN NE DEDİĞİNİ ANLAMADIĞIM ZAMAN VOLUME ARIYOM SESİNİ AÇMAK İÇİN.

KEŞKE HAYAT DA PC KADAR GÜZEL OLSAYDI HATALARI SİLEBİLSEK,HASTALIKLARI ANTİVİRÜSLE DÜZELTEBİLSEK,PİŞMANLIĞIMIZI SİSTEM GERİ YÜKLEMEYLE GERİ ALABİLSEK,DAHA ÇOK ÖRNEK VARDA SİZİ KARAMSARLIĞA SÜRÜKLEMEK İSTEMİYORUM.

HİÇBİRİNİZ YANLIZ DEĞİLSİNİZ BENDE SİZDENİM :D:glare:

Valla dostlar içimi rahatlattınız. Bende kendimi tek sanıyordum :glare:

Ama şu winston'a windows demek, internet cafede sabaha kadar format attığım servis günlerimde çok yaşadığım bir olaydı :D

Hepinize acil şifalar diliyorum...Symantec Kurtar biziiiii :D

Ben de (cep telefonunda mesaj yazmaktan kalma bir alışkanlık olsa gerek) bazen numpad kullanırken rakamlara birden fazla kez basıyorum :huh:

Ama benden kötüleri varmış,alışkanlıklar insanı bazen gerçekten zor durumlara sokabiliyor :rolleyes:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...