Jump to content

Rapidshare' Ye Kesin çözüm

xamax10td

Recommended Posts

güzel yol aama bi zamandan sonra bence modem bozulur gibime geliyo.düşüncesene 100 mb dosyayı 15 dk indirdiğini 15 dk bir reset.Bir saatte 4 tane 15 dk var.24*4=96 kere reset yapar..Bilmem artık gerisini siz düşünün:)

• 3 hafta sonra ...

ilk önce xamax10td bilgini paylaştığın için teşeekür ederim

ayırca iMacros Browser kullanan arkadaşlar modem şifresin girereken 15sn beklesinler ve modeme reset attıkan sonra internete girdiği anda kaydı durdursunlar ben bu şekilde yapınca düzeldi

hayret yani Rapidshare programını kıracak programı Rapidshare programından mı indireceğiz....Komik olmayın beyler ..Biraz daha ciddi işlerle uğraşın.....Kendini öldürecek linki kendisinden istiyorsunuz...!!!!????????????? :) :) :drinks::)

hayret yani Rapidshare programını kıracak programı Rapidshare programından mı indireceğiz....Komik olmayın beyler ..Biraz daha ciddi işlerle uğraşın.....Kendini öldürecek linki kendisinden istiyorsunuz...!!!!????????????? :rolleyes2::D :D :D

Çok komiksin sen ya.Rapidshare milyarlarca dosya arasından onu mu araştıracak.Biz nasıl rapidshare'den indirip kullanıyoz o zaman...

güncel update dosyası bunu indirin o size tüm dosyalarını indirsin

ayrıca

modemi resetlemede altarnatif bir program da benden

link:http://reconnect.thau-ex.de/

programın güncel databaseleri için bakınız

program bir çok markayı destekliyor

ayrıntılı bilgi için bakınız

buyrun load 0.48.2

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar modem komşuda partlar 20dk sürüyor.komşuya çıkıp inmekten yoruldum. komşumda benden bıkmış galiba

bu proğramlarda benim sorunuma çare olurmu.

Modemine otomatik olarak reset atılacak ama komşunun bilgisayarında macro programı her download'dan sonra

çalışacak komşun rahatsız olabilir bu durumdan...

• 2 hafta sonra ...

6 Aylık 70 YTL için çektiğiniz sıkıntıya hiç değmez. Bende Free idim ama Premium oldum, önceki çektiğim sıkıntıları boşuna çekmişim. Ayrıca sürekli resetlemekten modem'i bozulursa vereceğim para daha fazla olacaktı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...