Jump to content
TNC-TR
C@NgO

Win10 Rs5.final 1809 (refresh) 17763.107 - Türkçe M S D N

Recommended Posts

YAGMURADAM, 26.09.2018 - 16:30 yazdı:

[email protected], bu esd dosyalarının MD5 ve SHA1 değerlerini de verebilir misiniz? Dosyaların doğru indirilip indirilmediğini kontrol etmek için. Saygılarımla

Dosyaların üzerinde SHA-1 Değerleri var zaten ayrıca vermeye gerek varmı?

Edited by [email protected]

YAGMURADAM, 10 dakika önce yazdı:

[email protected], kusura kalma dosya isminde SHA-1 değerinin olduğunu bilmiyordum. Bu arada henüz yeni ama indirip deneme şansınız oldu mu? Saygılarımla

Evet yukarıda resmini verdiğim yeni kurulumdu.Esd dosyalarını iso formatında mega sitesine yüklüyorum bitince konuya ekleyeceğim.

Edited by [email protected]

Merhaba bu aralar uzak kaldım da ms tarafından ne zaman dağıtılmaya başlanacak Rs5 bilginiz varmı ? Rs4'de rtm deyip geri çekmişlerdi umarım öyle bir durum yaşnamaz.

durulovic, 8 dakika önce yazdı:

Merhaba bu aralar uzak kaldım da ms tarafından ne zaman dağıtılmaya başlanacak Rs5 bilginiz varmı ? Rs4'de rtm deyip geri çekmişlerdi umarım öyle bir durum yaşnamaz.

Bu dosyalar zaten windows'un sitesinden ve geri çekerlermi çekmezlermi onu bilemem.

• Like 1

YAGMURADAM, 5 saat önce yazdı:

[email protected], kusura kalma dosya isminde SHA-1 değerinin olduğunu bilmiyordum. Bu arada henüz yeni ama indirip deneme şansınız oldu mu? Saygılarımla

indirip kurdum gayet stabil sıkıntı ile karşılaşmadım bilgine ayrıca [email protected] üstada teşekkürlerimi sunarım.

tşkler   indirmeye başladım 17763.1.180914-1434.RS5_RELEASE_CLIENTCONSUMER_OEMRET_X64FRE_TR-TR.ISO

Edited by nextadam

ekimde gelecek olan güncelleme başkamı? 119ho1 miydi ne öyle bir versiyon numarası vardı. o rs 4 müydü? bu güncelleme gelirse ekimde updateden  sistem bozulmasın diye yüklemek istemezsek yüklemeyebiliriz değilmi?

ben 2-3 ayda bir temiz format atmak veya büyük güncelleştirmelerle sistemi bozmak istemiyorumda..

abdulhey_, 48 dakika önce yazdı:

ekimde gelecek olan güncelleme başkamı? 119ho1 miydi ne öyle bir versiyon numarası vardı. o rs 4 müydü? bu güncelleme gelirse ekimde updateden  sistem bozulmasın diye yüklemek istemezsek yüklemeyebiliriz değilmi?

ben 2-3 ayda bir temiz format atmak veya büyük güncelleştirmelerle sistemi bozmak istemiyorumda..

Erteleme yapabilirsin.

Edited by DJ_Rush

rs4 17133,1 olarak çıkmıştı. sonra düzeltme olarak 17134,1 çıktı.

inşallah bunda da aynı durum olmaz

cuneyt78, 26 dakika önce yazdı:

rs4 17133,1 olarak çıkmıştı. sonra düzeltme olarak 17134,1 çıktı.

inşallah bunda da aynı durum olmaz

Birşey olmaz ufak bir güncellemeyle sürüm yükselir.

Zaten büyük bir değişiklik yok. Küçük bir sürüm atlamayla da gelmez. İyileştirme olur sadece.

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

10 ekimde gelecek olan RS5 güncellemesi 2 ekime alındı.

https://www.howtogeek.com/fyi/windows-10s-october-update-redstone-5-will-be-released-on-october-2nd/

[email protected], 3 dakika önce yazdı:

10 ekimde gelecek olan RS5 güncellemesi 2 ekime alındı.

https://www.howtogeek.com/fyi/windows-10s-october-update-redstone-5-will-be-released-on-october-2nd/

Rs4 deniyordu. Versiyon numarası da 19h01 öyle bir şey di. 

E şimdi rs4 bittide geçeceğimiz sürüm bu mu?  Búyük güncellemeyi pas geçip sürekli kurulu 1803 enterprise x64 ú kullanmanın yolu varmı?

Bu arada Mega  ya üyeyim ama 4gb için kotanız dolu diyor.  Userscloud a falan yüklenemiyormu?

abdulhey_, 6 dakika önce yazdı:

Rs4 deniyordu. Versiyon numarası da 19h01 öyle bir şey di. 

E şimdi rs4 bittide geçeceğimiz sürüm bu mu?  Búyük güncellemeyi pas geçip sürekli kurulu 1803 enterprise x64 ú kullanmanın yolu varmı?

Bu arada Mega  ya üyeyim ama 4gb için kotanız dolu diyor.  Userscloud a falan yüklenemiyormu?

Güncellemeyi kapatıp yüklemezsin -kendi alanına at dosyaları megasync programıyla indir.

[email protected], 4 dakika önce yazdı:

Güncellemeyi kapatıp yüklemezsin -kendi alanına at dosyaları megasync programıyla indir.

Diğer güncellemeleri yükleyebilir miyim  onu gizlersem? 

Evet Mega da temizlik yapayım. Telefondan yazıyorum şu an.

abdulhey_, 3 dakika önce yazdı:

Diğer güncellemeleri yükleyebilir miyim  onu gizlersem? 

Evet Mega da temizlik yapayım. Telefondan yazıyorum şu an.

Hayır yükleyemezsin tüm güncellemeleri kapatır yada erteleme yaparsın.

• Like 1

OEM x64 ü indirmeye başladım. Teşekkürler.  50gb Kotan varmış Mega da daha. 5gb temel ISO var sadece bulutta.

Sistem açılış hızında gözle görülür iyileştirme var. 9sn açılış. Programlar sürücüler kurulu halde.

46gb kotam var. ama 2 gb indi kota aşıldı diye durdu.  5 saat sonraya süre verdi. 5 saat sonra devam edebilirim değilmi kaldığı yerden?